Sprawozdanie z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Kim była pani Lucynka ?. Kradzież w banku mamy Felixa 2.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Autor głównymi bohaterami uczynił troje przyjaciół z pierwszej klasy gimnazjum.. Plan ramowy 1.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Tajemnicze zniknięcie gangu 3.. Abstrakcja sytuacyjna powiązana z realizmem świata, supernowoczesna technologia poprzekładana pierniczkami babci Lusi .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Spotkanie w nowej szkole i .Postacie tytułowe Felix Polon.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. Czytając ją trudno uniknąć takich właśnie skojarzeń.. Co najmniej 7 punktów.. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Felix jest synem naukowca-wynalazcy.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to pozycja genialnie twórcza, oryginalnie pomysłowa i kunsztownie spójna, przebarwiona spojrzeniem spod różowych okularów i to takich z wbudowanym poczuciem humoru..

Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Okazało się że gang .W prezencie od Mikołaja dostała nową kurtkę zimową z białym futerkiem na kołnierzu, kapturze i mankietach.. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Wątek detektywistyczny w postaci planu powieści Rafała Kosika pt. ,, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zobaczenie pościgu za uciekająca furgonetką przez mikrohelikopterFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 1583 Obserwuj autora Dodaj do .. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że .. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi..

Rozwiąż test!Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Tak, jak ojciec, potrafi skonstruować i obsługiwać różne mechanizmy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Rozwiąż test!. Warto się sprawdzić.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Test składa się z 12 pytań.. Różnica polega na tym, że tu opowiadana jest niezwykła historia zwykłych gimnazjalistów.. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna dla Ciebie?. Jak miał na nazwisko Net?. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?.

- Among Us.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Część 1. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" jest to powieść przygodowa z wątkami kryminalnymi.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Net nazwał je "drewnianymi deskami", a Felix: "wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.).. Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów..

... Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang ...Witaj na stronie Quizz.pl.

Część 2.. Sprawdź swoją wiedzę!. Szukaj.. Jakie buty nosiła Nika?. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to moim zdaniem taka nasza swojska odpowiedź na amerykański hit - "Spy Kids".. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Udostępnij.. Co się stało z rodzicami Niki?. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Test z części 1-2, czyli .. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal "zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Tam .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. - Among Us.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Problematyka Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny .. Kim z zawodu jest mama Neta?. - Among UsTest z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. chomik8.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.