Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem pytania i odpowiedzi

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Quiz w Poczekalni.. Tolkiena.. O Autorze taylor_123.. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. - Among Us .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Lektury 5 lat temu.. 278 Obserwuj autora .. 2012-05-24 23:06:48a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. 2013-05-16 16:02:38; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. 1 Obserwuj autora .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 278 Obserwuj autora .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?.

...Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.

Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. 2012-05-24 23:06:48Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Punkty rankingowe: 165.. Napisz do nas.. Zobacz profil.. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego .Znaczenie tytułu Tytuł składa się z trzech ważnych słów: "Hobbit", "tam" i "powrót".. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Tolkiena.. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.J.R.R.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 1 Obserwuj autora Zobacz profil .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test zawiera 30 pytań.. Test składa się z 12 pytań.. czytajcie dokładnie polecenia to wam pomoże ;) Widget .. Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Literatura Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (fioletowy) Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Test z Lektury .Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czytelnik ma pełną świadomość tego, kto to jest, jak wygląda, jakie ma cechy charakterystyczne.Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?

2012-04-19 14:30:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Rozwiąż test!Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Quiz w Poczekalni.. Wyślij zgłoszenie .. ;) 2012-05-27 19:51:11 Jacy są bochaterowie lektury " Hobbit czyli tam i z powrotem " 2020-05-06 17:30:40 Załóż nowy klubtam gdzie będą pytania z książki będzie napisana w nawiasie książka!. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Nie była to szka-Proszę o Pomoc ( Lektura ,, Hobbit, czyli tam i z powrotem'' Hobbit czyli tam i spowrotem; Zrób plan wydarzeń " Hobbita czyli tam I z powrotem " (15 punktów ) proszę szybko to na dziś!. Lektury.. Wyślij zgłoszenie Korcio.. Wschodząca gwiazda.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem .PLAN WYDARZEŃ HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM.. Tolkiena?Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów?. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?.

2010-11-17 17:36:41Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańQuiz Z Lektury Hobbit ,,czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini d) w rzece RozwiązanieTest jest króciutki i prosty.. Czy nadajesz się na MORSA?. Na jakich stronach było o czasie i miejscu akcji "Hobbit, czyli tam i z powrotem" John.Roland.Reuel Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" po co robili .Hobbit, czyli tam i z powrotem - J. R. R. Tolkien - opracowanieW tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.Streszcze.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zgadnę Twój numer .Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czy nadajesz się na MORSA?. ;) 2012-05-27 19:51:11 " Hobbit, czyli tam i z powrotem" .. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Kto pisał sprawdzian z lektury " Hobbit czyli tam i z powrotem " ?. Tolkien).. Najnowsze quizy.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?.

"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

Wyślij zgłoszenie .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. "Hobbit" - w rozdziale 1. narrator dokonuje szczegółowej prezentacji tego bohatera.. Dla fanów Hobbita.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. 15 Obserwuj autora .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Magiczne drzewo Olbrzym - test z odpowiedziami; .. potrzebuje plan wydarzeń Lektura Hobbit - czyli tam .Zadaj pytanie; Lektury / Hobbit czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!J.R.R.. Odpowiecie na dwa pytania?. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. One są kluczem do zrozumienia fabuły powieści.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. .Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.