Napisz list do kolegi lub koleżanki

Pobierz

-zapytaj koleżankę lub kolegę o jego plany na Weekend.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Na podstawie ilustracji ze s. 55 wyjaśnij, czym się różniła praca chłopów w XV stuleciu od pracy na wsi w naszych czasach.. Koniecznie nie może się odbyć pod Twoją nieobecnością.. Pamiętaj że list ma wstęp, rozwiniecie i zakończenie.. Wszyscy w klasie za Tobą tęsknią i chcą, abyś jak najprędzej wracała do szkoły i do naszej wspaniałej klasy.. Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Napisz list do kolegi z Australii.. Na zakończenie serdecznie Cię pozdrawiam.. Jako młody chrześcijanin może codziennie jesteś narażony na naciski mające cię skłonić do złamania Bożych zasad postępowania.. Potrzebuje na poniedziałek :)4.Napisz list do kolegi lub koleżanki z Irlandii żeby opowiedziec o nowym chłopaku/ dziewczynie kogoś z grona waszych wspólnych przyjaciół: - podziel się nowina i powiedz gdzie nowa para się poznała; - podaj przynajmniej 2 cechy wyglądu opisywanej osoby; - przynajmniej 1 cechę charakteru popartą przykładem; - wyraź swoją opinię na temat nowego związku i zapytaj kolegę lub koleżankę o zdanie;Przydatność 55% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy"..

;> Z góry dziękuję :)Napisz list do kolegi z Australii.

Napisz też taki list do swoich znajomych, aby i oni mogli działać na rzecz dobra innych.. Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.. Może to jest nie wiele, ale zawsze coś znaczy.. Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym opowiadasz o swojej niesamowitej przygodzie z jakimś zwierzakiem.. wikusia2611 wikusia2611Napisz list do kolegi lub koleżanki , w ktòrym wyjasnisz, dlaczego w drodze do nieba potrzebuje kościoła i drugiego człowiekatu masz z internetu: Na Krzyżu umarł Pan Jezus Umarł za wszystkich ludzi Kiedy o tym pomyślę Żal w mym sercu się budzi Dziękuję Ci za to Boże Twa śmierć na krzyżu pomoże Odkupić winy każdego Wejść do królestwa niebieskiego Modlę się za to sama Modli się Tato i Mama Cała moja Rodzina Przed Krzyżem kolana zgina.81% Napisz list do kolegi w którym opiszesz jak być prawdziwym dżentelmenem.. bardziej się do niego zbliżysz.. MA być na całą str. może być tam z 3 linijki mniej .. ;PW pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym wyjaśnisz sens udziału w niedzielnej Maszy Świętej 2009-10-22 17:30:59; Napisz list do przyjaciela, w którym zachęcisz go do systematycznego uczestnictwa w niedzielnej mszy św. 2011-01-20 20:58:47; napisz list, w którym zachęcisz kolegę do przeczytania Zemsty .Napisz charakterystykę ulubionej postaci literackiej..

Napisz list do kolegi lub koleżanki ... Polecane teksty:List do kolegi.

Stwórz ściągę .. swoich rodziców, aby przeznaczyli dla nich 1 % podatku.. Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz list Nieoficjalny do kolegi lub koleżanki .opisz wspomnienia wakacyjne !. Bardzo lubię tam spedzać wolny czas od szkoły, gdyż jest tam wiele .Napisz list do kolegi/koleżanki z zagranicy.. na tym, abyś odnalazł Boga w swoim zyciu i. podążał drogą , którą nam On wytyczył.. Kalisz , 14.. Wspomnij, co cię zdziwiło.. Droga Koleżanko!. Niech w twoim liście znajdują się zdania pytające i rozkazujące.Napisz list do kolegi lub koleżanki o ulubionej książce.. W imieniu bohatera napisz list, w którym przeprasza mamę za swój wybryk.Żelazne zasady.. Bo życie.Droga Aniu na wstepie mojego listu chciałbym Cię serdecznie i gorąco pozdrowić.. To było zimowego wieczora.. Proszę o szybką odpowiedź !. zadanie dodane 15 listopada 2012 w Język angielski przez użytkownika mejk123 ( -4,580 ) [Szkoła średnia] listNapisz list do kolegi lub koleżanki w którym pocieszasz ją po stracie ukochanego brata.Proszę o szybką odpowiedź muszę to mieć na jutro.Napisz list do koleżanki lub kolegi o swoim pobycie w XV - wiecznej wsi w Małopolsce..

79% Napisz list do kolegi z Rosji i opisz czym dla Ciebie jest Polska.

pójścia do spowiedzi , bo dzieki niej.. Bóg odpuści Ci Twoje grzechy i przez to.. Wracając od koleżanki Asi znasz ją opowiadałem Ci tyle o niej, znalazłem malutkiego pieska.Napisz list do koleżanki lub kolegi (KOLEŻANKA: Oliwia).. 82% List do koleżanki w którym opiszesz przygodę podczas pobytu w górach.. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.. Co ci się podobało, a co nie.. Przeczytaj fragment powieści Barbary Stenki "Masło przygodowe".. proszę o pomoc :)).. Zanim podejmiesz decyzje w sprawie wykształcenia, pracy zawodowej .Napisz list do kolegi lub koleżanki ; -które przedstawisz swoje plany na Weekend.. 2010-09-20 22:06:43List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Z góry dzięki:*.. itp. rozwiniecie czyli opowiedziec o życiu harcerzy na obozie ,gdzie sie on znajdowal i opisać jedną przygode zakończenie zachecić tego kogoś do przeczytania tej książkiNapisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Serdecznie, proszę o pomoc !. Pogoda jest cudowna, a lodów nie brakuje.. Cześć Karolina!. Poznałeś interesującą osobę w mailu do koleżanki lub.. List małego Księcia do Lotnika; List z .czarne stopy list do koleżanki/kolegi wstep np. czesc,kamilo!.

65% Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.

Dlatego chciałabym Cię namówić ,do.. Pragnę także opowiedzieć Ci o pewnej niesamowitej historii, która niedawno mi się przytrafiła.. Mam nadzieję że dobrze się czujesz i że za kilka dni wrócisz do szkoły.Piszę do Ciebie ten list , bo bardzo zależy mi.. Zapewne niedługo będzie szkolna dyskoteka.. miejscowość; data Witaj (imię osoby, do której skierowany jest list)!. Z akapitami to pewnie sobie poradzisz:) Mam nadzieję że pomogłam:)Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy w kturym opiszesz kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2011-09-27 08:00:32; Napisz list do kolegi / koleżanki w którym opiszesz swoje ulubione miejsce w Zamościu 2011-09-04 08:52:51; Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym opiszesz swoje wrażenia z piewszych dni w nowej szkole.. lub 2 .Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.. Młodość to okres wyzwań i doniosłych decyzji.. -zaproponuj wspólne spędzenie czasu .. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.. Twój kolega/Twoja koleżanka (podpisz się) P.S.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt