Wpisz podane w nawiasach czasowniki w poprawnej formie

Pobierz

Wpisz podane w nawiasach czasowniki w odpowiedniej formie ( chodzi o czasowniki rozdzielnie i nierozdzielnie …Wpisz czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie używając will, be going to lub present countinous 1 Zobacz odpowiedź nacia30925or0sii …Czasowniki podane w nawiasach wstaw w poprawnej formie - czasu Past Simple lub Present Perfect.. 12:15 4:30 6:15 7:45 11:24 13:10 18:52 21:48 +0 pkt.Uzupełnij zdania czasownikami w poprawnej formie (różne tryby warunkowe).. zadanie dodane 21 stycznia 2011 w Język angielski przez użytkownika jadziamis (-37,780) [Szkoła średnia .. wstaw +1 …Wstaw podane w nawiasach czasowniki w formie czasu Present Simple lub Present Continouos.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Rodzice …Wpisz rzeczowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie.Daje naj :) 2012-12-18 12:38:43 wpisz czasowniki w odpowiedniej formie ,,Niemiecki" …Czasowniki w nawiasach wstaw w poprawnej formie czasu Present Continuous, Future Simple lub w konstrukcji be going to.. I 2 (have) _____ two …Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. 1 Zobacz odpowiedź Wiktoria200812 …Wstaw w poprawnej formie czasowniki w nawiasach.. Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: Kitka18 22.4.2010 (14:34) …5 uzupelnij zdania czasownikami z nawiasow w poprawnej formie czasu past simple lub past continuous..

Uzupełnij pytania czasownikami w odpowiedniej formie.

I 2) .Uzupełnij zdania podanymi w nawiasach czasownikami w poprawnej formie, a następnie zaznacz właściwą formę wytłuszczonych wyrazów.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 1.. 2013-07-10 09:25:57 Wstaw czasowniki podane w nawiasach we właściwej formie .. 2011-05-04 16:34:38 …czasowniki w nawiasach wstaw w poprawnej formie czasu past simple brainly lub past continuous .. Przekształć podane zdania do czasu przeszłego …Wstaw czasowniki w nawiasach w czasach Pasr Simple lub Present Perfect.. 1.Sam.. - MidBrainartUzupełnij dialogi czasownikami podanymi w nawiasach, wpisując je w odpowiedniej formie present continous, future simple lub wyrażenia ge going to.PROSZĘ!czasowniki w nawiasach wstaw w poprawnej formie czasu past simple brainly lub past continuous Określ czy zaznaczone słowa to formy czasu present simple …Uzupełnij poniższe zdania.. Wybierz i zaznacz właściwe określenie spośród podanych w każdym nawiasie oraz napisz w formie jonowej skróconej równanie …czasowniki w nawiasach wstaw w poprawnej formie czasu past simple brainly lub past continuous W Krakowie 20 stopni E jest godzina 16:00 czasu słonecznego …Czasowniki z nawiasów wpisz w poprawnej formie w drugim trybie warunkowym..

Andy: What (1) _____...Wstaw czasowniki w odpowiedniej formie.

W nawiasach określ ich osobę, liczbę, … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Wpisz czasowniki podane w nawiasach we właściwej formie.. You ever (meet) …Wstaw czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie czasu przeszłego.. 2009-05-09 15:03:20 Wstaw czasowniki z …Wpisz podane w nawiasach czasowniki w odpowiedniej formie czasu przeszłego .. Czasem konieczna jest zmiana szyku wyrazów.. 2.Wpisz w luki podane w nawiasach czasowniki w czasie Present simple lub Present continuous.. --> If he …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Angielski - Wpisz czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie czasu present perfect lub past simple.czasowniki w nawiasach wstaw w poprawnej formie czasu past simple brainly lub past continuous Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi …Czasowniki w nawiasach wstaw we właściwej formie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt