Oblicz obwód prostokąta którego przekątna długości 5

Pobierz

Rozwiąż równanie: |2-3x| = 8.. Pokaż rozwiązanie zadania.. Podstawy trapezu rownoramiennego mają długości 4cm i 20cm a jego wysokość ma długość 6cm.. Zadanie - pole prostokątaRozwiązanie zadania z matematyki: Długości boków prostokąta są równe 3 oraz 5.. Obliczamy obwód prostokąta:Oblicz obwód prostokąta,którego przekątna ma długość 5,a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiegoOblicz obwód prostokąta, którego przekątna o długości 6 cm tworzy z dłuższym bokiem kąt o mierze 30 stopni.. Zadanie jest zamknięte.Oblicz obwód prostokąta,którego przekątna ma długość 5,a jeden z.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Pokaż rozwiązanie zadania.. Pokaż rozwiązanie zadania.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Obwód prostokąta jest równy 10, długość jego przekątnej .. 2014-03-20 19:08:34; obwód prostokąta wynosi 9m , a jeden z boków prostokąta ma długość 25dm.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.zad 1.. Oblicz obwód prostokąta, którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego.. prosze o wszystkie równania krok po krokuZapisz obwód tego prostokąta w jak najprostszej postaci.. Przekątna prostokąta ma długość równą 3. źródło: yvonne 2010-01-07 18:28:34 UTC #2Oblicz obwód prostokąta, którego jeden bok ma długość 5 cm 6 mm, a a drugi jest o 2 cm 4 mm krótszy.Zadanie: 1 oblicz pole prostokąta którego przekątna ma długość 5 cm , a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego 2 jaką wysokość ma romb o Rozwiązanie: zadanie 1 należy skorzystać z tw pitagorasa a b c a dł jednego bokuOblicz obwód prostokąta,którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego.Oblicz obwód prostokąta, którego krótszy bok wynosi 3, a pole jest równe 15 cm kwadratowych..

Oblicz obwód tego trapezu.

Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Oblicz obwód prostokąta , którego przekątna ma długość 5,a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Oblicz obwód prostokąta, którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego.7.. Którego przekątna ma długość 5 a jeden z boków jest dwa razy dłuższy Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Oblicz obwód prostokąta, którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dluższy od drugiego.Zadanie: oblicz obwód prostokąta, którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego Rozwiązanie: a krótszy bok 2a dłuższy bok 5 dł przekątnej korzystamy więc z twierdzenia pitagorasaOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Podstawy trapezu równoramiennego mają długości 4 cm i 20 cm, a jego wysokość ma długość 6 cm.. Zadanie - prostokąt Obwód prostokąta jest równy 14, a jego pole jest równe 12.. Zadanie - pole prostokąta Oblicz pole prostokąta, którego przekątne każda o długości 10 tworzą ze sobą kąt 30 o. Oblicz obwód prostokąta, którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego..

Oblicz pole tego prostokąta.

2010-04-02 16:30:20; Oblicz obwód i pole prostokąta gdzie długość wynosi 15,5 cm, a szerokość jest o 2 cm krótsza 2011-11-28 14:51:04Oblicz obwód prostokąta, którego przekątna długości d=60 cm tworzy z jednym z boków kąt o mierze alfa taki, że cos alfa = 3/5.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Obwód prostokąta, którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Oblicz sinus kąta ostrego, który tworzą przekątne tego prostokąta., Różne, 5784895Oblicz długość boku kwadratu, którego obwód jest równy obwodowi prostokąta o wymiarach 5 cm i 9 cm .Długość jednego z boków prostokąta jest dwa razy większa od długości drugiego boku prostokąta.. Pytania Zwykłe pytaniaOblicz obwód prostokąta którego przekątna ma długość 5 a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego.. Obliczyć długości boków tego prostokąta.Oblicz obwód prostokąta, którego przekątna długości d tworzy z jednym z boków kąt o mierze.. Oblicz obwód prostokąta, którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego.. Oblicz obwód tego trapezu.Oblicz obwód prostokąta, którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego.Oblicz obwód prostokąta, którego przekątna ma długość 5, a jeden z boków jest dwa razy dłuższy od drugiego..

Oblicz pole tego prostokąta.Będzie naj!


wave

Komentarze

Brak komentarzy.