Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania at the beginning

Pobierz

Zadanie 7 - struktury gramatyczno-leksykalne - rozumienie wypowiedzi.. uzupełnij luki 1-4 zdaniami A-E tak aby powstał spójny i logiczny teks.. Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty (A-E), tak aby …Przeczytaj poniższy tekst , z którego usunięto cztery zdania .. Uzupełnij luki 7.1.-7.3. za pomocą liter, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst obok, z którego usunięto pięć fragmentów zdań.. Wpisz w luki (1-4) litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i …Przeczytaj uważnie cały tekst.. Poniższe zadania omówimy podczas naszej lekcji zdalnej w piątek.. 2 The flag of Scotland is .Przeczytaj poniższy tekst, z …Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 2 punkty.. 1 Przeczytaj poniższy tekst.Przeczytaj tekst z którego usunięto pięć zdań 7 października 2020 06:59 …4.4.. Uwaga jedno zdanie nie …Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uzupełnij luki (1-4) w tekści zdaniami podanymi poniżej (a-e) Wpisz właściwe litery w …★ Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania wpisz w każdą lukę (8.1 8.4 literę)Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki 3.1.-3.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymaćPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania.

Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Jedno nie pasuje do żadnego.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki 5.1-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny …Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby …Strona 8 z 14 Zadanie 8.. Wpisz w luki 5.1.-5.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i …Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uzupełnij luki podanymi zdaniami tak aby tekst był spójny i logiczny.. Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. literę, którą oznaczono brakujące …Proszę o szybką odpowiedź!Kliknij w dokumencie miejsce, w którym chcesz wstawić podział sekcji.. C.ZADANIE 5 Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery …Przeczytaj poniższy tekst z którego usunięto 3 zdania.. Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty (A-E) …Angielski gramatyka 1 matura próbna grudzień 2014 - Rozumienie wypowiedzi..

(0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny …Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania.. Wybierz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). W zeszycie dopasuj zdania A-E do luk 1-4, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i …Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. Uzupełnij go wyrazami z ramki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uzupełnij w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i …[MATURA 2018] Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.. Uzupelnij luki (1-3) w tekscie zdaniami podanymi …Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy …Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki (1-5) fragmentami podanymi poniżej (A-F).. Jedno zdanie nie pasuje do żadnej luki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt