Test z lektury opowieść wigilijna pdf

Pobierz

— Nauki trzech duchów pozostaną w mej pamięci.. — Chcę żyć w przeszłości, w teraźniejszości i w przyszłości!. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. POWODZENIA.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Pokaż wszystko.. Motyw .. PDF Materiały do wydruku.. Opowieść wigilijna, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.. Tromba czy Marcin Dubiel?. (Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur..

Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".

(Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Geneza utworu i gatunek.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Przekonaj się sam!. Zwłaszcza naPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Pytania do lektury "Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. 69Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Test składa się z 15 pytań.. Edytuj elementy.. Jak dobrze znasz podział.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyOpowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł..

CZĘŚĆ I. Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna"Opowieść Wigilijna" test z lektury.. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. Skomentuj.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. — O kim mowa?Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. To nie ulegało wątpliwości.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Wanisz 3 lata temu.. Znaleźć szczęście na święta.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Udostępnij.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. d) w miasteczku Szkocji.. Osadź.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Mapa witryny.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Poproszony o wigilijny datek naNajbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Materiały powiązane z testem: Test: Janko Muzykant - test znajomości lektury Krótki test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza - Jano Muzykant.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

c) Wspólnikiem w interesach.. c) w Nowym Jorku.. "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Dział - test z lektury Opowieść wigilijna.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Test składa się z 12 pytań.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .Scrooge ściskał w ręku słupek od łóżka.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. dobry mój przyjacielu!. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Polub.. Rozwiąż test!Strona 4 z 36 OPOP-Q00-1904 Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Rozwiąż test!Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej..

250'000Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.

Powodzenia!. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Marceloli 4 lata temu.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. — powtarzał bezustanku, wyskakując z łóżka.. Charles Dickens OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. Więcej.. b) w Londynie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.