Dziwne imiona na bierzmowanie męskie

Pobierz

Święci patroni do bierzmowania najchętniej wybierani przez chłopców to: Albert (szlachetny) - brat Albert, urodzony w 1845 roku w Igłomi, jako 18-latek brał udział w powstaniu, gdzie stracił lewą nogę.. 2012-09-19 19:01:56Imiona do bierzmowania - jakie wybrać.. Przed podjęciem decyzji warto więc zapoznać się z listą świętych, dowiedzieć się czegoś o nich, a także sprawdzić, czemu i komu patronują.Imiona do bierzmowania męskie - lista od A do L. Imiona do bierzmowania trzeba wybierać rozważnie.. ale czy wy wiecie że imię z bierzmowania musi mieć patrona.. Autor.Wśród męskich imion do bierzmowania prym wiodą: Adam - patron ubogich i cierpiących, oznacza " ojca całej ludzkości".. Lista imion męskich, podobnie jak żeńskich, jest długa: Adrian - patron strażników więziennych; Alfons - patron adwokatówwypisujecie fajne imiona.. Poniżej nasz wybór często wybieranych oraz interesujących imion do bierzmowania.Propozycje imion świętych na bierzmowanie To, jakie nosimy imię, nie jest od nas zależne, gdyż wybierają nam je opiekunowie, najczęściej rodzice, tuż po narodzinach - zdarza się więc dość często, że dziwne imiona swoim właścicielom mogą się nie podobać.Imiona na bierzmowanie nie mogą być zupełnie dowolne.. Św. Afra - patronka kobiet pokutujących i dusz zaniedbanych; Św. Blandyna - patronka dziewic i pomocy domowej; Św. Etelburga - patronka kobiet oczekujących potomka; Św. Felicyta - patronka matek i kobietRita, Kunegunda, Rita, Salomea i jak ktoś już napisał - Ita :P. Żeńskie..

Męskie imiona do bierzmowania.

Albert - założyciel domów dla sierot, starców, kalek, przytułków dla ubogich.. Proszę czekać.. 0. odpowiedział (a) 19.07.2013 o 23:24: Rita i Ita jest od Małgorzaty (Margarita), więc nie takie dziwne wg mnie :P.Imiona na bierzmowanie - najgłupsze imiona.. W natłoku dzieci o imieniu Ania, Kasia, Krzyś czy Michał, to Babette czy Klimek z pewnością zapadnie nam w pamięć.Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Czy znacie jakieś śmieszne albo dziwne imię na bierzmowanie ?Oto przykłady niespotykanych imion, jakie polscy rodzice wybierali dla swoich córek w 2020 roku: Chanel; Rabija; Safiya; Selina; Solomia; Wiwiana; Anaya; Ariadna; Darina; Elina; Fabiola; Eulalia; Flavia; Jewwa; Kayla; Khadija; Rut; Melody; Afina; Cirilla; Elizaveta; Kim Ngan; Ofelia; Nowojka; Rabija; Witalina; Złata; Mikaela; Zoriana; Żywia; Najdziwniejsze imiona dzieci: męskie A oto nietypowe męskie imiona nadawane chłopcom w 2020 roku w Polsce: Mykhailo; Aidan; Herbertjakie dac sobie imie męskie na bierzmowanie?. Sakrament bierzmowania jest udzielany raz w życiu, a decyzja o wyborze patrona jest jednorazowa i nieodwracalna.. Oto lista patronów bierzmowania, czyli męskich imion na bierzmowanie A Adrian - patron strażników więziennych Agapit - patron ciężarnych kobiet Alfons - patron adwokatów Akwilin - patron tragarzy Andrzej - patron zakochanych Antoni - patron małżeństw Anatol - patron matematyków Anastazy - patron złotników Ambroży - patron pszczelarzyBierzmowanie - nietypowe imiona..

Jakie są najpopularniejsze męskie imiona na bierzmowanie i ich znaczenie?

Klementyna - Imię Klementyna jest formą żeńską imienia łacińskiego Clemens, znaczy łagodny, spokojny.Męskie imiona do bierzmowania.. Imiona do bierzmowania nie są dowolne - należy brać pod uwagę, że bierzmowanie to sakrament katolicki i imiona na bierzmowanie to imiona świętych wyświęconych przez Kościół.. a tak poza tym to Krzysztof , Andrzej , Wojciech , Józef , Błażej , Damian , Dawid.itd info masz na tej stronie: Odpowiedz na ten komentarzDziwne imię pozwala dziecku wyróżnić się z tłumu.. Chłopcy najczęściej wybierają takie imiona jak: Adrian - jest to patron strażników w więzieniu, Andrzej - czyli patron zakochanych, Antoni - patron małżonków,Afra, Blandyna, Filomena, Gudula, Klotylda, Koleta, Konkordia, Łucja, Notburga, Scholastyka, Walburga, Wiborada.. 11 odpowiedzi, 10 odp, ostatnia aktywność 8 lat, 5 miesięcy temu od Omegos1996.. Należy brać pod uwagę to, że bierzmowanie jest sakramentem ustanowionym przez Kościół, zatem dopuszczalne są tylko imiona świętych.. Znaczenie imion możesz sprawdzić w imienniku.. Andrzej - brat św. Piotra, jeden z Dwunastu Apostołów.Bez wątpienia pierwsze imiona, jakie nam się nasuwają na myśl, będą zaczerpnięte od znanych postaci historycznych albo z książek, których akcja toczy się w dawnej Polsce..

2011-02-19 20:38:39 jakie dac sobie męskie imie na bierzmowanie .?

Lista najbardziej popularnych imion męskich wybieranych podczas sakramentu bierzmowania jest bardzo długa.. Po powstaniu udał się na emigrację do Paryża i Monachium, po czym wrócił do Polski, stając się jednym z prekursorów polskiego impresjonizmu.Pamiętaj, że to nie wszystkie imiona i zawsze warto sięgnąć do "Żywota świętych", aby poznać historię swojej patronki.. Męskie imiona do bierzmowania.. Zapoznajmy się z mniej popularnymi świętymi, którzy są obierani za patronów podczas bierzmowania!. Może nie jakieś porąbane, ale na pewno nietypowe.Imię męskie nawiązujące do sławnego rzymskiego nazwiska rodowego, a jednocześnie oznaczające człowieka, który nie idzie prosto przez życie, waha się, jest pozbawiony pewności siebie.. Wyświetla 1 wpisów z $..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.