Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania do niego why do you think the woman

Pobierz

Przykładowe rozwiązanie zadania: Auf dem Foto sind zwei Personen zu sehen.. Opisz zdjęcie a następnie odpowiedz krótko na pytania: 1) What do you think the woman is telling the girl?. - ktÓre czĘŚci ciaŁa mÓwiĄ, Że jesteŚ szczĘŚliwy.. Przykłady, gotowe odpowiedzi.. Czy posiadanie władzy demoralizuje człowieka.. Wybrane przez Ciebie zdjęcie zostaje opisane Twoim tekstem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.. WTEDY ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1. sŁowa przepisz do zeszytu i je przetlumacz na j. polski.Opowiedz na pytania: 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Opisz to zdjęcie 2013-01-21 11:42:56; Wklej zdjęcie i opisz swojego idola.. Question from @kamhol - Liceum/Technikum - Język angielskiPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Pytania .. Opisz własnymi słowami, co na nich widzisz.. zapytaj, gdzie Francuzi wolą mieszkać : na wsi, czy w mieście.Przygotuj się do matury ustnej.. 2011-11-10 11:15:31; Opisz to zdjęcie i oceń, ok?. Ucz się z nami Odwołaj się do KORDIANA i dwóch innych tekstów kultury omawianych w szkole średniej.odpowiedział (a) 27.10.2013 o 21:51.. Nowy Pytanie.. Proszę o pomoc!Opisz ilustracje i odpowiedz na pytania 1.. Po prostu wpisz tekst i zachwyć się!. poniżej.. .W parach opisz zdjęcie i odpowiedz na pytanie.W oparciu o VII Pielgrzymkę św. Jana Pawła II do Polski w dniach od 16 do 19 sierpnia 2002r..

Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania.Opisz ilustrację i odpowiedz na pytania.

Opis ilustracji do matury - przykład 2.. Odpowiedź na zadanie z Meine Welttour 2.. - Zadanie 3: Meine Welttour 2.. Najlepiej jakby opis i odpowiedzi były rozwinięte.. pod hasłem "Bóg bogaty w miłosierdzie" zapisz główne myśli z wybranego papieskiego wystąpienia do Polaków.. j0000000C6B1v38_000tp004Opisz poniższe ilustracje i odpowiedz na dwa pytania zadane przez komisję.. 2 Indywidualne.. Zeszyt Ćwiczeń, Author: Klett Polska sp.. Question from @kamhol - Liceum/Technikum - Język angielskiW parach opisz zdjęcie i odpowiedz na pytanie.. Question from @Sebciu321 - Liceum/Technikum - Język angielskiWyjątkowo magicznym sposobem na opisywanie zdjęć online jest włączenie Twojego tekstu do zdjęć z fotokolekcji MagicName na PhotoFancy.. Będziesz mieć trzydzieści sekund na przygotowanie się, po czym będziesz musiał opisać, co widzisz na obrazku i odpowiedzieć na trzy pytania egzaminatora.. Wiem, że zadanie beznadziejne, dlatego też daję dużo pkt.. AnswerI think he would like to have a rest.. Odpowiedz na pytania.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania , które umieszczone są na dole.. 1 Indywidualne.. 2013-10-30 19:15:11; Opisz to zdjęcie 2020-05-11 01:25:23; Twoim zdaniem opisz to zdjęcie..

Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania.

Masz do wyboru trzy zdjęcia, które zostały zakwalifikowane do finału konkursu.Opisz powyższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego.. They are probably friends.Popatrz na Zdjęcie 1, Zdjęcie 2 i Zdjęcie 3.. Opracowaliśmy dla Ciebie opis obrazka.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Opisz obrazek i odpowiedz na pytania (j. angielski) 1.. Proszę czekać.. 5.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. (zdjęcie chłopca ze str, 46) Ćw.. Idealna iluzja w jakości zdjęciowej.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. 4Have you .W parach opisz zdjęcie i odpowiedz na pytanie.. Matura ustna opis obrazka zdasz na 100%.. 2013-04-02 02:36:10; Opisz zdjęcie po angielsku.Opis zdjęcia po angielsku na maturze trwa dość krótko - maksymalnie trzy minuty.. Jesteś jurorem w młodzieżowym konkursie fotograficznym zatytułowanym "A Fresh Start".. Po gimnazjum - strona 148.. 4/47 poŁĄcz slowa z ramiki z definicjami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt