Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań tak aby otrzymać logiczne i

Pobierz

Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. 1 This bike (nie jest mój) _____.. It's my brother's.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. 1 I cant walk(tak szybko jak) you.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. (Lepiej powiedz) … the truth this time.. W każdą luke możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne popr…Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawnie zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. DAJE NAJ NA BEZBŁĘDNĄ ODP.. Uwaga!. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. i ortograficznie.. Upewnij się, że wpisywane sformułowania są poprawne gramatycznie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

2.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać .

logiczne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie sześć wyrazów.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 1.. (trochę jedzenia ) 2.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Zadanie 16 1.. 3.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań Uwaga w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 1 Zobacz odpowiedź .Przetłumacz na język angielski fragmenty zdan podane w nawiasach tak, aby otrzymać logiczne i poprawne zdania.. (zamierzamy) 3.TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga.. Uwaga.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 1.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..

1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.

1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 2.. 2.Przetłumacz ja język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawnie.. 2.Przetłumacz ja język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawnie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 8.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Zadanie 16 1.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 1.4.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. 1 (Nie powinieneś/powinnaś marnować) _____GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. 2013-05-13 20:07:54 Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski..

Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne poprawne zdania.

So lets slow down a bit.Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. logiczne zdania.. 2013-05-13 20:07:54Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. PLIS POMÓŻCIE MAM TO NA JUTRO!. BŁAGAM TYLKO SZYBKOPrzetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. i ortograficznie.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 1 I cant walk(tak szybko jak) you.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..

Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, tak aby otrzymać logicznei gramatycznie poprawne zdania.

They (grają) basketball tomorrow - theW każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city bikes.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wyjaśnienie:.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i .TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 1.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Upewnij się, że wpisywane sformułowania są poprawne gramatycznie.. 1.Zadanie 1) Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach (1.1-1.4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt