Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność

Pobierz

Poprawna odpowied .Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę.Wszystkie pytania testowe.. Id: 978. punkty: 2. .. Id: 9306. punkty: 2.. Tak, ponieważ w przedstawionej sytuacji jedziesz za pojazdem nauki jazdy.. wyprzedzanie.. Czy w widocznej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność, zatrzymać pojazd oraz upewnić się czy nie nadjeżdża pojazd szynowy?wyprzedzanie prędkość.. Poprzednie Następne.Tak, ponieważ w przedstawionej sytuacji zbliżasz się do przejścia dla pieszych, a także do skrzyżowania dróg i dlatego należy zachować szczególną ostrożność.. 1 Kodeksu Drogowego " Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność, albo gdy ustawa tego wymagaSzczególna ostrożność.. Zobacz więcej postów strony Po Prawo Jazdy na Facebooku.Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Id: 9310. punkty: 2.. Na drogach stosuje się także znaki drogowe, które występują w postaci znaków świetlnych.Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?.

Pytanie brzmi: Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?

Gdyby to była standardowa zmiana pasa ruchu, odpowiedzią prawidłową byłoby: TAK, ponieważ znajdujesz się po prawej stronie pojazdu wjeżdżającego na pas.Kodeks Drogowy w zależności od sytuacji nakazuje zachowanie ostrożności lub szczególnej ostrożności.. Tak, znak umieszczony na tablicy to A-30 "Inne niebezpieczeństwo" ostrzega o niebezpieczeństwie, a więc musisz zachować szczególną ostrożność.. Czy w tej sytuacji możesz wyprzedzać?. Kierujący pojazdem, przejeżdżając obok pojazdu do nauki jazdy lub jadąc za nim, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność.Kierujący pojazdem, włączając się do ruchu, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu.. Pomoc w zakresie dostępności.. T. Tak, znak umieszczony na tablicy to A-3 "Inne niebezpieczeństwo" ostrzega o niebezpieczeństwie, a więc musisz zachować szczególną ostrożność.. Id: 980. punkty: 2.️ PYTANIE EGZAMINACYJNE ️ Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Odpowiedzi: TAK, NIE.. migający lub stały sygnał żółty umieszczony na przeszkodzie albo migający .Znasz odpowiedź?. Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek umożliwić kierującemu autobusem włączenie się do ruchu?. Pkt.2 Sprawdź odpowiedź na pytanie video numer #2328 w egzaminie na .2) Czy jadąc za tak oznakowanym pojazdem, masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?.

Testy na prawo jazdy.Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?

Jako kierowca szczególną ostrożność musisz zachować w sytuacji omijania oznakowanego pojazdu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych w czasie ich wsiadania lub wysiadania.Art 3. ust.. Pytanie nr 9.. W przedstawionej sytuacji: A : kierujący pojazdami obowiązani są zachować szczególną ostrożność, B :Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Poznaj Kompendium Wiedzy - czyli wszystko co musisz wiedzieć przed egzaminem Państwowym na prawo jazdy!Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Czy na tak oznakowanym skrzyżowaniu masz prawo wyprzedzać pojazdy poruszające się innymi pasami?. Sekcje tej strony.. Uczestnicy ruchu są zobowiązani przez znaki ostrzegawcze do zachowania szczególnej ostrożności.. Czy w tej sytuacji masz prawo wjechać na przejazd kolejowy z zachowaniem szczególnej ostrożności?. Uczestnicy ruchu są zobowiązani przez znaki ostrzegawcze do zachowania szczególnej ostrożności.Czy w przedstawionej sytuacji wjeżdżając na drogę twardą z drogi gruntowej musisz zachować szczególną ostrożność?. wyprzedzanie.Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność i w razie potrzeby zatrzy.. Kliknij aby wyświetlić.. Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować odstęp nie mniejszy niż 1 metr od wyprzedzanego rowerzysty?.

Czy uczestnicząc ...Czy w widocznej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?

Pkt.2 Sprawdź odpowiedź na pytanie foto numer #975 w .Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Czy w przedstawionej sytuacji jesteś ostrzegany o zbliżaniu się do skrzyżowania z jednokierunkową drogą podporządkowaną?. 1 Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem za-kłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę.wchodząc na jezdnię, ma obowiązek upewnić się czy bezpośrednio przed nim nie nadjeżdża pojazd.. Szkolenie wideo!. Są to miejsca potencjalnie niebezpieczne.Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Pytanie: Czy wjeżdżając z drogi gruntowej na drogę twardą, masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Podstawowy: Zobacz: 448: .. Pytanie nr 10. szczególna ostrożność przejazdy kolejowe i tramwajowe.. Czy w przedstawionej sytuacji za widocznym znakiem .Jest to pytanie 73 znajdujące się w testach Lekcji 1 Temat 2..

Czy w przedstawionej sytuacji zachowanie szczególnej ostrożność jest wymagane?

Pokaż prawidłową odpowiedź.. 1 Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem za-kłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę.Szczególną ostrożność ma obowiązek zachować także: pieszy przechodzący przez jezdnię lub torowisko, kierujący rowerem korzystając z chodnika lub drogi dla pieszych, kierujący pojazdem uprzywilejowanym w przypadku niestosowania się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymania i postoju oraz znaków i sygnałów drogowych,Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Adres e-mail lub numer telefonu: Hasło: Nie pamiętasz nazwy konta?. Odpowiedzi: TAK, NIE.. Jeżeli w przedstawionej na filmie lub zdjęciu do pytania egzaminacyjnego sytuacji występuje co najmniej jeden warunek określony w ustawie co do którego należy zastosować się do zasady szczególnej ostrożności to odpowiedź na w ten sposób postawione pytania .Art 3. ust.. wyprzedzanie.. Pytanie nr 85.. - TAK - NIE Prawidłową odpowiedź zamieścimy już niebawem Oficjalne testy na prawo.Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Poprzednie Następne.. Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować odstęp nie mniejszy niż 1 metr od wyprz.. Kliknij aby wyświetlić.. To pytanie na Prawko.pl ma.szczególna ostrożność.. Pokaż prawidłową odpowiedź.. Rejestracja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.