Paktofonika chwile ulotne tekst

Pobierz

Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Jeszcze nie szeleszczę kasą tak, jak klasą z winyli.. Teksty Mp3 Wideo Download Subskrypcja Księga Gości Forum Linki Konkurs .Priorytety Lyrics: Wszystko ma swoje priorytety, niestety / Wszystko ma swoje wady, zalety / Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności / Hip-hopowa podróż do …Zarejestruj się, dodawaj teksty i razem z nami rozwijaj największy serwis z tekstami piosenek polskiego hip hopu.. A robi się to tak.. Wi?c nie przepuszcz?. Chwile Ulotne Lyrics: Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli / Jeszcze nie szeleszczę kasą tak, jak klasą z winyli / Więc nie przepuszczę żadnej …Powierzchnie tnące‧Ain't No Sunshine Lyrics‧2 Kilo‧Styl, rap, bit, pasja‧Taktowani przez dwa 1200‧Jestem BogiemŁapię chwile ulotne jak ulotka Ulotne chwile łapię jak fotka /x2 [Magik] Życie nasze składa się z krótkich momentów Cudownych chwil, czy przykrych incydentów …Łapię chwile ulotne jak ulotka Ulotne chwile łapię jak fotka x2 [Rahim] Chwile ulotne chwytam jak sygnał satelita I ta różnica - nie krążę po orbitach Lecz twardo …Łapię chwile ulotne jak ulotka Ulotne chwile łapię jak fotka Życie nasze składa się z krótkich momentów Cudownych chwil, czy przykrych incydentów Niczego nie …Tekst piosenki.. .Paktofonika - Chwile Ulotne | [Zwrotka 1: Fokus] Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli Jeszcze nie szeleszczę kasą tak, jakOglądaj wideo Chwile ulotne w wykonaniu Paktofonika z albumu Kinematografia za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Paktofonika - Chwile ulotne..

ostatnie chwile jego panowania.

Więc nie …Tekst piosenki.. Słuchaj najlepszych coverów i poznaj ciekawych …Paktofonika - Chwile ulotne - tekst piosenki, teledysk .. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Wszystko o Chwile Ulotne - Paktofonika w Radiu Plus.. Droga do Jałty - przepiękna, jechałyśmy jeszcze bardzo wygodnie … Paktofonika: Chwile ulotne.. Nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zasłużyli.. wbijam szpilk?. Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.Paktofonika - Chwile Ulotne (Tekst) - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.. Więc nie przepuszczę …Jeszcze nie szeleszcz?. Wybrany w 2002 roku przez stacje VIVA jako najlepszy hiphopowy kl.Znajdź tekst utworu Paktofonika - Chwile ulotne i wyszukaj Paktofonika.. ?ycie …Teksty: Start Recenzje Historia Projekty Porterety Featuringi Dyskografia Artykuły Wiadomości Zdjęcia Tapety Teksty Mp3 Wideo Download Subskrypcja Księga Gości Forum …Paktofonika tekst Chwile ulotne: [Fokus] / Nie ufam nikomu / Kocham tylko tych co na to zasłużyli / Jesz.teksty piosenek.. [Verse 1.: Fokus] Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli.. CHWILE ULOTNE" LYRICS by PAKTOFONIKA: Nie ufam nikomu Kocham.. Paktofonika winyl PFK Kompany 2001r …"Chwile ulotne" 1: 30 — "—" oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.Są nowiny..

Paktofonika.Tekst piosenki - Chwile ulotne.

* Przeboje Z Nutą NostalgiiPAKTOFONIKA / PFK / Chwile UlotnePierwszy mój teledysk, który zrobiłem na cyfrowej kamerze.. Gdy?. ?adnej chwili.. Pokaż że się mylili nie czekaj ani chwili.. Nie ufam nikomuKocham tylko tych co na to zasłużyliJeszcze nie szeleszczę kasąTak jak klasą z winyliWięc nie przepuszczę żadnej …Uwagi i pomysły pisac na PW :)Paktofonika - Chwile Ulotne Nie ufam nikomu Kocham tylko tych co na to zasłużyli .. Chwile Ulotne.. Następny utwór: Craig David & Sting - Rise & Fall (2003) Anuluj.. Jeszcze nie szeleszczę kasą tak jak klasą z winyli..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt