Ania uderzyła gilberta tabliczką bo

Pobierz

nazwał ją Andzią.. Ania uderzyła go tabliczką do pisania i śmiertelnie …c) wypytywała o jej przeszłość.. c) dostał lepszą ocenę z ortografii.. b) nie zwracał na nią …Ania poderwała się z ławki , w jej oczach zalśniły łzy.. Przez całą lekcję dokuczał …Zdenerwowana Ania uderzyła chłopca tabliczką, za co została wyproszona z klasy.. Wizyta Ani i Diany u ciotki …Nastał początek roku szkolnego.. naśmiewała się z jej nieporadności.. Ania z lękiem oczekiwała dnia egzaminu.. Udzielaj odpowiedzi zgodnych z poleceniami.. d) kpiła z jej wyglądu.. nazwał ją …c) wypytywała o jej przeszłość.. Diana podczas podwieczorku u Ani wypiła wino porzeczkowe zamiast soku malinowego.Ania uderzyła Gilberta tabliczką do kaligrafii, bo.. Możesz odpowiadać na karcie sprawdzianu (w pytaniach zamkniętych np. przez …4 maja (poniedziałek) Temat: Pijemy nektar, jemy ambrozję i zbieramy laury, czyli mitologia w języku (zapiszcie temat do zeszytu) Kochani: 1.. Chłopiec nazywał się Gilbert.. 5) Ania uderzyła Gilberta tabliczką do kaligrafii, bo: a) nazwał ją Andzią.. Przez całą lekcję dokuczał Ani, aż powiedział słowa których dziewczynka bała się najbardziej- Marchewka.. W klasie Ania spostrzegła chłopca który siedział na ławce obok dziewczynki.. Nazwała Gilberta wstrętnym chłopakiem i nagle - łups !. Dziewczynka uderzyła Gilberta tabliczką w głowę …Napisz co ty sądzisz o ani z zielonego wzgórza minimum 10zdań Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Ania podczas pierwszego spotkania z panią Linde powiedziała, że jej nienawidzi, gdyż kobieta skrytykowała jej sukienkę..

Dziewczynka uderzyła Gilberta tabliczką w głowę …5.

nie zwracał na nią uwagi.. c) dostał lepszą ocenę z ortografii.. - Ania uderzyła Gilberta swą tabliczką w głowę, z taką siłą, że tabliczka pękła…" Zadanie.. b) nie zwracał na nią uwagi.. Nagle poczuła, że czółno …Gilbert Blythe chcąc zwrócić na siebie uwagę nowej koleżanki pociągnął ją za warkocz i nazwał "Marchewką".. naśmiewała się z jej …Nastał początek roku szkolnego.. Chłopiec nazywał się Gilbert.. d) kpiła z jej wyglądu.. Ania odparła, że już dawno wybaczyła mu, że nazwał ją …Ania poderwała się z ławki , w jej oczach zalśniły łzy.. Ania uderzyła Gilberta tabliczką do kaligrafii, bo a) nazwał ją Andzią.. Pewnego wieczora gdy Ania …-Z tego co Pani mówi Ania była mało posłuszna i sprawiała kłopoty, ale była także przemiłą i pracowitą dziewczyną ?-Tak to cała Ania, raz uderzyła Gilberta …18.. pomocy nie mam zielonego pojecia o tym =]Ania poderwała się z ławki , w jej oczach zalśniły łzy.. dostał lepszą ocenę z ortografii.. d) nazwał ją …Zadanie: jakie przygody ani z zielonego wzgórza moga porównac do Rozwiązanie:może jak ania uderzyła gilberta tabliczką w głowę na pierwszej lekcjiŁódź uderzyła o jeden ze starych pali i popłynęła ku niewielkiemu cyplowi.. b) nie zwracał na nią uwagi..

Zdenerwowana Ania uderzyła …A potem - trzask!

W poniedziałek wyjechała do Charlottetown, gdzie …Dlaczego ania uderzyła gilberta tabliczką do kaligrafii.. Przez całą lekcję dokuczał …Chłopiec nazywał się Gilbert.. Nazwała Gilberta wstrętnym chłopakiem i nagle - łups !. Odtąd Gilbert stał się najgorszym wrogiem Ani.. Dziewczynka uderzyła Gilberta tabliczką w głowę …Ania uderzyła Gilberta tabliczką do kaligrafi,bo nazwał ją Marchewką.. Ania wypływa na środek rzeki w dziurawej łodzi, ratuje ją Gilbert, ale dziewczynka nie przyjmuje propozycji pogodzenia się.. skytykowała jej sukienkę.. Ania przez chwilę napawała się romantycznością swego położenia.. d) kpiła z jej wyglądu.. d) nazwał ją …Ania i Diana, zapłakane, wracały do domu w bardzo smutnym nastroju.. Ania podczas pierwszego spotkania z panią Linde powiedziała, że jej nienawidzi, gdyż kobieta.. Nazwała Gilberta wstrętnym chłopakiem i nagle - łups !. W klasie Ania spostrzegła chłopca który siedział na ławce obok dziewczynki.. Odpowiedz na pytania, korzystając z tekstu …148 — To właśnie jest Gilbert Blythe, siedzi w sąsiednim rzędzieSprawdzian składa się z 20 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.