Kto jest autorem balladyny

Pobierz

Miron Białoszewski.. Juliusz Słowacki.. Wysyłaj wiadomości i …1) Adam Mickiewicz.. a) Blond b) …Balladyna - dramat romantyczny w pięciu aktach, napisany przez Juliusza Słowackiego w Genewie w 1834 roku, a wydany w Paryżu w roku 1839.BALLADYNA (wersja poprawiona) - Test.. Dedykacja utworu skierowana jest do Zbigniewa Krasińskiego.. 1 …1) Kto jest autorem utworu ,,Balladyna" a) Juliusz Słowacki b) Adam Mickiewicz c) Jan Kochanowski 2) Była gorsza, zła, zabójcza.. Utwór podzielony jest na akty i …Q.. 5.Kto napisał ''Kamienie na szaniec''?. Kto rywalizował w lesie o poślubienie Kirkora?. a) Adam Mickiewicz b) Henryk Sienkiewicz c) Juliusz Słowacki d) Stefan Żeromski 2) Jakiego koloru są włosy Balladyny?. Jakie emocje wywołała w Tobie lektura?. kto jest autorem Balladyny ?. Balladyna - tytuł dramatu w pięciu aktach, napisanej przez Juliusza Słowackiego w Genewie …Kto jest autorem "Balladyny"?. Czego dotyczyła rada sługi Goplany?. Adam Mickiewicz.. Do czego nawiązuje tytuł "Balladyny"?. Juliusz Słowacki.. Potwierdź, że jesteś człowiekiem.. Co zrobiła Balladyna, by wygrać …Przykładowa kartkówka z "Balladyny" z odpowiedziami.. [Question]Kto napisał ''Mazurek Dąbrowskiego''?. a) Adam Mickiewicz b) Juliusz Słowacki c) Bolesław … Wymagane.. Aleksander Kamiński.. a) Adam Mickiewicz b) Juliusz Słowacki c) Zygmunt Krasiński d) Aleksander Fredro 2) W którym wieku powstała "Balladyna"?.

kto jest autorem Balladyny ?

a) Adam Mickiewicz b) Juliusz Słowacki c) Zygmunt Krasiński d) Aleksander Fredro 2) W którym …Kto jest autorem ,,Balladyny''?. 1) Kto jest autorem "Balladyny"?. 1) Kto jest autorem "Balladyny"?. a) XIX b) …Kto jest autorem Balladyny?. Zofia Nałkowska.. W jakiej epoce powstała "Balladyna"?. "Balladyna" powstała w epoce romantyzmu.. Zygmunt Krasiński.. Do kogo skierowana jest dedykacja utworu?Autorem jest Juliusz Słowacki.. : a) O Alinie b) O …BALLADYNA - Telequiz.. a) Adam Mickiewicz b) Juliusz Słowacki c) Zygmunt Krasiński d) Aleksander Fredro 2) W którym wieku powstała …1) Kto jest autorem "Balladyny"?. Średnia 16/20.. Wisława Szymborska.. alternatives.a) Skierka i Chochlik b) Iskierka i Karzełek c) Gwiazdka i Duszek d) Luna i Gabriel 4) Kto jest autorem "Balladyny"?. Co jest głównym tematem "Balladyny"?.

Adam Mickiewicz

.. Powyższy test bezpieczeństwa zapobiega automatycznemu tworzeniu kont.. Kto jest autorem "Balladyny"?. a) Adam Mickiewicz b) Juliusz Słowacki c) Zygmunt Krasiński d) Aleksander Fredro 2) W którym wieku powstała …1) Kto jest autorem "Balladyny"?. a) Adam Mickiewicz b) Juliusz Słowacki c) Zygmunt Krasiński d) Aleksander Fredro 2) W którym wieku powstała "Balladyna"?. a) Adam Mickiewicz b) Juliusz Słowacki c) Zygmunt Krasiński d) Aleksander Fredro 2) W którym wieku powstała "Balladyna"?.

Kto jest autorem "Balladyny"?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.