Test z lektury charlie i fabryka czekolady

Pobierz

charlie i fabryka czekolady 2012-03-27 00:05:55 …gory znajdziesz quiz Charlie i fabryka czekolady 2.Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoja wiedze.. Inne tryby testu.. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Jaką pracę wykonuje tata …Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki Roalda Dahla ''Charlie i Fabryka Czekolady" lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Violet Beauregarde; August Gloop; Mike Teavee; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz …Darmowy quiz: Test ze znajomości lektury ,, Charlie i fabryka czekolady" w kategorii LiteraturaWitaj na stronie Quizz.pl.. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. A. kończy się krwawą zemstą.. Czy wystarczająco dobrze znasz książkę o chłopcu, dla którego czekolada była największym …z lektury: "Charlie i fabryka czekolady" - Test.. B. kończy się szczęśliwie.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdź, ile pamiętasz!Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. 10 punktów za dobrą odpowiedź, 0 za złą odpowiedź.. Powodzenia, Detektyw @ - …CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Quiz.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Quiz.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Dokończ zdanie..

Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady".

Z powodu bankructwa.Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - chociaż nad tym quizem unosi się słodki zapach czekoladowych wyrobów, to jednak przejść go zwycięsko nie będzie wcale …Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki Roalda Dahla ''Charlie i Fabryka Czekolady" lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Jakie miał nazwisko Charlie ?. Lektura "Charlie i fabryka czekolady" jak każda dobra książka.. Pytania testowe mają za …CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Test.. Anderson Bucket Gloop Następne.10.. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. Rozwiąż test.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. U góry znajdziesz quiz Charlie i fabryka czekolady 2.Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoją wiedzę.. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: Preview this quiz on Quizizz.. 21 minutes …Ronald Dahl Charlie i Fabryka Czekolady quiz - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury,, Charlie i fabryka czekolady ''.. Napisal miedzy innymi powiesci: Charlie i … Lektura "Charlie i fabryka czekolady" DRAFT.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Brakuje odpowiedzi.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki Roalda Dahla ''Charlie i Fabryka Czekolady" lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".

a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Czym zawodowo zajmuje się tata …Test z "Charlie i Fabryka Czekolady".. Sprawdź, ile pamiętasz!. Charlie Bucket .. Był …CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Test.. 1) Jak nazywał się główny bohater lektury ?. Tu możesz się sprawdzić!. a. Bucketowie dalej mieszkali w swoim domu, z tym że mieli teraz pełno czekolady.. blocked zapytał(a) 22.07.2016 o 13:01: 1.. 29 minutes …Testy i ćwiczenia dla klas 4. b.Test na podstawie lektury "CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY".. Co się stało z rodziną Bucketów, gdy Charlie zakończył swoją wycieczkę?. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Czym zawodowo zajmuje się tata …Quiz - Test z lektury ,,Charlie i fabryka czekolady''.. Przeczytaj dokładnie fragment lektury, a następnie wykonaj zamieszczone poniżej polecenia.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z …Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - test z lektury.. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.