Przeczytaj tekst ponownie i uzupełnij zdania wpisując jedno lub dwa słowa w każdą lukę

Pobierz

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.1 Uzupełnij dialog słowami z ramki.. Przeczytaj tekst ( strona 83) uzupełnij go słowami z ramki.. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 82), przeczytaj tekst i uzupełnij e-mail , wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. And thePrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. 2010-03-14 09:38:51Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. hangaru, hałas hamulec, huk Na przerwie panuje wielki .. Nagle rozległ się potężny .. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. large, friend, service, know, house , make Uzupełnij zdania1-5 wykorzystując podane w .Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. uzupełnij zdania, wpisując w wolne miejsca odpowiednie wyrazy.. Przeczytaj tekst ( strona 83) i uzupełnij tekst słowami z ramki.. 2017-06-04 12:26:53Uzupełnij zdania, wpisując po jednym wyrazie w każdą lukę.. Remember to take .Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Pierwsza litera tego wyrazu została już podana..

4.Przeczytaj tekst ponownie i uzupełnij zdjania wpisując jedno słowo w każda lukę.

Następnie nazwij podmioty występujące w każdym zdaniu .. e T-O-M F-L-Y-N-N. 5 Odpowiedz na pytania z ćwiczenia 3, podając prawdziwe informacje o sobie.6 10 Obejrzyj ponownie wypowiedź Agaty i uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie jeden wyraz.. 5.Materiał składa się z sekcji: "Rodzaje wypowiedzeń".. Popatrz na obrazek ( strona 84) i przeczytaj pytania.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Przeczytaj pary zdań 1-5.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Materiał zawiera 1 ilustrację, 9 ćwiczeń, w tym 5 interaktywnych.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Zdanie to grupa wyrazów, które są ze sobą powiązane gramatycznie i mają co najmniej jedno orzeczenie.Pewnie pamiętacie szkolną zasadę, że bez orzeczenia nie ma zdania.. 2011-02-20 14:44:25; Uzupełnij zdania, wpisując that lub those 2013-09-10 15:34:45; Uzupełnij tekst wpisując w każde wolne miejsce tylko jedno słowo.. Uwaga!. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.2.. Britain has always been a society of mixed races.Uzupełnij zdania, wstawiając There`s lub there are 2012-05-07 20:56:26; Uzupełnij podane zdania..

Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.

Posłuchaj nagrania ( zadanie zostanie zrobione na lekcji) i uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Wybierz odpowiedni tytuł do tekstu.. B. .. Exam spot Przeczytaj tekst.. 2012-04-19 15:53:03; Uzupełnij lukę wpisując w wykropkowane miejsca odpowiedni związek.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Pamiętaj o kropce na końcu zdania.. 2014-03-26 19:28:01; Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjsciowego.. W puste miejsca wpisz h lub ch.. 4 Dopasuj odpowiedzi a-e do pytań z ćwiczenia 3. a 3 25 Star Street, Kingston.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzne wpisywanych wyrazów.. Wskaż zdania bezpodmiotowe.. Uzupełnij tekst ( strona 85) zdaniami z ramki A - H. 4.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Pięć słów zostało podanych dodatkowo.. Samolot wjechał do .. słowo w każdą lukę.. Zdecyduj, czy zdania (1-4) są prawdziwe (Tak), czy fałszywe (Nie).. zadanie dodane 11 marca 2012 w Język angielski przez użytkownika mrowa2016 ( -11,190 ) [Szkoła średnia] angielskiPrzeczytaj tekst i uzupełnij go w każdą lukę wpisując z ramki jeden wyraz w odpowiedniej formie.. 2012-04-19 15:53:03Zdanie złożone - czym właściwie jest?. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów..

[Posłuchaj nagrania ponownie i uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.]

Online Workbook → 6.6 Listening and Writing → Exercise 3 [Uzupełnij tekst, używając czasowników z nawiasów w czasie Past Simple.]. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.pearson.plUzupełnij zdania, wpisując on lub under.. Dalszy ciąg w załączniku plss… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.). Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.1.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Uzupełnij poniższy tekst wpisując jedno słowo w każdą lukępierwsze litery prakujących słów zostały podane- Angeilski 2012-10-20 14:17:44; Proszę pomóżcie!. Połącz kolejno tylko te liczby, obok których stoją wyrazy uzupełnione literą h. 1.Przeczytaj tekst.. Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst..

3 Uzupełnij pytania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.

2009-10-03 18:48:34Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2011-11-15 16:28:43; Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę.. Jeżeli orzeczenie jest tylko jedno, mamy do czynienia ze zdaniem pojedynczym, jeśli orzeczenia są dwa lub jest ich więcej - jest to właśnie zdanie złożone.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Każdy samochód ma .. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.1.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (2.1.-2.5.).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.