Jak dodac post do relacji na instagramie

Pobierz

Pojawi się ona na górze ekranu, obok pozostałych ikon.. Konta osobiste nie mają w ogóle opcji "swipe up".. Możesz dodać taką relację do nowej grupy wyróżnionych relacji lub do istniejących.Instagram w sierpniu 2016 roku dodał do swojej aplikacji nową funkcje Instagram stories.. Kolejne aktualizacje Instagrama pozwalają ulepszać te historie i dodawać do nich coraz więcej funkcji, dzięki czemu są ciekawsze i zyskują większą popularność .#JAK #UDOSTĘPNIĆ #POST #RELACJE #INSTAGRAMIE.. Klikamy prawym przyciskiem myszy na stronie i wybieramy opcję "Zbadaj".. Sprawdź na przykładzie przeglądarki Google Chrome.. JAK UDOSTĘPNIĆ POST NA RELACJE NA INSTAGRAMIE.. Po kliknięciu w "samolocik", klikamy w "Dodaj post do swojej relacji" i konkretne zdjęcie, od razu wskakuje nam do kreatora relacji.Z poziomu tej strony możemy dodać relację.. Kliknij w ikonę linku.. Udostępnianie relacji krok po kroku Gdy ktoś wspomni o Tobie w swojej relacji, czyli doda Twoją nazwę ze specjalnym znakiem " @ " przed, zostaniesz o tym poinformowany w powiadomieniach, otrzymasz także wiadomość od tej osoby, która jest wygenerowana automatycznie, właśnie z tą relacja.Z pierwszego artykułu z cyklu "Instagram od podstaw" wiesz już jak napisać wyrywające z butów bio dla swojego konta.. Zobaczysz dodatkowe opcje.. Jeżeli funkcja Swipe Up jest aktywna, to w prawym górnym rogu pojawi Ci się opcja umożliwiająca dodanie linka do relacji na Instagramie..

Jak dodać kilka zdjęć do relacji na Instagramie (na jednym slajdzie)?

Odpowiedź jest prosta: należy mieć konto powyżej 10.000 fanów.. W tym artykule pokażemy Ci jak: 1. dodać post na Instagramie z poziomu telefonu.. Następnie dodajesz pasujący GIF i tekst, który zaprasza do przejścia do Twojego posta.. Można ją również wywołać skrótem Ctrl + Shift + I (Windows) lub Cmd + Opt + I (OS X).Po włączeniu narzędzia Story na Instagramie i zrobieniu lub dodaniu zdjęcia, zobaczysz ikonę linku.. Instagram przekieruje cię do aparatu, ale możesz wybrać też zdjęcie lub film z Galerii.Jak się robi Swipe Up na Instagramie?. To dotyczy konta firmowego, publicznego.. W nowym oknie dodaj adres linku w odpowiednim polu.Instagram Stories - funkcje.. Pokażemy Ci kilka sposobów, aby to zrobić.. Wykorzystanie kolorów Twojej marki to doskonały pomysł, aby utrwalić jej wizerunek poprzez Instagram Stories.Na górze wyświetla się pasek relacji - możesz przeglądać relacje znajomych lub kliknąć w swoje zdjęcie, aby dodawać własną relację na podstawie obrazka z pliku JPG, PNG lub GIF.. Z pewnością już wiesz, że Instagram to doskonałe miejsce do promocji Twojego biznesu.. I po prostu chcesz zacząć działać.. Przesuń palec najpierw w prawą stronę, aby przejść do tworzenia relacji, po czym przesuń go w górę, aby przejść do wyboru zdjęcia z Galerii.Możesz udostępnić post z Aktualności innej osoby w swojej relacji na Instagramie, tylko jeśli konto tej osoby jest publiczne i wyraziła ona zgodę na dalsze udostępnianie swoich postów.Pokażę Ci, Jak Dodać Link Do Relacji Na Instagramie czyli jak zrobić Swipe Up na Instagramie poniżej 10.000 ob..

Pomysł na dodawanie relacji został zaciągnięty z popularnego w tamtym czasie Snapchata.

