Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook streszczenie

Pobierz

Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Quizy Os. .. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach z pewnego warszawskiego gimnazjum, nie tylko dla .Tajemnice Niki.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Skomentuj.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .86% Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 71% Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie..

Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 2.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Udostępnij.. 78% Świat przedstawiony w utworze - zasady przedstawiania świata z utworu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - audiobook.. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Udostępnij.. Możecie zamówić je .Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Nie lubi swojego imienia.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 4.

1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceFelix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: dzień w szkole.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika..

83% Recenzja filmu ''Katyń'' Andrzeja Wajdy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 3.

Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Skomentuj.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Udostępnij.. Zbadali go i był on świeży.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Streszczenia i opracowania lektur szkolnych.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. Szukaj.. Możecie za.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!Witaj na stronie Quizz.pl..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2009-05-31 13:23:27Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Podziel się!. Ernest_Dziuba 2 lata temu.. Rozdział 2.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to pierwszy tom bestsellerowej serii napisanej przez Rafała Kosika.. Test składa się z 12 pytań.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt