Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania

Pobierz

Posłuchaj piosenki: Ćwiczenia str.69: Zad.1.. zęsto po górach ,1 Popatrz na zdjęcia i przeczytaj podpisy.. Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.3.2020 (11:56) - przydatność: 25% - głosów: 8 DodajOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ostatnie zadanie na dziś .Zrób ćw.. Zadanie dla chętnych FUN SPOT.. Uzupełnij tabelę czasownikami wybranymi z ćwiczeń 1., 2. i 3.. There is + rzeczownik w liczbie pojedynczej + reszta zdania There is a cat on the fence.. Popatrz na obrazki I uzupełnij zdania formami can I can't .. Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zapisujemy zdania na podstawie zdjęć: 1.. Posłuchaj nagrania 3.33 powiedz czy odgadłeś.. Pamiętaj o rodzajniku określonym.. 6 Przepisz podane zdania, używając pełnejNie zawsze takie miejsce musi być wskazane - czasami jest to kwestia abstrakcyjna, czego przykład możecie zauważyć w trzecim zdaniu w przykładach w liczbie mnogiej.. Popatrz na wzór.. To moje ulubione hobby!). Zad.1/76 ćwiczeniówka.. Następnie opowiedz o tym koledze, który narysuje cię w polu B w swoim zeszycie ćwiczeń.. Rozwiąż zadanie profesora.. Dopasuj do nich podpisy (a-d)..

Następnie popatrz na ilustrację i uzupełnij zdania.

Pomogą Ci w tym ilustracje.. Wąskotorowa kolej A Der Bodensee B Tropical Islands C Der Schwarzwald D Die JungfraubahnUzupełnij zdanie na podstawie tekstu opowiadania.. Otocz je pętlami.. Wysokogórska trasa widokowa na Großglockner 5.. 4 W polu A narysuj to, co masz na sobie.. Teraz ty posłuchaj kolegi i narysuj go w polu B. Zeszyt ćwiczeń p.84.. 4 Popatrz na rysunki i połącz je z wypowiedziami.. Czarny Las 2.. (Czasami uprawiam karate.). Następnie przyporządkuj zdjęciom właściwe opisy.. Tropikalna wyspa 6.. Popatrz na obrazki A i B i uzupełnij zdania brakującymi słowami .. 2015-05-28 15:36:25 Popatrz na obrazki i wpisz zdania z can lub can't 2012-10-16 16:51:50 1) popatrz na obrazki i porównaj Polskę i Wielką Brytanię 2) Ułóż zdania porównujące?Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania.. Uzupełnij dialog na podstawie informacji z tabelki, następnie wysłuchaj nagranie i sprawdź.. (Ja piszę historie codziennie.. Jezioro Bodeńskie 3.. Liczba pojedyncza - there is.. ***** Lesson 11 4th, 5th, 6th, 7th, 8th May( wybierz właściwą datę) Topic : Ćwiczenia utrwalające słownictwo i wyrażenia z działu 5Uzupełnij zdania.. (der Schüler) Uzupełnij zdania podanymi rzeczownikami w celowniku lub bierniku.. 4/63 do zeszytu (całe zdania ty razem) .W zeszycie ćwiczeń na stronie 49 uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki..

Napisz zdania w zeszycie.

Shadovv812 7.2.2019 (21:19) zdjęć to ja tu żadnych dodanych nie widzę .Uzupelnij zdania , uzywajac is , are, aren't albo isn't.. Zwróć uwagę na znaki, które stosujemy, gdy coś wyliczamy.. Napisz odpowiedzi krótko do zeszytu .. Pokoloruj jajka na rysunku według klucza a następnie uzupełnij zdania wyrazami z ramki zgodnie z rysunkiem.. Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst.. Następnie przyporządkuj im ustnie polskie tłumaczenia.. My hurts.Dopisz brakujące wyrazy i czasowniki kończące się na -ują.. Napisz 4 zdania co potrafisz i 4 zdania czego nie potrafisz.Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Z głębi szafki Dawid wygarnął: stary5.Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania.. Zad.2.Popatrz na zdjęcia w zadaniu 4 , jak myślisz o jakich problemach mówią te dzieci na obrazkach?. Napisz w zeszycie, co można znaleźć w twojej szafce lub szufladzie.. Włącz nagranie CD2.36 i zaśpiewaj piosenkę, której słowa masz na str. 45 w podręczniku.. W przypadku pytań dyżuruję na Skype w piątek (24 kwietnia) od 10.30 - 12.00 i od 16.00-17.00Popatrz na przedmioty i uzupełnij zdania z czego są one wykonane (potrzebne wyrazy znajduja się w zielonej ramce)..

Kogo te zdania opisują?

Są to opisy postaci z obrazka.Mamillan Polska 21 PIABE Imię i nazwisko: Klasa: Wynik: 3 Uzupełnij zdania, które wypowiadają dzieci.. Popatrz na trzy zdjęcia, które Linda zamieściła na stronie internetowej klubu I-shoot.. 5.Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania 1 Zobacz odpowiedź neonet45 neonet45 Odpowiedź: 1.. Co powiesz, aby: L o u's.. Następnie popatrz na obrazek i popraw błędne informacje.. Rozwiąż krzyżówkę.. 1.Elizabeth I was an English .. Chodzi o to, żeby sprawdzić, kim byli ci ludzie i zwyczajnie przetłumaczyć te zawody na angielski.. Przetłumacz rzeczowniki na język niemiecki.. Zad.15/49 ćwiczeniówka.. zęsto po górach wędruję, ciekawe miejsca znajduję, dokładnie je fotografuję, póniej tekst i zdjęcia drukuję, tak album z podróży wykonuję.. W drugim zdaniu wystarczy zakreślić poprawny wyraz (przymiotnik)- jaki ten przedmiot jest: gładki(smooth) czy szorstki (rough) lub miękki (soft) czy twardy (hard) .3 Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania wpisując kolory i nazwy ubrań.. Naklej brakujące obrazki..

(Ja często robię zdjęcia.)

(Czasami, ja gram na keyboardzie.). (die .Popatrz na zdjęcia i tabelkę nad dialogiem w podręczniku na str 92.. Na tej lekcji uczeń doskonali umiejętności: czytania ze zrozumieniem oraz pisania ( uzupełnia e-mail)Następnie posłuchaj pytań, popatrz na obrazek, policz i odpowiedz: Nest - gniazdo Basket - koszyk bench - ławka sweets - cukierki chocolate egg - czekoladowe jajko Zad.2.. Obok wyrazu napisz ,do którego obrazka odnosi się to słowo A lub B .. Zamek Vaduz 4.. Pamiętaj o znakach stosowanych przy wyliczaniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt