Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie

Pobierz

Powinno być napisane w sposób ciekawy, obrazowy, tak żeby zaintrygować czytelnika, przy czym sens oryginału nie może zostać zafałszowany.Napisz opowiadanie, którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przeze ciebie sytuacji odpowiedzialną i dojrzałą postawą.Z góry ze dziękuję za pomoc.. Pokaż jego żal i skruchę bądź inne emocje, które mu towarzyszą.. Wypracowanie powinno zawierać co najmniej 150 słów.. Pierwsze lekcje przysporzyły mi nie lada wyzwanie.. Odwołaj się do przytoczonego fragmentu Małego Księcia, całego utworu Antoine'a de Saint-Exupéry'ego oraz do innego wybranego tekstu literackiego.Napisz opowiadanie z dialogiem .. wyjaśnij tytuł dziwny ogród biografia wiesławy szymborskiej; Uczeń klasy drugiej o imieniu Krzysiek ponuro patrzyl przez okno na słoneczny wesoły dzień,jednak nie dostrzegał jego piekna, bo myślał o czymś zupełnie innym.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.. Opowiadanie o treści: "Mój najważniejszy dzień w życiu" Długo zastanawiałam się jaki dzień wybrać, aż w koncu trafiłam, mój pierwszy dzień w gimnazjum.. ( Należy wybrać bohatera z dowolnej baśni lub legendy, np. O królewnie Śnieżce).Pomóżcie potrzebuję dwa różneNapisz opowiadanie , w którym wybrany przez Ciebie bohater lektury spotka się z innym bohaterem; Napisz Opowiadanie o Spotkaniu jednego z bohaterów syzyfowyw orać i innej lektury w którym jeden; Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.Napisz opowiadanie , w którym wybrany przez Ciebie bohater lektury spotka się z innym bohaterem; Napisz opowiadanie twórcze, w którym bohater wybranej przez Ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzaćNapisz stylizowane na gawędę opowiadanie o wybranym wydarzeniu z życia twojej rodziny 2011-02-16 19:44:45 Napisz opowiadanie , w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeum 2020-04-19 19:14:13Napisz opowiadanie ..

napisz opowiadanie wymyślone przez siebie !.

poleca77% Język polski .. Tytuł: Zagraniczne studia.. Chciał ich wysłać na studia za granicą, aby zapewnić im dobrą przyszłość.Napisz opowiadanie w ktorym bohater wybranej lektury obowiązkowej dokona czegos waznego Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opowiadanie odtwórcze na podstawie lektury, filmu itp. Odtworzenie przebiegu zdarzeń.. Najpierw .. .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Napisz opowiadanie, w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeumNapisz opowiadanie twórcze, w którym bohater wybranej przez Ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeum.. Nie po tych czterech lekcjach, które przeżyłem tylko dzięki miejscu w ostatniej ławce i .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muze…Postanowiłam wybrać się w tą piękną pogodę na spacer do pobliskiego lasu z moim dziadzkiem i pieskiem-Puszkiem.Założyłam kalosze,ponieważ po odwilży jest mokro i przygotowałam smycz.Popędziliśmy szybko do lasu.Słyszeliśmy bardzo dużo melodyjek granych przez ptaszki siedzące na wielkich drzewach.Widzieliśmy nawet dzięcioła .Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczySpotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Opowiadanie, którego akcja osadzona jest w realiach współczesnych, a jego wymiana będzie potwierdzeniem uniwersalności wybranej przez ciebie przypowieści ewangelicznej..

Proszę o długie opowiadanie minimum na jedną stronę A3.

2012-01-02 16:51:59 Napisz opowiadanie ,którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przez ciebie sytuacji odpowiedzialną, dojrzałą postawą.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 3.10.2015 (20:29) - przydatność: 44% - głosów: 65Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej.. Uzupełnij brakujące fragmenty opowiadania, używając zdań złożonych.A.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Napisz dialog, w którym wybrany przez ciebie bohater wytłumaczy dyrektorowi, dlaczego jest najlepszym kandydatem do pracy w tej instytucji.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. Jest podobne do streszczenia.. Gebhr który był wodzem karawany Chamis Beduini Staś i Nel wędrowali w poszukiwaniu Smaina.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. 2017-10-16 17:56:35Napisz opowiadanie z dialogiem w którym wybrany przez ciebie bohater literacki wykaże się niezwykłą odwagą.. Gdyż to pewnego dnia Saba wybiegła na przód i wróciła po.NApisz opowiadanie w ktorym glownym bohaterem bedzie smok.. Poniedziałek był dla mnie bardzo pechowym dniem.. 2011-03-26 13:40:48; Napisz opowiadanie którego bohaterem bedzie pies lub inne zwierze 2011-10-25 09:24:22; Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej..

2012-01-02 16:51:59Pobierz: napisz opowiadanie wymyślone przez siebie.pdf.

"W pustyni i w puszczy" spotkanie z lwem.. NAPISZ OPOWIADANIE, W KTÓRYM JEDEN Z WYBRANYCH PRZEZ CIEBIE BOHATERÓW Z LEKTURY OBOWIĄZKOWEJ (Z; 1.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Każdy jest w życiu za kogoś lub za coś odpowiedzialny.. Prosiłabym na dziś lub jutro Bardzo proszę o pomoc.Napisz opowiadanie z elementami opisu przeżyć wewnętrznych, w którym jeden z bohaterów "Dziadów" cz.II A.Mickiewicza spotyka się z innym bohaterem wybranej przez ciebie lektury i opowiada mu swoją historię.. Napisz zakończenie podanych utworów według wskazówek: a.Napisz opowiadanie w którym opiszesz magiczne święta bohaterów wybranej przez siebie książki.. Gebhr za wszystkie niepowodzenia mścił się na Kalim.. (Minimum 250 słów)Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Pan Nowicki miał dwóch synów.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.chcesz napisać swoje opowiadanie; b) Zastanów si .. Napisz opowiadanie, w którym wybrany bohater lektury obowiązkowej spotyka się ze świadkiem; Napisz opowiadanie twórcze, w którym bohater wybranej przez Ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać; Napisz opowiadanie o spotkaniu małego .Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie baśni lub legendy będzie zwiedzać współczesne muzeum ..

Zawiera zdarzenia w porządku chronologicznym, te same motywy bohaterów i imiona.

22. znała i wzieła ją na ręce i zaniosła do jej mamy.Nic jej się nie stało tylko krwawiło jej z kolana,ponieważ sobie go zdarła.Wystraszeni wróciliśmy do domu i czekaliśmy na kolegę.Pobawiliśmy się z nim trochę i wrócił do domu .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na .Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji .Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. To absolutnie nie był mój dzień..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt