Test wiedzy igrzyska olimpijskie

Pobierz

Rozpocznij test.. a) Odroczenie ze służby wojskowej b) Zwycięzca otrzymywał tyle złota, ile zdołał unieść c) Zaszczyt otwarcia kolejnych igrzysk d) Wieniec z gałązek .Test wiedzy olimpijskiej ma za zadanie wyłonić zwycięzców pierwszego etapu Konkursu Wiedzy Olimpijskiej.. Wojciech Fortuna.Globalny Test Wiedzy - Igrzyska Olimpijskie.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Dziś okazja by sprawdzić czy coś na ten temat potraficie odpowiedzieć .. 8 komentarzy janusz pisze: 10 czerwca 2020 o 09:07 gdzie są odpowiedzi.Organizuje dwuetapowy Krajowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej "Letnie Igrzyska Olimpijskie - Rio 2016" .. Za każdą prawidłowa odpowiedź uzyskujemy 1 pkt.. Rozpocznij nasz test i zobacz, na ile podstawowych pytań uda ci się poprawnie odpowiedzieć.. Quiz z działu igrzyska czeka na Ciebie!Test z zimowych igrzysk olimpijskich - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. Co ile lat odbywają się Igrzyska Olimpijskie ?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii Igrzyska Olimpijskie poprzez quiz online.. Każdy z uczestników na podstawie loginu i hasła uzyska dostęp do testu wiedzy, Test wiedzy będzie składał się z 25 pyta .. 1) W którym roku odbyły się pierwsze igrzyska starożytne a) 876 r. p.n.e. b) 778 r. p.n.e c) 776 r. p.n.e. 2) Pierwsze starożytne igrzyska olimpijskie odbyły się w a) .IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - historia i polscy olimpijczycy - Test wiedzy dla uczniów klas sportowych Gimnazjum Nr 9 w Kaliszu - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Quizy na temat igrzyska-olimpijskie znajdują się powyżej na liście..

1) Kolory na fladze olimpijskiej symbolizują ?

Informacje zostają w głowie.. QUIZ to wspaniały pomysł na… Quiz to wspaniały pomysł na naukę, powtórzenie wiadomości, sprawdzenie swojej dotychczasowej wiedzy, na rozrywkę i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.. QUIZ #1 O czym będzie mój pierwszy quiz?. Igrzyska w Rio trwają w najlepsze - najwyższy czas sprawdzić, ile tak naprawdę o nich wiemy!. Komponenty za darmo; Pomoc; Załóż konto; reklama.. Jedna z ostatnich lekcji dotyczyła idei starożytnego i nowożytnego olimpizmu.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Pogłębiam swoją wiedzę.. Dzień dobry.. Podaj swoje imię: W jakiej konkurencji zdobyty został pierwszy w historii medal dla Polski na .Wielki Test o Igrzyskach Olimpijskich.. Twój wynik jest bardzo dobry.. Podziel się wynikiem w komentarzach!. Ten test ma pytania w następujących językach: język rosyjski, język polski, język angielski, język niemiecki oraz język ukraiński.Super!. Zanim zaczniesz kibicować naszym, sprawdź, czy Twoja wiedza o Igrzyskach jest na medal, czy raczej odpadłbyś w kwalifikacjach..

zobacz więcej.Temat: Test wiedzy o olimpiadzie - sprawdź się.

Test zawiera 20 pytań.. U góry znajdziesz quiz QUIZ - STAROŻYTNE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE.. Maksymalna ilość punktów - 24.test z matematyki; test wiedzy o igrzyskach olimpijskich; piłkarze ; test o skokach narciarskich; test o piłce nożnej; test wiedzy o sporcie; test wiedzy o sporcie; wszystkie jego TESTy »Globalny Test Wiedzy - Igrzyska Olimpijskie.. Mamy bardzo dobrych quizów, które można wypełniać.. Należy zaznaczać tylko jedną odpowiedź.TEST Nowożytne Igrzyska Olimpijskie - Quiz.. Sprawdź, jak wiele wiesz o Starożytnych Igrzyskach Olimpijskich.. Niczym w antycznej Helladzie nieliczni okrywają się nieśmiertelną chwałą, innym zaś muszą wystarczyć łzy pocieszenia.. a) kontynenty b) kolory na flagach państwowych c) państwa d) dyscypliny olimpijskie 2) Igrzyska olimpijskie letnie i zimowe odbywają się na przemian co parę lat.. Ten test ma pytania w następujących językach: język angielski, język niemiecki, język ukraiński, język rosyjski oraz język polski.wiedzy - Igrzyska olimpijskie starożytne i nowożytne - Test.. "Zimowe Igrzyska Olimpijskie-od Chamonix do Soczi .. Test wiedzy będzie składał się z 25 pytań z propozycjami 3 odpowiedzi (jedna z nich będzie prawidłowa)..

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Test wiedzy Test z zimowych igrzysk olimpijskich.

Za każdą prawidłową odpowiedź uzyskujemy 1 pkt.. Max ilość punktów - 12. f) Czas pracy każdego uczestnika z testem będzie ograniczony do 20 minut (pozaTym razem możesz się sprawdzić z wiedzy dotyczącej Polaków na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.. Sukcesy Polaków na Olimpiadzie w Rio Rozwiąż QUIZ z UNIHOKEJA Rozwiąż QUIZ z Siatkówki QUIZ - Starożytne Igrzyska Olimpijskie.. 17 stycznia 2018.. Temat brzmi: Starożytne Igrzyska Olimpijskie.Test wiedzy - Igrzyska olimpijskie starożytne i nowożytne - Quiz.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 1) Przyjmuje się, iż pierwsze Igrzyska Olimpijskie odbyły się w roku.. a) 393 n.e. b) 776 p.n.e c) 1410 d) 1896 2) Co było nagrodą za wygranie starożytnych Igrzysk?. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.. Maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosi 100.. Zapaszamy do tego i do wyszukiwania innych quizów i ich wypełniania.. Znajdziesz tu teraz sprawdziany i testy wiedzy.Temat: Test wiedzy - Igrzyska olimpijskie starożytne i nowożytne KLIKNIJ W LINK I próbuj rozwiązać test .Masz dużą wiedzę na temat Zimowych Igrzysk Olimpijskich!. Rozszyfruj skrót - MKOL?TEST WIEDZY o OLIMPIADZIE Test zawiera 24 pytań..

a) 2 b) 3 c) 4 d) 5 2.Co oznaczają kolory kół na fladze olimpijskiej ?

Jesteś pewien .QUIZ.. Zastanówcie się proszę i .. Pierwszy w historii zimowych igrzysk złoty medal dla Polski zdobył: Adam Małysz.. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii Igrzyska Olimpijskie poprzez quiz online.. "Po prostu zaprzeczył prawom ciążenia" - tak relacjonował sprawozdawca ten skok.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. TEST WIEDZY O IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH Test zawiera 12 pytań.. a) tęczę b) kontynenty c) kluby sportowe d) kraje 3.. Wyniki są oparte na 383664 odpowiedziach na pytania w kategorii Igrzyska Olimpijskie podane przez graczy z 134 krajów.. 2016-08-05.Witaj na stronie Quizz.pl.. 1) W którym roku odbyły się pierwsze igrzyska starożytne 2) Pierwsze starożytne igrzyska olimpijskie odbyły się w.. 1) W którym roku odbyły się pierwsze igrzyska starożytne a) 876 r. p.n.e. b) 778 r. p.n.e c) 776 r. p.n.e. 2) Pierwsze starożytne igrzyska olimpijskie odbyły się w a) Oslo b) Paryżu c) Olimpii 3) Starożytne igrzyska olimpijskie organizowano na cześć a) Zesua b) Posejndona c) Hery 4) .Igrzyska olimpijskie - Test.. Czy wiesz co ile?1) W którym roku odbyły się pierwsze igrzyska starożytne a) 876 r. p.n.e. b) 778 r. p.n.e c) 776 r. p.n.e. 2) Pierwsze starożytne igrzyska olimpijskie odbyły się w a) Oslo b) Paryżu c) Olimpii 3) Starożytne igrzyska olimpijskie organizowano na cześć a) Zesua b) Posejndona c) Hery 4) Starożytne igrzyska olimpijskie odbywały się a) co 3 lata b) co 4 lata c) co 5 lat 5) Starożytne igrzyska trwały a) 4 dni b) 5 dni c) 7 dni 6) W skład pięcioboju rozgrywanego podczas .Test wiedzy o Zimowych Igrzyskach Olimpijskich!. Wyniki są oparte na 380649 odpowiedziach na pytania w kategorii Igrzyska Olimpijskie podane przez graczy z 133 krajów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt