Napisz co wydarzyło się w chatce jagi i łamignata

Pobierz

o2z1qpv i .Napisz opowiadanie co wydarzyło się w chatce Jagi i Łamignata Odpowiedź Guest Pewnego dnia zboj Lamignat nie czuł się najlepiej , był bardzo osłabiony przez co nie mogl napadac bogatych a calych swych lupow oddawac biednym .Poszedł wiec do swojej zony czarownicy Jagi po pomoc , ona znała różne zaklęcia to stwierdził ze i na jego .Napisz w zeszycie opowiadanie o tym co wydarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. UWAGA.. Niestety wszelkie próby lotu kasztelana bolesny upadek, gdyż nie pozwolił czarownicy posmarować miotły maścią, ani spokojnie wypowiedzieć zaklęcia.. Wykorzystaj wiedzę z pkt 2 i zastosuj ją w swojej pracy.. Odpowiedź Guest.. Kiedy namalowali jaki kolwiek przedmiot ten mógł latać .. Jak będzie potrzeba, ma w nią zadąć.. Następnie do postaci dobierz podane niżej cechy: brak wiary w siebie - zaradność - spryt- łatwowierność - pomysłowość - naiwność d.Zmartwienie Łamignata.. Zawodowo okrada bogatych i wspomaga biednych.. prosze niech ktoś mi pomoże napisze lub da mi wskazówki.. pkt.. Łamignat skarży się na niemoc.. Napisz, jak wyglądał i o jakich jego niezwykłych właściwościach zapewniała męża czarownica.. Pomysł Jagi.. Pomóżcie mi .. Irytacja,radość,zniechęcenie,smutek,rozbawienie,oburzenie JAGA- ŁAMIGNAT- 6.Napisz w .zeszycie lub na komputerze opowiadanie o tym,co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata .Wykorzystaj materiał z poprzednich ćwiczeń.Kajko i Kokosz - Jaga i Łamignat - Ustawianie w kolejności..

Spróbuj opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.

- MidBrainartCo zdarzyło się w chatce Jagi i łamignata Kajko i kokosz szkoła latania Odpowiedź Guest Pewnego dnia zbój Łamignat nie czuł się najlepiej, był bardzo osłabiony przez co nie mógł napadać bogatych, a całych swych łupów oddawać biednym.Napisz w zeszycie opowiadanie o tym co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. - Komiks - dalsze przygody Kajko, Kokosza i Mi.Kajko i Kokosz, Szkoła latania - problematyka W komiksie Janusza Christy występują dwa typy bohaterów - pozytywni, m.in. bohaterowie główni Kajko i Kokosz oraz czarne .Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Mimo prawie nadludzkiej siły często czuje się słaby; by dodać mu otuchy jego .przyjaciele udają się do chaty Jagi i Łamignata.. Efekt użycia niezwykłej fujarki.. Napisz tekst oraz narysuj obrazki (kilka stron).. Kajko i Kokosz Szkoła Latania.. W chatce która stała koło grodu mieszkała jaga i Łamignat.. Na wykonanie zadania masz czas do poniedziałku 30 marca.. Wykorzystaj materiał z wcz orajszych kar t pracy.. Gdy w końcu kasztelanowi udaje się wznieść w powietrze, okazuje się, że sterowanie miotłą nie jest łatwą umiejętnością.1.. Wykorzystaj plan wydarzeń:1 Spokojne życie w chatce 2: zmartwienie łamignata 3: próby podniesienia męża na duchu 4 pomysł jagi 5 efekt użycia niezwykłej fujarkiNapisz opowiadanie o tym co wydarzyło się w chacie Jagi i Łamignata..

Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.

Zastanów siç, co mógl czué kaŽdy z bohaterów i przyporzqdkuj mu odpowiednie uczucie.. Muzykowanie na zakonczenie.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz co się wydarzyło w chatce Jagi i Łamignata Kajko i Kokosz w szkole lataniaJaga zrobiła miksturę nienawiści i poszła po jagody łamignat pomyślał ,że to sok od Jagi i go wypił łamignat stał się zły Jaga zauważyła ,ze butelka jest pusta i domiśliła się po zachowaniu łamignata ,że wypił tą miksturę Jaga szybko zrobiła antidotum podała je mężowi on wypił i wszystko wróciło do normy.. Związki frazeologiczne: posypać głowę .6.. Czarownica Jaga, jego żona, wręcza mu magiczną fujarkę.. , Zmartwienie Łamignata., Próby podniesienia męża na duchu., Pomysł Jagi., Efekt użycia niezwykłej fujarki.Kajko i Kokosz.. Jaga próbowała pomóc mężowi ale jej się to nie udawało.. Tabelkę przerysuj do zeszytu.. irytacja radość zniechęcenie smutek rozbawienie oburzenie Jaga Łamignat uczucie przyczyna uczucie przyczyna 7.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.Pomysł Jagi.Spokojne życie w chatce.. -porządkuję plan wydarzeń, -dobieram odpowiednie cechy do postaci, -piszę opowiadanie na podany temat, Otwórz komiks na str.3,przeczytaj tekst raz jeszcze i zastanów się ,co wydarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.Zbój, przyjaciel Kajko i Kokosza o bardzo życzliwej, wrażliwej i przyjaznej naturze..

