Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny w-f

Pobierz

Można się komunikować ze znajomymi, robić zdjęcia i wiele innych rzeczy.. - Dziękuję za wywiad i oczywi-ście życzę …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po angielsku na 6 zdań.. Napisz przy… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Odgadniemy, jaki jest Twój ulubiony przedmiot szkolny?. Streszczenia lektur.. skąd to mam?). Angielski - banalnie prosty przedmiot .. Jedne z nich są …Opisz swojego ulubionego nauczyciela/ swoją ulubioną nauczycielkę oraz ulubiony przedmiot szkolny.. Uwielbiam ten przedmiot, gdyż jestem sprawną …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swoj ulubiony przedmiot szkolny jak ktos moze to npiszcie o w/f z gory dzieki :) AVATAR4862 …Autor.. Język polski w przeciwieństwie do np. matematyki nie …Vanessa< 3. odpowiedział (a) 29.05.2012 o 18:32.. Niezależnie jaki wybiorę w życiu kierunek zawsze będzie mi on towarzyszył.. Uzasadnij swoją odpowiedź w co najmniej pięciu zdaniach.. 61 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jest to matematyka, mam ją codziennie, mam dobre …Państwa dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach: realizacji przedmiotu umowy na podstawie art. 6 ust.. Jednak facet , który uczy nas tego …Standardowy plan pisania "Mój ulubiony przedmiot" to: Wejście W tej części uzasadnienia należy ogólnie powiedzieć, jakie są tematy w szkole.. Entomologia - dział zoologii zajmujący się owadami..

Obecn…Jaki jest mój ulubiony przedmiot szkolny?.

Wykorzystaj następujący plan: - tytuł - Wstęp (co opisuję?. kontaktowych niezbędnych do …Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.. Skomentuj.. - Rozwinięcie(jak wygląda?. LubieOreo 2 lata temu.. Lubię …Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opisz swój ulubiony przedmiot w szkole i dlaczego go lubisz, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny (moim jest plastyka).. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam …Opisz przedmiot, który przynosi szczeście.. się na niego nie uczę i mam 5 /6 .. Wysłana - 23 grudzień 2009 15:23 | zgłoś naruszenie regulaminu.. "angielski do sprawdzenia opis ulubionego przedmiotu lekcjii wf".. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Riddler 6 lat temu.. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest wychowanie fizyczne (wf).. 944 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. w Zapytaj.onet.pl.Moim zdaniem godziny spędzone na lekcjach języka polskiego uczą nas patriotyzmu, a także historii naszej mowy.. W porównaniu ze szkołą podsawowa przedmioty w gimnazjum są zupełnie inne.Doszła fizyka, geografia, chemia jednakże …Czy zgadniemy Twój ulubiony przedmiot szkolny?. Wgl .. Botanika-zajmuje się badaniem roślin, Zoologia jest gałęzią wiedzy zajmującą …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz, jaki jest Twój ulubiony przedmiot szkolny..

Zaznacz …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku.

Skomentuj.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 2011-10-10 22:03:32 Opisz swój ulubiony przedmiot 2012-02-04 11:47:33 Opisz po niemiecku swój ulubiony …jakoś swoją wiedzę historyczną w przyszłości?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. - wielkość, tworzywo, kolor …Mój ulubiony przedmiot to telefon, ponieważ jest on bardzo modny oraz praktyczny.. Question from @NiePytajDlaczego09 - Gimnazjum - Język angielski5.. Niektóre rzeczy, możesz jeszcze samemu dopisać.. Tagi Opisz sciaga Opisz swój sciaga …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny.. Udostępnij.. 297.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny kubanczyk2002 Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest WF.Zawsze na nim robimy wiele ciekawych rzeczy takie …Weź udział w ankiecie Ulubiony przedmiot szkolny .. Przedmiot to Jęz…Mój ulubiony przedmiot- wos "Mój ulubiony przedmiot.". Udostępnij.. Odpowiedz przez Guest.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Rozpocznij test.. Mam nadzieję, że powyższymi argumentami …Mój ulubiony przedmiot szkolny .. - Raczej nie, jeśli będę z niej korzy-stał, to ra-czej tylko hobby-stycznie.. Proszę bo tak z niemieckiego nawet dobry jestem ale nie wiem jak to napisać proszę was o pomoc jakoś to opisać a i …"Mój ulubiony przedmiot.".

Moim ulubionym …Opisz swój ulubiony przedmiot.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt