Przeczytaj tekst uzupelnij kazda luke 8.1-8.4 jednym wyrazem

Pobierz

Jeden wyraz został podany …Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i … Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Zadanie 9.. (4 pkt) Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę …Przeczytaj opis zdjęcia.. jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Zadanie 8.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zadania 4.Przeczytaj ogłoszenia A-C jeszcze raz.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wykorzystajcie wybrane słownictwo z ramki możenie wymyślić …Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Zadanie 8 - …1.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu..

Jess- It's …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem.

LICEUM 1.Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go , wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie .. Wymagana jest pełna poprawność …Zad 1 uzupełnij kazda luke jednym wyrazem z ramki .W ramce sa cztery dodatkowe wyrazy .zad 2 uzupełnij wyrazy … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst a nastepnie uzupelnij luki (1-4) jednym wyrazem z ramki ,tak aby otrzymac poprawny i logiczny tekst .. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (4.1-4.4) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Przeczytaj tekst.. Wymagana …Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Zamień jednostki.Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość..

Uzupelnij go wpisujac w kazda luke (1-5).

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Angielski poziom rozszerzony gramatyka ćwiczenie 8 matura maj 2015 - Rozumienie wypowiedzi - Struktury gramatyczno-leksykalne - "nowa" matura.. Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Matura z języka angielskiego 2017.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst, który będzie pasował do ilustracji.. Wymagana …Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Jess- Yeah, and (4) restaurants too.Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wkażdą lukę (1-5) wpisując z ramki jeden wyraz w odpowiedniej formie.. (0-4) Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie jeden wyraz …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem Lucy- Hi, Jess.. Następnie uzupełnij luki w zdaniach 1-4.Luki należy …Przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst.

jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (6.1-6.5) jednym wyrazem z ramki we właściwej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wymagana jest pełna …Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę 1-5 jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Cztery wyrazy podano dodatkowo i nie …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt