Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania what should johnny do to the bruise

Pobierz

Czy Sam i Lia lubią delfiny?. Ex.8/85 Przepisz zadanie do zeszytu.. Błagam pomocy zadanie 6 str 59 dam 10 punktów 6 Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. W zadaniu 4 z podanych zdań ułóż dialog.. 5 Does Johnny have to stay at home?Błagam pomocy zadanie 6 str 59 dam 10 punktów 6 Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Compendium O poetyce gatunku science fiction Darko Suvin Redukcja rzeczywistości u Ursuli Le Guin.. (Open your book at the page 122 (available online) Wykonaj zadania 2, 4, 5 ze strony 122/123 i odpowiedzi wpisz do zeszytów.. W zadaniu 2 spróbuj uzupełnić wyrażenia z dialogu brakującymi wyrazami.. Zakreśl literę A, B lub C.. - Najchętniej bym cię nie wpuścił.. Zdania 1-3 odnoszą się do pierwszego tekstu, natomiast zdania 4 .3.. 5 Does Johnny have to stay at home?Błagam pomocy zadanie 6 str 59 dam 10 punktów 6 Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. pale .. Pamiętaj, aby zawsze odnieść się do pytania egzaminującego i rozwinąć swoją wypowiedź!. Jaki jest cień w wodzie?. Posłuchaj i wybierz prawidłową odpowiedź a,b cd.2.48 Ex.. Przepisz 5 zdań do zeszytu i odpowiedz czy są prawdziwe (T) czy fałszywe (F)..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź poprawność swoich odpowiedzi.

Co Sam i Lia robią w morzu?. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zaznacz w tabeli znakiem X, które z podanych zdań (1-3) są prawdziwe (TRUE), a które - nie (FALSE).. 88 Zapisz słówka do tekstu: humans- istoty ludzkie in the past-w przeszłości chimpanzees-szympansy personality-osobowość train-trenować brain-mózgNastępnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. O narodzinach narracji utopijnej Fredric Jameson O trzech zegarach.. Utrwalenie przysłówków sposobu.. - zdziwił się Paddy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj i odpowiedz na pytania.. 5 Does Johnny have to stay at home?Błagam pomocy zadanie 6 str 59 dam 10 punktów 6 Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. Użyj wyrażeń z ramki i swoich własnych pomysłów.Ex.6/87 Przepisz zdania do zeszytu, posłuchaj programu radiowego do którego można dzwonić na żywo[transmitowana rozmowa] i określ czy zdania są prawdziwe czy fałszywe.. Usłyszysz dwukrotnie pięć krótkich tekstów.. Ex.9 /85 Ułóż pytania do klasowego wywiadu.. Co robią delfiny?. Zapisz w zeszycie wyrażenia, które są dla ciebie nowe.. Podr.str.56 Zapisz słówka do zeszytu: invention - wynalazek/cycle=bike/bubble - bańka/snacks - przekąski/still - ciągle,nadal/mistake - pomyłkaB: ____.. Wystarczy, że wpiszesz numer zadania oraz stronę (e.g..

... Rozgrzewka 1 Odpowiedz na pytania ...Teraz Otwórz podręcznik na stronie 122.

Był zmęczony, nie odespał jeszcze lotu ze Stanów, zmiany czasu i wydawało mu się, że po prostu się przesłyszał.. 0 What's wrong with Marion's mum?Na początku marca poinformował fanów, iż dokonywał już selekcji piosenek, jakie mają się pojawić na albumie, potem 13 marca 2009 roku, na O2 Arena w Londynie ogłosił, iż planuje powrót na scenę, dając serię 50 występów od 7 lipca 2009 do 6 marca 2010 roku, potem jednak olbrzymia wyprzedaż biletów tj. 11 szt. na sekundę .Usłyszysz dwukrotnie tekst.. - Słucham?. Write answers into your notebook) Nie musisz przepisywać całych zdań i poleceń.. Praca domowa: Ułóż dialog w zeszycie.. Wzoruj się na dialogu w książce-zad.1/str.79.Zadanie- 6, Posłuchaj nagrania 3.03 i odpowiedz na pytania zapisane w zadaniu.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. - Ale jesteś bratem mojej żony, więc chyba nie mogę .1 [Track 5] Posłuchaj nagrania i zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (P), czy fałszywe (F).. Relatywistyczne fabuły w polskiej fantastyce naukowej (Lem — Huberath — Snerg)Publikacja powstała z okazji dziesięciolecia Koła Naukowego BAJT, działającego przy Instytucie Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej Uniwersytetu Warszawskiego..

W zeszycie zapisz odpowiedzi Doktora Q na pytania z wywiadu.

Ex.7/87 Przepisz zadanie do zeszytu i wysłuchaj wywiadu z ekspertem od oszczędzania pieniędzy.360.. Czy Sam i Lia są bezpieczni?. Zalecam korzystanie ze słowników, jeśli pytanie bądź jego część jest niezrozumiała.. - burknął Denis.. Składają się na nią artykuły 38 naukowców z ośrodków badawczych w całym kraju.. Zadanie 2 Zadanie 1 2 2Sprawdź ich znaczenie.. Odpowiedzi zapisujecie w zeszycie przedmiotowym.. Do każdego pytania wybierz właściwą odpowiedź i zakreśl kółeczkiem.. Proszę przesłać ćw.2/53 na moją pocztę do dnia 15.06.2020r.Ex.6/85 Posłuchaj wywiadu.. Posłuchaj nagrania i sprawdź czy dobrze wykonałeś zadanie:Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. 1b .Praca domowa:ćw.3/59 Przeczytaj ponownie tekst, odpowiedz na pytania, zaznacz odpowiedzi w tekście.. ex .Angielski na maturze.. _____ / 5 READING 8 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. - Na nosie bym ci te drzwi zamknął!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.