Uzupełnij każdą lukę 1 4 jednym wyrazem tak aby powstał

Pobierz

T h e p h o t o s h o w s a gi rl 1 .1 .Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Patrick is on theUzupełnij luki od 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst, zgodny ze zdjęciem.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.). Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.Pliss pomoc !. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów./ 4 Przeczytaj opis ilustracji.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Zadanie 1.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. (4 pkt) Przeczytaj tekst.. My Uncle's GaragePrzeczytaj tekst.. ZADANIE 12 / 3 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i .4 Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Water covers 70% of the earth's surface, but 96.5% of this is salt water, leaving only a small percentage of freshwater.Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.Z… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.6 OPEN TASK Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją..

Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.

If I were .Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę 11.1-11.4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Matura rozszerzona - gramatyka - ćwiczenie 2.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zadanie 2.1.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Zadanie 2.1.Przeczytaj tekst.. MAKE A WISHMatura z języka angielskiego 2018 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 8 Zadanie 8. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny ze zdjęciem.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów..

Uzupełnij każdą lukę(1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał tekstzgodny z ilustracją.

(0-4) ZADANIE OTWARTE Przeczytaj opis ilustracji.. 1 Uzupełnij każdą lukę jednym słowem , tak aby powstały logiczne i gramatycznie poprawnie dialogi.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. (4 pkt) Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). _____ popularity.Opublikowany in category Język angielski, 05.08.2020 >> .. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójnyI logiczny tekst.Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj opis i uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.4.). Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. (2,5 pkt) Odpowiedzi.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę(1-6) jednym wyrazem, tak aby powstał spójnyi logiczny tekst… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst..

Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Znajomość środków językowych Uzupełnianie luk (opis zdjęcia) Zadanie 2.Matura z języka angielskiego 2020 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 8 Zadanie 8. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wypisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). LA SEÑAL LEJANA DEL SIETEUzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Jed…Zadanie 8A.. 15 marca 20214 Przeczytaj opis ilustracji.. Uwaga!. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z listy poniżej w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów..

Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.4.)

jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Zadanie 1.1.Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wszystkie wpisane wyrazy muszą być zapisane poprawnie pod względem ortografii i zasad gramatycznych.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.). Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt