Jachtowy sternik morski testy z odpowiedziami

Pobierz

A może egzamin masz już za sobą, a chcesz podszkolić się z wiedzy teoretycznej?. Tryb nauki, gdzie po wybraniu odpowiedzi system pokaże od razu poprawną odpowiedź, oraz tryb testu, gdzie po zakończeniu testu otrzymacie jego wynik.PYTANIA - JACHTOWY STERNIK MORSKI.. Wiadomości z zakresu meteorologii 9. oraz żeglarskie: Żeglarz Jachtowy - aplikacja z testami umożliwiająca przygotowanie do egzaminu państwowego na patent Żeglarza Jachtowego.Dołączył(a): 20 mar 2010, o 02:26 Posty: 4380 Podziękował : 36 Otrzymał podziękowań: 676 Uprawnienia żeglarskie: K.J.Egzamin teoretyczny ma formę pisemną.. warunkiem zaliczenia testu jest podanie co najmniej 65 poprawnych odpowiedzi.. Klucz odpowiedzi do zbioru pytańEGZAMIN NA PATENT MORSKIEGO STERNIKA MOTOROWODNEGO Egzaminy prowadzone są przez SAILY.PL na podstawie decyzji Ministerstwa Sportu i Turystyki nr DSW.454.41.2017.MB2.4 z dnia 9 czerwca 2017 r Sztorm Testy z wiedzy żeglarskiej, testy próbne na Jachtowego Sternika Morskiego.. POWRÓT DO SZTORM TESTÓW (3-liczba głosów, ocena: 4,00 z 5)zarządzeniem przewodniczącego PZMWiNW z dnia 15.09.1965 r,.. OKRĘGOWE ZWIĄZKI ŻEGLARSKIE.. Za pozytywny wynik egzaminu teoretycznego na patent żeglarza jachtowego oraz sternika motorowodnego uważa się uzyskanie 65 prawidłowych odpowiedzi.Jachtowy Sternik Morski to aplikacja z testami umożliwiająca przygotowanie do egzaminu państwowego na patent Jachtowego Sternika Morskiego..

Źródło wymagań egzaminacyjnych na patent jachtowego sternika morskiego.

13.Pytania i odpowiedzi testów na patent żeglarza jachtowego: przepisy śródlądowe, budowa jachtu, teoria żeglowania, locja, meteorologia, ratownictwo.. SPONSOR KADRY NARODOWEJ JUNIORÓW W KL. 420 I 470.. Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jego działania, korzystania z narzędzi analitycznych (Google), wtyczek społecznościowych (Facebook, Twitter), systemu komentarzy (Facebook), odtwarzacza wideo (YouTube, Vimeo).Oczywistym jest, że pytania z odpowiedziami nie eliminują podręczników.. PARTNER KADRY OLIMPIJSKIEJ.. .Motorowodny Sternik Morski - aplikacja z testami umożliwiająca przygotowanie do egzaminu państwowego na patent Motorowodnego Sternika Morskiego.. Wiadomości z zakresu ratownictwa 5.. (§ 5.1 ustęp 2) Sternik jachtowy znika z polskiego systemu stopni .Na patent jachtowego sternika morskiego: Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej.. Na jakich wodach jest ważny patent sternika i Patent sternika na śródlądowych drogach wodnych .Testy na egzaminy po roku 2013 1.. PARTNER TECHNICZNY.. Cały (75 pytań ze wszystkich tematów) przykładowy test egzaminacyjny na stopień zeglarza jachtowego: Test.Testy egzaminacyjne na żeglarza jachtowego..

Podstawowe przepisy prawa drogi na morskich i śródlądowych drogach wodnych 10.

Testy żeglarskie onnline - żeglarz jachtowy Osoba posiadająca patent żeglarza jachtowego jest uprawniona do : Prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych Prowadzenia jachtów żaglowychPrzedstawiamy system sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu żeglarza jachtowego, sternika motorowodnego oraz radioperatora SRC (Short Range Certificate).. i przeszukałam już chyba wszystkie Ynternety pod kątem przykładowych pytań na teście.Testy na Żeglarza Jachtowego Testy na Jachtowego Sternika Morskiego Testy z działów Locja morska Testy zawierają również materiały video !. Pytania i odpowiedzi na patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego: przepisy śródlądowe, budowa jachtu, teoria żeglowania, locja, meteorologia, ratownictwo.Mamy nadzieję, że opracowane pytania okażą się pomocne a sam egzamin już nigdy nie będzie kojarzył się z czymś nieprzyjemnym.. Teoria żeglowania 5.. Jesteś żeglarzem i chcesz dobrze przygotować się do egzaminu na Patent Jachtowego Sternika Morskiego?.

po morskich wodach wewnętrznych oraz w pasie przybrzeżnym - do 2nm od brzegu.

