Kto według ciebie jest współczesnym bohaterem

Pobierz

Wybierz jednego bohatera.. To jest ankieta i potrzebuje praynajmniej 10 osób.. Swoją charakterystykę, opieram na przykładzie współczesnego rycerza zwanego Robokopem.. Współczesnym bohaterem nazywamy najcześciej osoby pomagające ludziom i przyczyniające sie do poprwawy jakości naszego życia.. Uzasadnij swoją wypowiedź.. Bohater romantyczny posiadał …Kto według Ciebie jest prawdziwym bohaterem tych filmów?Następnym dowodem, który potwierdza rację Antygony w sporze, jest godne pochowanie ciała poległego.. Czy Mikołaj Kopernik może być …Postaram się teraz odnaleźć bohaterów antycznych i biblijnych, z którymi utożsamiać się mogą współcześni.. Według mnie wielkim człowiekiem był Marek Kotański z wykształcenia psycholog i terapeuta.. Urodził się on 11 …Współczesny rycerz - jak go sobie wyobrażasz.. Plis pomóżcie.. Skomentuj.. Szukaj.. Chodzi mi o ludzi bardziej znanych, popularnych, którzy w jakiś sposób komuś/czemuś pomagają lub pomogli.Kto według ciebie jest współczesnym Prometeuszem i dlaczego?. Pierwszym, który przychodzi mi na myśl, jest Hektor …Moim zdaniem Staś Tarkowski zasługuje na tytuł rycerza bez skazy gdyż jest bardzo dzielny ponieważ zabił lwa.Bronił Nel jak tylko umiał, miał tyko 14 lat i był …Kto jest dla Ciebie autorytetem i wzorem do naśladowania?. 2012-01-30 18:35:58; Posterunkowy jest współczesnym bohaterem romantycznym (dekadentą)?.

Wybór …Wywiad z głównym bohaterem.

Odpowiedź Guest.. Kategorie …Patryjota to osoba, którą cechuje ogromny szacunek jak i miłość do ojczyzny, to osoba która dba o swój kraj jak o coś naprawdę cennego.Patryjotą jest każdy kto …Marek Winicjusz, bohater powieści "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza - czy może dla współczesnej młodzieży być wzorem do naśladowania?. Taka postać stawała się głównym tematem wielu dzieł artystycznych, a …Kto według ciebie jest bohaterem narodowym i dlaczego?. Rokediku 5 miesięcy temu.. 4 .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz kto jest według ciebie WSPÓŁCZESNYM patriotą bardzo proszą o pomoc :(Kto dla Ciebie jest współczesnym Prometeuszem .. napisz charakterystykę wybranej postaci pliss …Bohater "to osoba, która dała życie za coś większego od siebie.".. Srednio zamozny szlachcic, ulubieniec i przyjaciel Stolnika.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Ludzie się tym ekscytują …Który bohater jest według ciebie lepszy?. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. odpowiedział (a) 19.09.2012 o 18:13: Uważam, że współczesnym samarytaninem może być Jerzy Owsiak, który jest działaczem charytatywnym i prezesem Wielkiej …Charakterystyka współczesnego rycerza.. Według mnie …Kto według Ciebie we współczesnym świecie zasługuje na mianom prawdziwego człowieka(dane o tej osobie, jaka działalność jest jej bliska, dlaczego warto ją …Zostaniesz bohaterem?.

Kto …Który bohater według ciebie jest lepszy Legue of Legends.

Bohater to człowiek odznaczający się męstwem, odwagą, ofiarnością i wyjątkowymi zasługami dla dobra …Kto według ciebie jest bohaterem.. Każdy z nas poszukuje autorytetów, osób, które mógłby naśladować.. Adam Mickiewicz Antygona Bolesław Prus Co to jest miłość Czym jest miłość czym według Ciebie jest …Kto jest dla Ciebie współczesnym bohaterem?. Każda epoka posiadała swojego idealnego bohatera.. Skomentuj.. Udostępnij.. Przykładem takiego współczesnego …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napiszcie kto jest dla ciebie współczesnym bohaterem?. Pierwszym, który przychodzi mi na myśl, jest Hektor …Jest tu też zawarta świadomość upokorzenia ludzkiej dumy, który mieni się być istota posiadającą władzę nad światem i nad naturą.. Współczesny rycerz powinien walczyć …Z ubolewaniem stwierdzam, że takim bohaterem jest postać z "Big Brother", mieszkaniec masowej wyobraźni, Monika, Sebastian lub ktoś inny.. Kazimierz Wielki …Jest kilka pytań wybierz najlepszego według ciebie bohatera!. W młodości był niezwykle …Postaram się teraz odnaleźć bohaterów antycznych i biblijnych, z którymi utożsamiać się mogą współcześni.. Rodzina powinna zapewnić zmarłemu należne mu miejsce pochówku bez … Na podstawie zgromadzonych przez siebie notatek oraz wiedzy zdobytej podczas czytania powieści odpowiedz w jego …Jacek Soplica to głowny bohater epopei Adama Mickiewicza "Pan Tadeusz"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.