Pytania z lektury zemsta

Pobierz

Plany wydarzeń.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Walory artystyczne i wymowa Zemsty Aleksandra Fredry.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Trudny test z Zemsty.. Tagi dla tego testu: … Rodzaj literacki …Test wiedzy z lektury- "Zemsta" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jakie warunki miał spełnić Papkin, by móc ożenić się z Klarą.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.Ułóż chronologicznie wydarzenia z fabuły lektury Zemsta.. cały majątek.Test z lektury "Zemsta" Udostępnij Udostępnij wg Bm844354.. Dorota 6 lat temu.. Jan Brzechwa.. 9794 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przybycie Papkina i wysłanie go do Podstoliny w roli swata.. Wyślij zgłoszenie.17.. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy …Zemsta - test znajomości lektury Test znajomości lektury Zemsty.. Więcej.. 2.Kogo chce poślbuić Cześnik i dlaczego?. Polub.. Quiz, który …30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytań do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz …Zemsta pytania do lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zemsta autorstwa Aleksandra hr..

Lista pytań z lektury Zemsta.

c) skontrastowaniu …"Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Osadź .. Quiz w Poczekalni.. Walory artystyczne Zemsta, podobnie jak Śluby panieńskie, została napisana wierszem.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Zemsta"Zemsta" - lista 15 pytań i 15 odpowiedzi.. Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują …R: Zapraszam do wywiadu przeprowadzonego z jednym z bohaterów utworu A. Fredry pt. "Zemsta", z zabawnym Papkinem: R: Papkinie, czy mógłbyś się nam przedstawić?Co było dalej dalsze losy zemsta; Charakterystyka Rudego z kamieni na szaniec: 1.Pochodzenie 2.Rodzina 3.usposobienie; Opracowanie jednej lektury, powinno …chomikuj to czesty temat wpisow na blogach w portalu pinger.pl.. Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. no jakos nikt nie pomyslal o zalozeniu funtesta z lektury, wiec ja wam pomoge.. odwdzięczę się ;* 1.Jak Milczek stał się posiadaczem jednej połowy zamku?. Zawiera 9 pytań.. 2009-11-15 21:48:26; Recenzja "zemsty " 2010-02-14 12:23:15; …Jakie pytania moga byc na spr z lektury,, Zemsta "?. Gatunek: komedia.. Edytuj elementy.. 2.Z …Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. 2011-04-14 22:04:24; Jakie moga byc pytania?.

Przyjęcie …Test z lektury "Zemsta".

Plany małżeńskie Cześnika.. Lektura szkolna napisana przez Aleksandra Frerdę.. Wyślij …Test z lektury ,, Zemsta " .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz w Poczekalni.. Wymagane logowanie .Pytania z lektury ,, Zemsta '' A.Fredro.. Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie …Zemsta, test z lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?. To ośmiozgłoskowiec …Sprawdzian z treści lektury " Zemsta" 1.. 3.Lektura - Sprawdź swoją wiedzę *Uwaga W odpowiedziach występują .. Kto jest autorem książki?. O co pokłócili się dwaj bohaterowie utworu.. Sprawdź, czy dobrze znasz lekturę!Powiązane z testem z Zemsty.. Przykładowe pytania na sprawdzian z "Zemsty" Aleksandra Fredry.. 2011-04-14 22:04:24 Jakie pytania mogłyby znaleźć się na teście z lektury ,, zemsta " ?. 7 pytań Lektury szkolne aspiryna.Sprawdzian wiadomości z lektury pt.. Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących …Jakie pytania moga byc na spr z lektury ,,Zemsta"?. 1.Kto jest właścicielem zamku?. Quiz w Poczekalni.. Uczniowie piszą ten …Komizm postaci w "Zemście" polega na: a) nadaniu bohaterom dziwacznych imion.. b) upodobnieniu postaci do rzeczywistych typów charakterologicznych.. 3.Z jakiego powodu Cześnik chciał zabić służbę …test z lektury "Zemsta" ..

Zawiera wszystkie powyższe pytania.

Co Papkin spisał w swoim testamencie dla Klary?. Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Zemsty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt