Napisz opis swojego pokoju

Pobierz

Biurko stoi na prawo w kącie.. Na przeciwko łóżka jest regał z na książki, w którym trzymam wszystkie swoje książki.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Mam dwa krzesła.. Jeśli artykuł .Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Opowiedz o swoim pokoju i porównaj odpowiedzi z innymi!. Opis pokoju w języku angielskim i polskim 150 słów.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Ma kształt prostokąta.. Opis obrazka.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opis przeżyć wewnętrznych bohatera to inaczej stan emocjonalny w jakim bohater się znajduje.. Koło okna znajduje się biurko.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, .. A1 angielski dla początkujących angielski od podstaw opis pokoju mieszkania.Opis pokoju po niemiecku..

Opis pokoju.

7.W rogu stoi biurko.. Obok po prawej stronie znajduje sie wygodne łozko z kolorową narzutą Po lewej stronie stoi regał z książkami.. Gdy wejdę do mojego mieszkania znajduje się przed pokój, gdy skręcę w lewo jest małe pomieszczenie z lustrem, a w prawo znajduje się mój pokój.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Pokój ma kształt prostokąta.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisywanie swojego pokoju (Describing your room) - Example 1; Opisywanie swojego pokoju (Describing your room) - Example 1 .. Gdy odbiorca zobaczy w opisie człowieka, a nie tekst, chętniej sięgnie po telefon.. 1.Mój pokój jest średni.. Opisz go w 10 zdaniach.. Za dobrą odpowiedź dam najlepszą.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Można opisywać ludzi, zwierzęta, miejsca, przedmioty, krajobrazy, uczucia, przeżycia itp. Ze względu na ilość przekazanych informacji możemy podzielić opisy na pobieżne i szczegółowe (dokładne).3.. Nie.Zadanie: napisz przykładowy opis swojego pokoju Rozwiązanie:napisz takie jeżeli nie masz swojego pokoju nie mam swojego pokoju, ale wiem jak miałby wyglądać pomieszczenie to byłoby małe, przytulne i bardzo słoneczne ściany koloru zielonego wprowadziłyby w stan odprężenia w oknach powiewałyby białe firanki i seledynowe zasłony na parapecie dużo kwiatów tuż przy oknie, mój .Napisz opis pokoju..

Ściany w moim pokoju są białe.

Zaraz za regałem stoi rząd komód a na nich pamiatki z wakacji i wieża Sony.Opowiedz o swoim pokoju i porównaj odpowiedzi z innymi!. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis jest formą pisemną, która służy przekazywaniu informacji na temat swojego przedmiotu.. Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.. Napisz do nas.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 4920 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Czy uda Ci się nazwać filmowe bałwany?. Obok sypialni moich rodziców znajduje się gabinet mojego taty.. .Opis pokoju po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Proszę o szybką pomoc.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami..

Ściany w ich pokoju są niebieskie.

Obok gabinetu jest druga łazienka i mój pokój.. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!mam ogromna prosbe musze miec na jutro opis pokoju hotelowego niestety mam opisac konkretny obrazek POMOZCIE !. Nie wiesz jak napisać list, podanie, ogłoszenie czy zaproszenie?. 5.Na oknie wisi firanka.. Mój tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. Napisz odezwę, w której wezwiesz wszystkich ludzi do walki o pokój.. Zawsze chętnie w nim przesiaduje dłuższy czas, gdy jestem w domu.. Wywołują go określone bodźce, okoliczności.. Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. Po prawej stronie znajduja sie dzwi a w rogu szfa.. 2.Mój pokój jest biały.. pod oknem stoi sosnowe biurko a na nim komputer i lampka.. Sięgnij po nasze przykładowe wzory!. Z góry dziękuję !Pokój moich rodziców jest na górze, na pierwszym piętrze.. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Nie bój się emocji - oprócz szczegółowych informacji, w opisie może znaleźć się kilka nieco bardziej emocjonalnych fragmentów (np. odnośnie wesołych zabaw w ogrodzie, ciepłych wieczorów na balkonie, prywatek w salonie itp.)..

Napisz opis pokoju (jego wnętrze) w przynajmniej 10 zdaniach.

Na biurku jest komputer.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis pokoju po angielsku.. Drzwi są dopasowane do podłogi.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. 4.mój pokój angielski my room opis pokoju po angielsku « Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. Opis przeżyć jest formą opowiadania, w której należy .napisz po niemiecku swój opis pokoju z tłumaczeniem na polski 30 zdań :-D z góry wielkie dzięki tylko proszę nie podawać stron tylko wkopiować i mi wpisać na moje pytanie Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. 3.Okno jest duże.. Pokój może być zmyślony Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-10-23 16:51:08.. Na biurku stoi komputer.Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. 4.Na parepecie stoi kwiat.. 6.Na środku stoi łużko.. Ze względu na bardzo małą przestrzeń, wszystko jest praktycznie ze sobą złączone, ale za to w bardzo ciekawy sposób.Opis pokoju po angielsku: wstęp.. W swoim pokoju mam balkon.W swoim liście opisuje mieszkanie, które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój.. W moim pokoju mam też szafę i półkę na książki.Mój pokój jest mały ale przytulny.. Nad łóżkiem wisi plakat Michaela Jordana - mojego ulubionego koszykarza.. W hotelu Majestik znajduje sie przepiekny pokoj dwuosobowy.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Szukaj.. charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura .mam prośbe czy ktoś by mi mógł przetłumaczyć opis pokoju.Ale prosił bym jak najszybciej bo mam na jutro a jeszcze mysze sie nauczyć na pamięć.. Nad lozkiem wisi obraz.Przy opisywaniu pokoju należy pamiętać o tym, że: każdy paragraf powinien zostać napisany w osobnym akapicie i zawierać zdanie główne prezentujące jego zawartość opis powinien zawierać takie elementy jak kolor, wielkość, wyposażenie oraz detale związane ze zmysłami opisujące nastrój i atmosferę panującą w danym miejscu.Mój pokój nie jest zbyt duży, ale jest bardzo miły.. Zobacz przykładowe opisy obrazków jakie przygotowaliśmy dla Ciebie!. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opis mieszkania po angielsku: wstęp.. Żeby napisać opis przeżyć wewnętrznych należy wiedzieć, w jakiej sytuacji znalazł się bohater, co spowodowało określone emocje, odczucia, jakie mu w danej chwili towarzyszą.. Ćwiczenia.Opis mojego pokoju Opisuję mój pokój, moją oazę spokoju..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt