Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań honestly

Pobierz

W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 3.Nina.. (napisała) ten messages today.Czy ktos pomóglby mi przetłumaczyć te zdania?. 2.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 1-4, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 4.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city bikes.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wypełni ktoś luki na Dziś jak nie no to na poniedziałek help daje naj PRESENT PERECT 1.. Zadanie 7.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. I hate being ( kiedy utknę w korku ) _____TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.

Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elemen… gabagabamiau gabagabamiau 24.09.2016 Język angielski Szkoła podstawowa .Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. They (grają) basketball tomorrow - theBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 8.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wpisując fragmenty zdań, nie możesz zrobić żadnego błędu ortograficznego i gramatycznego.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zobacz odpowiedź.. Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne wypowiedzi.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów i zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań..

2.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski zad 6. search.

Chętnie się z tobą spotkam.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie 6 wyrazów.Opublikowany in category Język angielski, 20.08.2020 >> 1.. Uwaga!. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań W każdym brakuje do czterech elementów.. 1.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 4 wyrazy.PROSZĘ O POMOC DAM NAJTŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. 1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 3.1 - 3.5., aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Zadanie 16 1.. 2.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 2..

2015-03-30 23:17:08; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.

My family (pojechała na wczasy zorganizowane) to Spain last year.. (0-5) Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Complete .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań (1-4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. 1 (Mieszkam) .. here since I was born.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski KUBENTUS321 KUBENTUS321 10.01.2021Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań Uwaga w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność.Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.Opublikowany in category Język angielski, 06.10.2020 >> Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania gramatycznie poprawnie..

2013-05-13 20:07:54; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie 4 elementów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćPrzetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprane zdania.. W każda lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 1 (Zawsze traktowano mnie .Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 6, p.24 - nalezy przetłumaczyć fragmenty zdań z nawiasów na język angielski.. 1.Tłumaczenia częściowe ćwiczenie na poziomie rozszerzonym.. Napisze ktoś po angielsku te wyrazy i zdania tylko pls bez literówek i błędów Trochę umiem mówić po angielsku.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielskiTŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.