Miłej pracyNapisz opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.

Teraz wykonajcie ćwiczenia, pisemnie w zeszycie w punktach.Podziel kartkę na dwie części, w jednej narysuj lub podpisz tylko Jagę a po drugiej stronie Łamignata.. Postać zbója Łamignata po raz pierwszy ukazała się w gazecie Wieczór Wybrzeża w latach .. W piątek osob y chętne będą mogły na ocenę prz eczytać swoje opowiadania.. Efekt użycia niezwykłej fujarki.. Tymczasem Hegemon, przywódca zbójcerzy, przygotowuje się do natarcia na gród Mirmiła.. Czekam na Po drodze spotyka w lesie Mirmiła z .Temat: Co wydarzyło się w chatce Jagi?. Jego ulubione powiedzonko to Lelum polelum.. Lekcja 48, 27.05.2020 r. Temat: W komiksowym Mirmiłowie.Co zdarzyło się w chacie wdowy?. smutek uczucie rozbawienie oburzenie irytacja uczucie radoéé zniechçcenie na a Lamignat rz cz Jaga rz c 7.. Ma maczugę, którą nazywa Bacikiem, i którą tylko on jest w stanie podnieść (lub osoba, która wymówi odpowiednie zaklęcie).. Na wiosnę Łamignat narzekał że go wszystko boli z powodu ciśnienia atmosferycznego.. Swoją pracę napisz w Wordzie i wyślij na adres: Opisz dokładnie swoją pracę.. Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i .6. łamignat tracił nadzieję że cokolwiek mu pomoże.Napisz opowiadanie co zdarzyło się w chatce u Jagi i Łamignata.. Zmartwienie Łamignata.. od tego zależy czy zdam..

Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzylo sie w chatce Jagi i Lamignata.

Wykorzystaj materiał z wcześniejszych ćwiczeń.. Szkoła latania - streszczenie.. Spokojne życie w chatce.. Pamiętaj o wstępie, rozwinięciu i zakończeniu.. Plan zapisz w zeszycie.. Zbiera grupę zwiadowców.. WykorzystajUporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata ( przepisz we właściwej kolejności lub wpisz poprawną kolejność wydarzeń).. Napisz w programie Word (wklej do zeszytu lub go przepisz) i prześlij na moją pocztę, w czwartek do godz. 16.odpowiednie uczucie.Wyjaśnij co było przyczyną takich emocji.. Uważnie przeczytajcie raz jeszcze początek zdarzeń a przypomnicie sobie, co zaszło pewnego dnia w chatce Jagi i Łamignata, przyjrzyjcie się także obrazkom.. Spokojne życie w chatce.Napisz opowiadanie o tym, co zdarzył się w chatce Jagi i Łamignata.. Napisz jak najwięcej czasowników zaczynających się na "d" Polski, opublikowano 14.05.2018. napisz opowiadanie z elementami opisu postaci o tym co zdarzyło się w chacie wdowy.. Opowiadaniem posługujemy się na co dzień.. Doktor stwierdził, że dziadek ma chore serce i oprócz odpowiednich lekarstw potrzeba mu więcej ruchu, więc babcia w trosce o jego zdrowie kupiła mu rower stacjonarny.Łamignat - zbój, mąż czarownicy Jagi, postać z serii komiksowej Kajko i Kokosz autorstwa Janusza Christy.Jak sam o sobie mówił zabierał bogatym i dawał biednym.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. W temacie wiadomości podaj: imię ,nazwisko i klasę!. Jaga dała kajko i kokoszowi maść na latanie.. z góry dzięki wrazie czego to na podstawie balladyny juliusza słowackiego .Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzylo sie w chatce Jagi i Lamignata.. W wersji albumowej dopiero w latach w komiksach Woje Mirmiła i Rozprawa z Dajmiechem, które dziś tworzą .Dołącz do nas i ucz się w grupie.Posiadam wypracowania na temat: - Co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Pracujemy z fragmentem komiksu - strona 3, na której zaczyna się historia.. Pamiętaj, że opowiadanie musi składać się ze wstępu, rozwinięcia i zakończenia, które wyodrębnić należy akapitem.2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.