Jak tylko przekroczycie tę magiczną barierę funkcja "swipe up" sama się włączy.. W artykule opisaliśmy jakie warunki musisz spełniać aby aktywować funkcję.Instagram- dodawanie muzyki do Insta Stories.. Wystarczy kliknąć w ikonkę aparaciku, którą znajdziesz na lewo od logo: Instagram.. Teraz możesz dodawać tyle zdjęć (po kolei), ile chcesz i dodawać je do swojej relacji na Instagram.Udostępnianie czyjejś relacji na Instagramie w swojej relacji.. Wchodzimy na swój profil lub na stronę główną Instagrama (musimy być zalogowani).. 2. jak zaplanować posty do publikacji na .Otwierasz aplikację Instagram, uruchamiasz relację i przesuwasz palec w dół - zobaczysz ostatnio zrobione zdjęcia, wybierasz właściwe i dodajesz je do relacji, możesz też opatrzyć emotikonami i tekstem.Jak dodać post na Instagramie z poziomu komputera?. Istnieje kilka sztuczek, które pozwalają wzbogacić swoje posty na 24-godzinnych relacjach o muzykę, jednak w dużej mierze wszystko zależy od .Jak dodać zdjęcie lub relację na Instagram z przeglądarki Google Chrome?. Teraz wystarczy, że przesuniesz palcem po ekranie od lewej do prawej strony.. Spersonalizuj napisy; #pokoloruj .. Szczegółowo wykorzystanie tej opcji omawiam podczas szkolenia Ty i Twoja marka ONLINE, a poniżej przedstawiam Ci 12 przydatnych funkcji:..

Wystarczy, że przejdziesz do konkretnej relacji, a następnie wybierzesz ikonę "Wyróżnione".

Insta story, czyli krótki materiał w formie zdjęcia lub wideo widoczny przez 24 godziny od momentu publikacji.Dzięki Instagram Story użytkownicy mają możliwość relacjonowania za pomocą filmów lub zdjęć tego, co robią na bieżąco.. Przesuń palcem w prawo, aby dotrzeć do opcji Tekst (Type): Teraz możesz zmieniać krój pisma klikając ikonę u góry: Do wyboru masz czcionki: współczesna, neon, maszynowa, mocna.Zostaw suba i lapke w góreO ile posta z Instagrama jesteśmy w stanie udostępnić na swoim story bez problemu: Klikamy w trzecią ikonkę z lewej, zaraz pod zdjęciem (samolocik).. Tak samo możesz dodać zdjęcie na swój profil - wystarczy kliknąć w ikonę plusa na dolnym pasku narzędzi , wskazać zdjęcie, przyciąć je odpowiednio i opublikować jako post.Możesz także dodać relację, która aktualnie znajduje się w sekcji Instagram Stories.. Kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu, przeglądając Instagram przez przeglądarkę na PC i wybierz ostatnią opcję z listy - zbadaj (lub Ctrl+Shift+I).To, o czym piszesz, to repost - nie da się go zrobić bezpośrednio na instagramie (swoją drogą konkursy, gdzie trzeba wrzucić do siebie czyjeś zdjęcie są nielegalne :P) Ten trójkącik / papierowy samolocik pod zdjęciem pozwala wysłać post do kogoś w wiadomości prywatnej lub udostępnić go, ale na swoim stories, nie profilu.Pokaże Ci jak to działa: Opublikuj post na Instagram Feed..

Teraz jesteśmy gotowi, aby dodawać zdjęcie z komputera stacjonarnego do relacji lub Story na Instagram.

Kliknij ikonę "Layout"", a następnie Wybierz interesujący Cię układ.Jeśli z kolei interesuje nas dodawanie relacji na Instagramie z Galerii, to sytuacja wygląda podobnie: Przejdź do Instagrama i zaloguj się.. Następnie wybierz znaczek papierowego samolocika (znajdziesz go pod zdjęciem).. Dziś zajmiemy się tworzeniem wyróżnionych relacji, bo obok opisu i wyglądu siatki zdjęć jest to jeden z najważniejszych elementów, który decyduje o tym czy nowy odbiorca zdecyduje się zostać z Tobą na dłużej i dodać konto do obserwowanych.Kolejną relację możesz dodać, wchodząc na tablicę z postami znajomych/ obserwowanych osób -> ikona domku.. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do tworzenia Relacji klikając ikonę aparatu w lewym górnym rogu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt