Kartkówka ze znajomości akademii pana kleksa

Pobierz

Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. AnetaSun 5 lat temu.. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. Kartkówka z języka polskiego?. 17 pytań.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Wariactwo, przeróżne historie i wiele ciekawych postaci.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak miał na imię Pan Kleks?. dodany: 2011-11-13 16:39:17, przez: Natalia.. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.Gatunek:Dla dzieciFantasyMuzycznyOpis:Młody Adaś Niezgódka rozpoczyna edukację w tajemniczej Akademii.. Akademia pana Kleksa - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Akademia pana Kleksa.. Chłopcy, których imię zaczynało się na literę A..

Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

doggyster 3 lata temu.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Akademia pana Kleksa - test z lektury.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Quiz w Poczekalni.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy Czekoladowej c) na skrzyżowaniu ulic Śmiesznej i Smacznej d) na ulicy Wiosennej 3.. Skomentuj.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Udostępnij.. Szkołę prowadzi czarodziej Pan Kleks, któremu pomaga inteligentny szpak Mateusz.Witam do wrzucania większej ilości seriali,filmów potrzebuje konta premium możesz pomóc wysyłając sms ślij SMS o treści ad.czasfb na numer .Jedynka z matematyki?. Nic dziwnego, że mam 10/10 :-) Moje dzieci też będą to oglądały.Pytania co do Akademii Pana Kleksa .. Od niej zaczyna się cała historia Pana Kleksa; .. co z tymi dziecmi to przesada co nie ale fajnie ze 10/10.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź..

... Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" DRAFT.

Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. ul. Czekoladowa.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Test składa się z 12 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Akademia Pana.czytaj dalej 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. 4.Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Kto mógł uczyć się w Akademii?. Co znajdowało się na trzecim piętrze Akademii?. Udostępnij.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Quiz w Poczekalni.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .,,Akademia Pana Kleksa'' - znajomość treści lektury.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

Test ze znajomości lektury ...Jak dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?

Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Zawiera nieodpowiednie treści?. .Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.1.. #lektury #dladzieci.Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Ambroży.. To moje ulubione z filmów, na których się wychowałem!. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Bardzo polecam!. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Wyślij zgłoszenie .test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Wymień 3 nietypowe lekcje, które odbywały się w Akademii.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa..

Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa" DRAFT.

Jak miał na imię Pan Kleks ?. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. To nic w porównaniu z tym, co dzieje się w szkole Pana Kleksa.. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.