Opisz jak spędzasz wolny czas po niemiecku

Pobierz

Zawsze próbuje swój wolny czas wykorzystać jak najlepiej.. Staram się w wolnym czasie robić różne ciekawe rzeczy.. rzeczownik r. żeński gramatyka .. Bywa różnie, ale jeśli już się uda, to na mojej liście rzeczy do zrobienia nie może zabraknąć poniższych form spędzania wolnego czasu.. Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. napisz jak spędzasz ferie zimowe, letnie i jak spędzasz Mój wolny czas spędzam też z .Dlatego tez niekiedy wolny czas spędzam na treningu.. Mamy teraz więcej wolnego czasu (die Freizeit) w związku z wszechobecną pandemią (die Pandemie).Wielu z nas ma pracę zdalną (die Fernarbeit) i dzięki temu nie marnujemy czasu na dojazd do pracy.. Jeździsz na rowerze?. Dużo osób spędza ten czas przed telewizorem lub czyta książki bądź rozwija swoje zainteresowania.A co ty robisz w swoim czasie wolnym?. Er ist groß und gut gebaut.Napisz jak spędzasz swój wolny czas po angielsku.. Zazwyczaj więc rysuję lub czytam książki.. Niemałą rolę odgrywają wzorce przekazywane przez rodzinę, grupę rówieśniczą czy znajomych.pl Tak więc, mamy do czynienia z głęboko odmienną opinią na temat tego jak spędzać swój wolny czas.. Zawsze lubiłam spędzać czas w domu, więc czuję się w pełni kompetentna, by Wam doradzić.. Kiedy wrócę do domu i powtórze wszystko co jest mi potrzebne na lekcje, zazwyczaj wychodzę z przyjaciółmi.Jak spędzacie czas wolny?.

more_vert.wolny czas po niemiecku .

Jeżdżę też na basen.. Zapraszam serdecznie na kolejną lekcję z cyklu Ich spreche Deutsch - Przydatne zwroty - czas wolny.Zadanie: jak mam napisać po niemiecku jak spedzasz czas wolni Rozwiązanie:wie vertreibst du deine freizeit arbeitest du am wochenedne Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki, czasowniki nieregularne Falsch Frënn (LU-DE) ecap Czasowniki vixenaga Duolingo 8 jka-2020.10.12 Lesson 2 jka-2020.09.22 My lesson Moja lekcja Hey Kapitel 6. rzeczownik r. żeński gramatyka .Przykłady użycia - "spędzać czas" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Nie stoimy w korkach (die Staus), tylko pracujemy w domu.Wolny czas to dla mnie ulubione chwile dnia, odpoczynek od szkolnych obowiązków oraz od zadań, które wyznaczają mi rodzice.. Wieczorami chodze ze znajomymi na dyskoteke.. Czytacie, szydełkujecie, słuchacie muzyki, oglądacie filmy czy wolicie aktywniejsze formy takie jak pływanie lub gra na gitarze?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Prosze was bardzo pomóżcie pliss.. W niedziele gdy mam wolny czas jade z rodzicami odwiedzić bliskich..

Kaufen15 zdań o czasie wolnym po niemiecku.. 1.

Often I meet my friends.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Prezentujemy zestaw słówek związanych ze spędzaniem czasu wolnego.. .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jestem osobą, która zawsze stara się wygospodarować nieco wolnego czasu.. praca to jest drugie miejsce, a trzecie miejsce, to tam, gdzie się spędza czas wolny i tworzy społeczność.. Czasem jeżdżę z rodzicami do dziadków.. Die Freizeit - czas wolny Basketball spielen - grać w koszykówkę Volleyball spielen - grać w siatkówkę Handball spielen - grać w piłkę .Jak wykorzystać wolny czas to informacje po niemiecku o możliwościach spędzania wolnego czasu w domu i na zewnątrz.. I spend a lot of time in front of the computer.spędzać czas - Zeit verbringen f spędzanie wolnego czasu - Freizeitgestaltung f spławik - Floß n sport - Sport m spotykać się z przyjaciółmi - sich mit Freunden treffen sprzątać pokój - Zimmer aufräumen n surfować po necie - im Internet surfen szkicować - zeichnen sztuka - Kunst fPrzykłady użycia - "czas wolny" po niemiecku..

Przydatność 55% Jak spędzam wolny czas?

Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Im ma więcej wolnego czasu, tym jest szczęśliwszy.. LEKCJA 17.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Po lekcjach prawie codziennie zostaje na zajęcia sportowe, doskonale się na nich bawie, mogę powygłupiać sie i rywalizować ze znajomymi.. - Dzisiaj oglądam telewizję.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. :) Parę dni przymusowego przebywania w domu może być zmarnowanym czasem albo momentem, w którym zrobisz rzeczy, na które normalnie nie masz czasu.JAK SPĘDZAM WOLNY CZAS?. Możemy też dodać coś o osobie, z którą spędzamy czas wolny.. Bardzo lubię pływać.. niekoniecznie wszystkie teksty!. 2010-09-05 17:05:57 opisz jak spędzasz swój czas wolny po francusku :< 2013-10-08 21:28:06 Jak spędzasz wolny czas 2013-02-25 14:32:10Mój wolny czas jest bardzo dobrze zaplanowany i spędzam go bardzo miło.. Chociaż często mam wolny czas, staram się go nie marnować.. 2012-12-12 16:35:03Jest to czas, którym dysponujemy po wykonaniu obowiązków takich jak nauka, praca, itp. Czas wolny przeznaczamy zazwyczaj na różnego rodzaju zajęcia rekreacyjne, kino, teatr, wyjście do restauracji, basen.. Polish Tak więc, mamy do czynienia z głęboko odmienną opinią na temat tego jak spędzać swój wolny czas..

Lubie także iśc na basen w wolnym czasie.

truskava; 1.10.2009 a ile tego ma być ?. Po lekcjach prawie codziennie zostaje na zajęcia sportowe, doskonale się na nich bawie, mogę powygłupiać sie i rywalizować ze znajomymi.Opisu jak spedzasz wolny czas i trzeba to przetłumaczyć na niemiecki 2013-10-20 19:22:07 Niemiecki !. Mój wolny czas jest bardzo dobrze zaplanowany i spędzam go bardzo miło.. Wtedy najczęściej użyjemy przyimków: mit - z bei - u .Jak spędzam czas wolny.. Większość wolnego czasu spędzam w domu.. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.. Tak przeważnie spędzma wolne chwile.Jak spędzasz wolny czas?. I like suborning on the hat sand.Przykład opisu kolegi po niemiecku z tłumaczeniem Opis kolegi po niemiecku - wzór.. Najczęsciej chodze tam z bratem.. Polish Z tego powodu, zająłem się ptactwem morskim, żeby móc spędzać czas na wybrzeżu.mój wolny czas jak spędzam wolny czas rodzinne wycieczki wypoczynek czynny wypoczynek bierny hobby życiowe co robisz w wolnym czasie co robisz z wolnym czasem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt