Test chłopcy z placu broni

Pobierz

Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. c) Czele.. Wybierz swój numer z dziennika i sprawdź, co przydarzy Ci się na najbliższej lekcji online!. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź się!. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Ale ta lektura to 2 moja ulubiona.. Próbę przekupienia Słowaka - stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Barabasz b) Gereb c) Feri Acz d) Nemeczek Rozwiązanie.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b) łodzi c) ruinach zamku d .W 1993 Chłopcy z Placu Broni wystąpili na imprezie Rock FAMA w Świnoujściu - fragment występu trafił na kasetę Rock FAMA'93.. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni .. K. ..

Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni

Jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni

Gereb zabrał .Test będzie łatwy , ale i także trudny .. KryisBo_Bo 2 lata temu.. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!. Jesienią dali akustyczny koncert w studiu Radia Łódź nakręcony na potrzeby TVP , zaś w 1994 wydany na płycie Piosenki dla dzieci od lat 5 do 155 .Odurzony heroinąZatruty wódką, jointami, nikotynąWśród sterty śmieci próbujesz świata bez granicOszukuje cię cywilizacjaRobotów komunikacjaCoraz częściej nie.Start studying ,, Chłopcy z placu Broni,, - klasa 5..

:-DTest z książki ,,Chłopcy z placu broni" ...

aganauczyciel.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Autor: Ferenc Molnr Tytuł: "Chłopcy z Placu Broni" Pierwsze wydanie: jako książka 1907 rok (w Polsce 1913) Główni bohaterowie: Erno Nemeczek, Janosz Boka, Deżo Gereb, Ferenc Acz, Czonakosz, Barabasz, Konlay, Weiss, Czele, bracia Pastorowie Czas akcji: marzec 1889 roku Miejsce akcji: Budapeszt, Plac Broni przy ulicy Pawła, Ogród Botaniczny, szkoła Polecam jeśli nie czytałeś przeczytać Akademie Pana Kleksa.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. 2) Nemeczek widział, jak a) dozorca Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test: Na miejscu Placu Broni miała powstać: a) kamienica b) kwiaciarnia c) roszarnia d) biblioteka .. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. d) Nemeczek.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Czy rozpoznasz postacie z "The Umbrella Academy" po dwóch emoji?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniChłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice..

Rozwiąż test i sprawdź!Quiz Chłopcy z placu broni test.

Chłopcy z Placu Broni DRAFT.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraStart studying Chłopcy z Placu Broni.. 3) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Czyżby "Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni, poziom trudnyb) Bangladeszu.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Tromba czy Marcin Dubiel?. Zapraszamy do rozwiązywania!Trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. aganauczyciel.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. O autorze.. Lepsza Akademia Pana Kleksa.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniChlopcy z Placu Broni test - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - test - Chłopcy z placu broni - Chłopcy z Placu Broni• streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test #chłopcy z placu broni, #test, #quiz, #chłopców 11713 x, 2015-09-24 22:41:18CHŁOPCY Z PLACU BRONI.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.