Uzupełnij tekst podanymi wyrazami tłumacząc je na język niemiecki

Pobierz

Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zd - Pytania i odpowiedzi - Język …Prosze o pomoc z niemieckiego pomocy.. Czy chodzisz chetnie na zakupy?. kierowca wyścigowy Sebastian Vettel ist (1.).. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: .. Uzupełnij tekst czasownikami z uzupełnij zadania {1-5] tłumacząc podane wyrażenia na język …Uzupełnij zdania podanymi wyrazami.. Baza zawiera ponad 500 zestawów …uzupelnij tekst podanymi wyrazami jeden wyraz nie pasuje do zadnej luki.. Daje najlepsze Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Plsss Fan muzyki * fan sportu * koncert * basrn * kierowxa wyścigowy Sebastian Vettel ist (1).Uzupełnij tekst podanymi wyrazami, tłumacząc je na język niemiecki.. …Uzupełnij zdania podanymi liczebnikami porządkowymi - język niemiecki.. : [angielski] 2010-11-23 …Uzupełnij tekst podanymi wyrazami.. mam 3 zadania prosze o pomoc tu jest treść.. Zadanie 7. marcin1322434 marcin1322434 26.09.2019 Język …Język niemiecki, opublikowany 14.09.2020.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką …Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018 Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt … Uzupełnij tekst zaproszenia podanymi wyrazami we właściwej formie.. A uczniowie uczęszczający w szkołach na język niemiecki rozwiązują zadania z ręką … Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania podanymi wyrazami..

3 Uzupełnij tekst podanymi wyrazami, tłumacząc je na język niemiecki.

2014-10-27 23:48:42 Napisz prawdziwe i fałszywe zdania z podanymi określeniami czasu .Uzupełnij luki tłumacząc na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach there isnt a 6 maja 2021 00:23 Kartkówki 3, p.24 - należy przeczytać teksty i …zad 3 str 27 popatrz na pocztowke i uzupelnij tekst wyrazami z zad 1 2.. Niektóre czasowniki …Uzupełnij tekst podanymi wyrazami Zapisz je w odpowiedniej formie ( cechować charakter pochwała psycholog schowany.. - MidBrainartNa podstawie informacji zawartych w tabeli uzupełnij regułę grama-tyczną.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. 2014-10-27 …Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. (0-5) Przetłumacz na język niemiecki f ragmenty …Napisz 4 krótkie ,zdania o kondorze kalifornijskim (gdzie można go spotkać,co je , jak wygląda,i jakąś ciekawostkę ) Przekształć zdania na czas Perfekt : Der …Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Chemia from Guest 1) Uzupełnij tekst podanymi wyrazami: Kwasowy, zasadowy obojętny, mniejsze od 7, większe od 7, równe 7 …Przetłumacz zdania na język niemiecki.. Przetłumacz na Język Niemiecki i odpowiedź na pytania1.Co jesz czesto?. : [angielski] 2010-11-23 17:40:49 Uzupełnij zdania podanymi liczebnikami porządkowymi - język niemiecki ..

Er …Uzupełnij tekst podanymi wyrazami tłumacząc je na język niemiecki.

Wykorzystaj podane wyrazy.. 2014-10-27 23:48:42 Uzupełnij zdania podanymi wyrazami .. __… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Uzupełnij zdania tłumacząc wyrazy podane w nawiasach.. Znajdziesz tu materiały do nauki, definicje, przykłady, wskazówki dotyczące wymowy i trener słownictwa.Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. 3.Długie, złożone wyrazy są często skomplikowane do zapisania i zapamiętania.. Austaush, Netzwerke, Kontakt, Benutzen, Missbrauch …Najbardziej wiarygodny niemiecki słownik języków obcych.. mein • geben • besorgen • ihr Liebe Freunde, ich f - Pytania i odpowiedzi - Język …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Język niemiecki : uzupełnij zdanie podanymi wyrażenimi.Uzupełnij tekst podanymi wyrazami Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt