Niemcy testy na zwierzętach

Pobierz

Organizacja Cruelty Free International ujawniła laboratorium, w którym dokonywano przerażających testów na zwierzętach.. Umierały w ogromnym cierpieniu.Z dniem 11 marca 2013 na terenie Unii Europejskiej wprowadzono zakaz całkowity zabraniający jednocześnie importu oraz sprzedaży kosmetyków i składników testowanych na zwierzętach.. Do 1 grudnia bieżącego roku Polacy podróżujący do Niemiec mogą wykonać test bezpłatnie.Barbarzyńskie eksperymenty na zwierzętach w Niemczech.. Wszystko nagrał jednak ukrytą kamerą działacz organizacji Cruelty Free International i Soko Tierschutz.Badanie wykazało, że w roku 2013 w samych Niemczech poddawano eksperymentom prawie 95 000 zwierząt, z których jedna trzecia to zwierzęta genetycznie zmodyfikowane.. Na nagraniu widać krzyczące z bólu małpy oraz zdychające, zakrwawione psy i koty.Aktywiści na rzecz praw zwierząt wzywają do zamknięcia niemieckiego laboratorium, gdzie prowadzone są testy na zwierzętach.. Szczegółów, co do wyjątków od tej reguły, jeszcze nie ma.. Silke Strittmatter, biolożka, członkini organizacji Lekarze Przeciw Doświadczeniom na Zwierzętach w Niemczech, powiedziała dziennikarzom gazety "Suddeutsche Zeitung".Wyjawił, że w laboratorium niedaleko Hamburga są prowadzone testy toksykologiczne na małpach, psach i kotach.. Przypinali świnie pasami do dziecięcych fotelików, a następnie z prędkością 30 kilometrów na godzinę uderzali nimi w ścianę..

Większość eksperymentów na zwierzętach kończyła się ich śmiercią.

A tutaj kosmetyki, żeby zostały dopuszczone do sprzedaży, muszą być testowane .Kosmetyki nietestowane na zwierzętach to produkty, które na szczęście coraz częściej dostępne są na sklepowych półkach popularnych drogerii i marketów.. Na nagraniach pokazują bezbronne małpy, którym zakłada się na szyje metalowe uprzęże umożliwiające przeprowadzenie na nich różnych testów.Jak wyjaśnia aktywista, LPT wykonuje testy toksyczności zarówno dla niemieckich, jak i europejskich czy międzynarodowych firm farmaceutycznych i chemicznych.. W przypadku braku wyniku testu, departament wyda zlecenie jego wykonania.. Dowodem na pobyt w takim regionie może być bilet lotniczy lub kolejowy, a .Przyjeżdżający do Niemiec z terenu ryzyka - czyli tez z Polski - będą przed przyjazdem musieli zrobić test oraz po pięciodniowej kwarantannie kolejny test.. Ujawnione nagrania sa wstrząsające.. Działacz na rzecz praw zwierząt potajemnie filmował.testy na zwierzętach niemcy (Youtube.com, Cruelty Free International) Tego, co się działo w niemieckim laboratorium LPT, nikt miał nigdy nie zobaczyć.. W Niemczech ujawniono wstrząsające nagrania z Laboratorium Farmakologii i Toksykologii.. Mimo że na naszym kontynencie jest to zabronione, to na innych takie procedury są obowiązkowe..

Na filmie widać, w jak bestialski sposób naukowcy eksperymentowali na zwierzętach.

Ludzie ogarnijcie się i nie kupujcie produktów firm które prowadzą testy na zwierzętach.Okrutne testy na zwierzętach w niemieckim laboratorium Organizacja Cruelty Free International opublikowała nagranie wideo ukazujące okrutne eksperymenty na zwierzętach przeprowadzane w Laboratorium Farmakologii i Toksykologii (LPT) niedaleko Hamburga.. Ujawnione przez "NYT" testy na zwierzętach to najnowszy skandal w ramach afery emisyjnej, zapoczątkowanej w .Wprowadzana zmiana oznacza, że już od jutra (sobota, 24 października br.) osoby podróżujące z Polski do Niemiec muszą wykonać test na obecność koronawirusa najpóźniej na 48 godzin przed wjazdem do Niemiec (wynik musi być w języku angielskim lub niemieckim) lub bezpośrednio po wjeździe do Niemiec.Zlecają testy na zwierzętach firmom zewnętrznym, wtedy ich produkty mogą być dostępne na rynku chińskim.. Zakaz nie dotyczy m.in. leków, suplementów diety, czy samych substancji chemicznych.Motoryzacyjny skandal w Niemczech.. Wstrząsające wideo z ukrytej kamery .. Zabierane na testy psy nawet machały ogonami - w ten sposób desperacko chciały nawiązać .I tak na przykład inne rozwiązanie przy testach wybrała Nadrenia Północna-Westfalia.. Żyjemy w rzeczywistości pieniądza, więc jeszcze do całkiem niedawna o wiele trudniej było żyć ekologicznie i odpowiedzialnie bez wypchanego portfela.Niedawno ujawniono, ze w Niemczech wykonywano testy na małpach i do sieci trafiły makabryczne nagrania wideo jak z horroru..

Dla osób przyjeżdżających do Niemiec z obszarów ryzyka testy są bezpłatne.

Obrońcy praw zwierząt uważają, że z badań, które przeprowadzano .Niemcy: Ujawniono szokujące eksperymenty na zwierzętach.. Na własny koszt, a to ponad 300 euro miesięcznie.Kosmetyki testowane na zwierzętach to wciąż duży problem.. Producenci często wykorzystują prawo innych państw, by przekazać im swój produkt, który przejdzie takie testy.. @PolsatNewsPL — Tomasz S. Lejman (@TomaszLejman) January 5, 2021W najbliższą środę (w godz. 16-21) przed Ambasadą Niemiecką w Warszawie odbędzie się akcja pod hasłem "STOP testom - zamknijmy laboratorium LPT!".. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać małpy krzyczące z bólu.Testy bezpłatne także dla Polaków.. Użyto do nich ponad miliona myszy, setek tysięcy szczurów, ryb i coraz więcej małp.. Eksperymenty na zwierzętach miały udowodnić, że zanieczyszczenia powietrza z samochodów z silnikiem diesla znacznie spadły dzięki kontroli emisji, a pojazdy z tymi silnikami nie szkodzą zdrowiu.. Szokującą sprawę ujawnił jeden z działaczy organizacji Cruelty Free International i Soko Tierschutz, który zatrudnił się w .W roku 2017 liczba testów w Niemczech na zwierzętach była bardzo wysoka..

- Nasz aktywista zatrudniony był w...Bezpłatne testy dla Polaków przyjeżdżających do Niemiec.

Ale opowiemy też o wykorzystywaniu do eksperymentów zwierząt w naszym kraju.Władze niemieckie wprowadzają ograniczenia w podróżach i automatyczny obowiązek kwarantanny i wykonania testu na obecność koronawirusa dla osób przyjeżdżających do Niemiec z krajów lub regionów, w których wzrost zachorowań na koronawirusa wynosi 50 przypadków na 100 tys. mieszkańców w przeciągu 7 dni.Saksonia wprowadza nowe obostrzenia.. Testy na małpach i ludziach .. "Chcemy, aby wyciągnięto konsekwencje wobec działalności niemieckiego laboratorium.. Tym razem to Chińczycy okazali się bezdusznymi potworami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt