Test wiedzy urząd celno skarbowy

Pobierz

Test sprawności fizycznej i test psychologiczny.. Platforma internetowa, która zawiera symulator (testy do służby celnej / służby celno-skarbowej oraz testy multiselect), który ma za zadanie przygotować Cię do rzeczywistych egzaminówPlatforma internetowa, która zawiera symulator (testy do służby celnej / służby celno-skarbowej oraz testy multiselect), który ma za zadanie przygotować Cię do rzeczywistych egzaminówTesty Do Służby Celnej, Testy Do Służby Celno-Skarbowej, Testy Multiselect‧Kliknij tu‧Regulamin‧Polityka Cookies‧Dlaczego warto‧System punktowyegzaminie na inspektora kontroli skarbowej.. Nie pozostaje nam już nic innego jak życzyć Ci POWODZENIA!Test składał się z 40 pytań podzielonych na 4 kategorie: - wiedza ogólna (ciężko się z tego przygotować, ale warto wiedzieć że 4WD to napęd na 4 koła itp.) - ustawa o KAS - szeroko pojęte funkcjonowanie państwa, polityka itp (np. kto jest ministrem finansów)Testy do służby Celno-skarbowej 2018. mi Ędzynarodowe, wspÓlnotowe i krajowe prawo celne.. 125 a. test.. 125Publikujemy 10 pytań, które można usłyszeć, starając się o pracę w urzędzie gminy.. Poniżej znajdą Państwo 10 przykładowych pytań z różnych postępowań, które odbyły się w Urzędzie m.st. Warszawy.Tak jest w US w Pruszczu Gdańskim.. Za to powinna się w ziąć Izba Skarbowa, ale oni maja to w doooopie.Temat: Test do Urzędu Skarbowego - czego się spodziewać..

Zagadnienia pochodzą z autentycznych testów wiedzy.

System punktacji jest taki sam jak na egzaminie (poprawna odpowiedź +2 punkty, zła odpowiedź -1 punkt, brak odpowiedzi 0 punktów).. 5.2) test wiedzy; 3) test sprawności fizycznej; 4) test psychologiczny i kompetencyjny; 5) rozmowa kwalifikacyjna; 6) ustalenie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Służbie Celno-Skarbowej;Test wiedzy z pytaniami dotyczącymi np. organizacji i funkcjonowania administracji publicznej (w tym Służby Celno-Skarbowej) czy też członkostwa RP w UE.. ustawa z dnia 13 października 1995 r. o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników.. Znam sporo takich przykładów.. ustawa o podatku od towarów i usług, tutaj: art. 15, art. 96-100 i art. 111 - ze wszystkimi rozporządzeniami do tego art. Poczytaj o organizacji administracji podatkowej oraz poprzeglądaj sobie rodzaje .Zachodniopomorski Urząd Celno - Skarbowy w Szczecinie.. Miejsca pełnienia służby:a) dyrektora generalnego urzędu, b) Szefa Służby Cywilnej, c) Prezesa Rady Ministrów w porozumieniu z Szefem Służby Cywilnej, d) Radę Służby Cywilnej.. Zapisany w ustawie budżetowej na 2012 r. prognozowany średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem wynosi: a) 99,8%, b) 101,1%, c) 102,8%, d) 109,1%..

Na prośbę czytelników publikujemy zagadnienia z samorządowych testów wiedzy.

Nowy symulator obejmuje dokonanie ustaleń profilu kandydata pod kątem: 1) wykonującego czynności specjalne, w zakresie: a) lojalności funkcjonariusza wobec Służby Celno-Skarbowej, b) czerpania nieuprawnionych korzyści w związku ze służbą w Służbie Celno-Skarbowej,Ja pisałam taki test, na stanowisko starszego referenta ds. analiz kont szczegółowych podatników w dziale rachunkowości podatkowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.