Ratownictwo 4.. Egzaminowany ma 90 minut na udzielenie odpowiedzi.. Test na patent jachtowy Sternik Morski został opracowany zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Sportu z 9 kwietnia .1 1 Test egzaminacyjny z teorii na stopień Jachtowego Sternika Morskiego Na każde pytanie jest jedna poprawna odpowiedź którą należy zaznaczyć na polu z numerem pytania na karcie Egzamin teoretyczny Podstawowe przepisy prawa drogi na morskich i śródlądowych drogach wodnych.. PARTNER GŁÓWNY.. 2013 poz. 460)Zapraszamy Was do rozwiązaniapróbnego egzaminu teoretycznego na żeglarza jachtowego.. Na morzu może prowadzić jachty do 12 metrów długości (duże!). ZAPISZ SIĘ NA EGZAMIN.. Za wszystkich przystępujących do egzaminów żeglarskich trzymamy kciuki!. Tak czy inaczej - poniżej znajdziesz wiele testów z różnych dziedzin.Test na patent Jachtowy Sternik Morski zawiera 75 pytań.. Ochrona wód przez zanieczyszczeniem 6.. W celu przygotowania się do egzaminu zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi pytaniami jakie pojawiają się na egzaminach pisemnych.. OFICJALNY DOSTAWCA STROJÓW.. Przykładowy zestaw pytań na sternika motorowodnego z zestawu: 5, 11, 15, 53, 59, 67, 76, 98, 110, 118, .. brzegu na wodach morskich statki o długości do 24 m.. Aktualna wersja aplikacji oraz nowe wydania dostępne są bezpłatnie wyłącznie przez Sklep Google Play.JACHTOWY STERNIK MORSKI) w tym celu przejdź do SKLEPU, wybierz jeden z produktów, zapoznaj się z jego opisem, wybierz opcję zakupu: pełny e-kurs, tylko e-egzamin lub e-licencja (ten jest przeznaczony dla instruktorów) oraz wybierz opcję czasu dostępu (30, 60 lub 90 dni), a następnie skorzystaj z przycisku: SKLEP - KUP PRODUKT.3..

4.Żeglarz jachtowy nadal zostaje "kapitanem śródlądowym" czyli ma na śródlądziu uprawnienia bez ograniczeń.

Etykieta jachtowa 11.. Poniżej prezentujemy zbiór pytań z podziałem na przedmioty egzaminacyjne.Testy próbne na żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.. PARTNERZY TECHNOLOGICZNI.Jachtowy sternik morski Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej (Dz.U.. W systemie dostępne są 2 tryby.. Sternik Motorowodny uprawniony jest do prowadzenia jachtów motorowych: jedynie po wodach śródlądowych, bez ograniczenia akwenu, x o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.. Klucz odpowiedzi do zestawów pytań 13.. Egzaminowany ma 90 minut na udzielenie odpowiedzi.. Pomoce nawigacyjne 7.. Na każde istnieje tylko jedna prawidłowa odpowiedź.. WYGENERUJ WNIOSEK.. Locja 8.. Jacht płynący pod żaglami po otwartych wodach morskich idzie kursem przecinającym kurs statku o napędzie .Testy / Testy próbne na stopień Jachtowego Sternika Morskiego / Wiadomości o jachtach Test 1.. Logowanie W trybie demonstracyjnym ilość dostępnych pytań ograniczona jest do 150.Przykładowe testy i klucze na jachtowego sternika morskiego Post autor: Ola Stępień » 29-11-2013, 12:50 Przygotowuję się do egzaminu na j.ster.mor.. Jest testem jednokrotnego wyboru z 75 pytaniami przygotowanymi przez komisję.. Jest to test na stopień żeglarza jachtowego, dzięki temu sprawdzicie swoją wiedzę, którą zdobyliście na kursie żeglarskim lub w czasie samodzielnego przygotowywania się w naszej platformie e-learningowej.. Nasza baza to przykładowe pytania egzaminacyjne z którymi możecie się zmierzyć.W ramach ugruntowania swojej wiedzy np. przed egzaminem lub kolejnym sezonem, udostępniamy zestaw interaktywnych testów z losowo wybieranymi pytaniami na stopnie żeglarskie: żeglarz jachtowy, jachtowy sternik morski i motorowodne: sternik motorowodny, holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających, a także na świadectwo SRC.. Budowa jachtu 6.. Przepisy 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.