Napisz opowiadanie o przygodzie ani z zielonego wzgórza

Pobierz

jjukasz123.. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Amy numer siedem też do nas dołączy.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Przekonaj się, czy pamiętasz przygody Ani Shirley!Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Odwołaj się do przykładów zachowań dziewczynki, opisanych w powieści sytuacji z jej udziałem oraz zdania innych bohaterów o Ani.Ania była załamana, nie chciała podziwiać Zielonego Wzgórza, by bardziej potem nie tęsknić.. Mateusz był z niej dumny.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Czy mógłbyś być bratnią duszą Ani?. Dziewczynka zaczęła się ładniej ubierać.. Kłótnia Ani z Gilbertem.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Dorota 5 lat temu.. Ania musiała je ściąć, ale odrastające włosy miały już kolor kasztanowy, a nie rudy.. Skomentuj.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery stała się bestsellerem, gdy tylko trafiła na półki w księgarniach.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. POMÓŻCIE !. Wyobraź sobie, że przenosisz się na Zielone Wzgórze.. Jednak los okazał się dla niej łaskawy.. Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem..

Przygoda Ani z zielonego wzgórza.

Diana serdecznie dziękowała Ani.. Mark Twain nazwał Anię "najukochańszym dzieckiem literackim od czasów Alicji w Krainie Czarów".. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Najciekawszą, ale i najgorszą w skutkach, było upicie Diany podczas oficjalnego podwieczorku.. Wpierw ucieszyłam się, że mam ciocię, lecz później uświadomiłam sobie, że ona chce mnie zabrać z Zielonego Wzgórza.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. Napisz do nas.. Ostatnio stwierdziła, że ma dość zabaw z Marcinem Kozerą, bo ten ciągle opowiada jej o Panu Samochodziku i Templariuszach, a ona woli nasze rozmowy na temat nowych szat cesarza i dzikich łabędzi.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Rozwiąż test!Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Po przyjeździe Mateusza, Maryla bardzo zdziwiła się, że oczekiwanym dzieckiem nie był chłopiec, którego spodziewało się stare rodzeństwo, ale drobna dziewczynka.Niestety efekt nie był taki, jak zamierzyła, gdyż włosy stały się zielone.. Droga Aniu z Zielonego Wzgórza!. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Opis Ani ShirleyNapisz list do przyjaciela, w którym opiszesz bohaterkę książki pt. "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Mateusz szybko pojechał po lekarza.Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".

Ania wraz z Dianą pobiegły.Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Przyjaźń z Dianą.. 8.Pewnego ciepłego czerwcowego popołudnia na Zielone Wzgórze zamieszkiwane przez Marylę i Mateusza Cuthbertów przyjechała mała sierota, która nazywała się Ania Shirley.. Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. Nieudany podwieczorek Ani i Diany.. Udostępnij.. Opowiedziała o tym Mateuszowi i oboje bardzo posmutnieli myśląc, że ktoś chce im odebrać Anię.. Powieść, wcześniej odrzucona przez pięć wydawnictw, zyskała przychylną opinię bostońskiego wydawnictwa PAGE, które zaproponowało pisarce napisanie kolejnej książki o przygodach rudowłosej Ani Shirley.Ania z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.. Osierocona Ania trafiła wówczas do domu dziecka.Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania, Minnie by już nie żyła.. Wszystkie drzewa, które rosły na Zielonym Wzgórzu przybierały najróżniejsze odcienie zieleni, purpury i złota.Przydatność 60% Plan wydarzeń lektury pt. "Ania z Zielonego Wzgórza"..

2010-05-17 20:47:01 Napisz mi opowiadanie o Ani z Zielonego Wzgórza 2010-01-07 17:46:57 Napisz opowiadanie o przygodzie .

Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Gdy dziewczynka miała trzy miesiące, na febrę zmarli jej rodzice.. zadanie dodane 10 października 2010 w Język polski przez użytkownika kaja809 (20) [Szkoła podstawowa] .. napisz opowiadanie na temat,,moje spotkanie z bohaterem przeczytanej książki.Lucy Maud Montgomery w swej powieści, pod tytułem ?Ania z Zielonego Wzgórza?. Język polski .. na podstawie prac z poniższych linków napiszesz opowiadanie z dialogiem o przygodzie Ani: .Główna bohaterką powieści L.M Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza" jest pochodząca z Nowej Szkocji 11-letnia dziewczynka Ania Shirley.. 36 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Anna Schirley - główna bohaterka powieści Lucy Mount Montgomery pt,, Ania z Zielonego Wzgórza".Jest ciekawą świata i pełną wyobrażni dziewczynką.Pomimo że jest sierotą jej losy i przugody zadziwiają wszystkich.Najdziwniejszą a zarazem najśmieszniejszą przygodą, jaka jej sie przytrafiła opowiada nam o tym jak Ania chciała ugościć Dianę.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz opowiadanie o najciekawszej i najśmieszniejszej przygodzie Ani z Zielonego WzgórzaNapisz opowiadanie o najciekawszej,najśmieszniejszej przygodzie Ani z Zielonego Wzgórza(Akapity ,unikanie powtórzeń) Nadaj Ciekawy tytuł :) Ja bym prosiła opowiadanie o tym jak Anaia upiła Diane Sokiem malinowym:)) Klaudiusssia; 17.01.2011 Już nie potrzebuje już znalazłam:D Od 1 do 2 z 2 .Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley..

Pewnego, słonecznego popołudnia Diana zaprosiła Ruby, Jane i Anie, aby się pobawić.Należy napisać opowiadanie twórcze -do 06 maja , w MS Word, wysłać na mojego maila.

Za oknem nadal świeciło słońce.. Test składa się z 12 pytań.. W panice szybko uciekłam przez okno i pobiegłam ile sił w nogach do Lasu Duchów.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie "Ani z Zielonego Wzgórza "Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. W krótkim czasie swoją osobowością i .List do Ani z Zielonego Wzgórza.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Rozciągał się z niego fantastyczny widok na całe Avonlea.. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery Upicie Diany Był już październik.. Jakie streszczenie szkolnej lektury Mietczyński.. Wyjaśnienie pomyłki.. Podczas pobytu na Zielonym Wzgórzu, piegi Ani zbladły, a sylwetka nabrała pięknych kształtów.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt