Roczne sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu 4 latki

Pobierz

Jest to grupa mieszana 5-6 latków, w tym 4-> 5latków i 22-> 6 .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej Rok 2014/2015 semestr I; Grupa - 4-latki.Witam, czy w obecnej sytuacji, mam na myśli nauczanie zdalne, pisać w przedszkolu podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej za II semestr, przedszkole pracuje, praca zdalna prowadzona codziennie, sprawozdania z pracy zdalnej pisane na bieżąco.Roczna analiza pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie 6 latków Grupa III "Motylki" to 28 dzieci, w tym troje 5 latków.. Grupa oddziału przedszkolnego liczy 15 dzieci w tym 6 sześciolatków,7 -pięciolatków, 1 czterolatek i 1 trzylatek.SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNO OPIEKUŃCZEJ za rok szkolny 2014/2015 GRUPA 3,4 LATKI.. Rozpoczynając pracę warto poprosić opiekuna, innego nauczyciela czy też dyrektora o wgląd do sprawozdań z lat ubiegłych.Sprawozdanie z pracy wychowawczo - dydaktycznej PODSUMOWANIE PRACY WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNEJW PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2011/2012W GRUPIE "SŁONECZKA" Grupa "SŁONECZKA" liczy 24 dzieci w tym 15 chłopców i 9 dziewczynek.. Większość dzieci uczęszcza do przedszkola drugi bądź trzeci rok, dla trójki dzieci jest to .Sprawozdanie z pracy w grupie 3-4-latków za rok szk.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Praca wychowawczo-dydaktyczna prowadzona była w oparciu o Podstawę programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych" zatwierdzoną rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2009 (Dz. U. z dnia)..

Wszystkie dzieci dobrze zaadoptowały się w przedszkolu.

Ustawa z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tekst jedn.. Na początku roku wspólnie z dziećmi został opracowany kontrakt grupy, oraz sygnały dźwiękowe.Sprawozdanie z działalności Przedszkola nr 3 w Brwinowie w roku szkolnym 2018/2019 W roku szkolnym 2018/2019 w Przedszkolu nr 3 w Brwinowie pracowały 4 oddziały przedszkolne: 3-latki, 4-latki, 4-5-latki, 5 latki.. Grupa złożona jest w całości z dzieci 6letnich.. 2011/2012 Przedszkole Gminne w Skawie 1.. 15 stycznia 2009.Nr 4,poz17), wspierana programem edukacji .Zaznaczę, że sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu nie jest dokumentem standaryzowanym, dlatego też w każdej placówce wygląda inaczej.. Dzieci początkowo nieśmiałe i mające problemy w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami oraz nauczycielem (Emil., Alicja S, Julia K) poczyniły duże postępy.roczny plan pracy przedszkola ; grupa muchomorki / 3-4-latki / grupa skrzaty / 4-5-latki / wiersze i piosenki /grupa 3-4-latki/ rekrutacja dzieci do przedszkola w goworowie ; plan pracy nauczycieli ; ciekawe artykuŁy dla rodzicÓw ; deklaracja dostĘpnoŚci ; rada rodzicÓw ; o nas ; system kar i nagrÓd w naszym przedszkoluPraca z K1., 4 - określanie właściwego zachowania w przedszkolu, omawianie obrazków; układanie zdań na temat obrazka; wyróżnianie słów w zdaniu..

sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".

"Dzieci w przedszkolu - dzieci na spacerze" - zabawa bieżna.Włączyliśmy się w pomoc dla chłopczyka chorego na mukowiscydozę- przynosimy do przedszkola plastikowe nakrętki z których dochód przeznaczony jest na zakup leków.. Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w "Podstawie .Sprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo dydaktycznej i opiekuńczej w grupie dzieci 5 i 6 w roku szkolnym 2010/2011 31 grudnia 2011 Grupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków.ROCZNY PLAN PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 44 W ZIELONEJ GÓRZE NA ROK SZKOLNY 2017/2018 Adres Miejskie Przedszkole nr 44 ul. Zawada-Szkolna 24 66 - 001 Zielona Góra Tel.68 321 12 90 e-mail: psp.. Przedszkola.edu.pl - scenariusze zajęć, porady, artykuły.Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. Ogółem było 98 dzieci.. Zabawy językowe.. 2020/2021 · zapoznanie ze statutem placówki, · procedury bezpieczeństwa pobytu dziecka w przedszkolu, · umowa z rodzicami za godziny pobytu dziecka w przedszkolu, · bieżące informowanie rodziców o kierunkach pracy przedszkola i zamierzeniach wychowawczo-dydaktycznych, Wrzesień.,Dzieci z chęcią biorą udział we wszelkich spotkaniach integracyjnych na terenie przedszkola oraz z zaangażowaniem biorą udział w zajęciach grupowych..

Priorytety z koncepcji pracy przedszkola.

Grupa "Kotki" w roku szkolnym 2018/2019 liczy 29 dzieci: 12 dziewczynek i 17 chłopców.. Dziecko: - chętnie uczestniczy w zabawachROCZNY PLAN PRACY DYDAKTYCZNO - OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZEJ NA ROK 2017/2018 W PRZEDSZKOLU W BOROWNIE Roczny plan pracy powstał w oparciu o: 1.. Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. W trakcie trwania II półrocza szkolnego nikt z dzieci nie dołączył ani nie zrezygnował z uczęszczania do grupy.Plik Sprawozdanie z I półrocza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc na koncie użytkownika Dorotea098 • Data dodania: 15 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.sprawozdanie z pracy przedszkola - zobacz wszystkie artykuły powiązane z sprawozdanie z pracy przedszkola.. Zatrudnionych było:SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • pliki użytkownika jo-chom przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Roczna analiza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc, Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docxPraca wychowawczo-dydaktyczna w grupie obejmuje realizację treści zawartych w programie edukacji przedszkolnej "Nasze Przedszkole" M.Kwaśniewskiej, W.Żaby-Żabińskiej oraz podstawie programowej "Wychowanie w Przedszkolu"..

(4-latki) Wypowiadanie się na określony temat.

Zabawa integracyjna "Co kto lubi".. Rok szkolny 2016/2017.. W wyniku systematycznej pracy w zakresie poszczególnych sfer rozwojowych dzieci .· przedstawienie Planu Pracy Przedszkola na rok szk.. Statut przedszkola.. We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. Nabywanie umiejętności formułowania wypowiedzi poprawnej pod względem gramatycznym.. Zestaw ćwiczeń gimnastycznych nr 3.. (4-latki) - kwiatek K1 s. 1 K1 s. 1 W1 s. 1, 2, klej Zabawy ruchowe Zestaw ćwiczeń porannych nr 1.. Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3-4-latków liczyła 21 osób (6 dziewczynek i 15 chłopców, a pod względem wieku 11 4-latków, 9 3-latków i 1 2-latka).. Godziny otwarcia: 6.00 - 16.00 Godziny realizacji podstawy programowej: 8.00 - 13.00manualnej.. Prowadzona jest przez Izabelę Woźniak, Martę Akus.SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO- WYCHOWAWCZEJ W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM - I PÓŁROCZE.. Głównym celem mojej pracy było wspomaganie, ukierunkowywanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i .SPRAWOZDANIE Z PRACY W GRUPIE 3-4 LATKÓW ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 W NIEPUBLICZNYM PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM "BAJKOWY ŚWIAT" W KOLNIE Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3, 4 latków liczyła 21 dzieci - 5 chłopców i 16 dziewczynek.. Zebraliśmy artykuły szkolne, papiernicze, które trafiły do ubogich dzieci z Gambii.. Praca plastyczna "Wymarzony plac zabaw".. Grupa Żabek w roku szkolnym 2017/2018 liczyła 22 dzieci : 12 dziewczynek i 10 chłopców.. Chętnie uczestniczyły w proponowanych zajęciach zorganizowanych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.