Test ciążowy 2 kreski jedna słaba

Pobierz

W przeciwieństwie do testów laboratoryjnych, domowe testy nie dają 100% pewności.. Potem nie należy traktować wyniku jako wiarygodnego.. Z tym, że teraz mam inne objawy niż wtedy.Robiąc test ciążowy wyszla mi jedna kreska intensywna a druga mniej .. Dwie ważne w moim życiu daty:Negatywny test ciążowy po skąpej miesiączce odpowiada lek.. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.. Pozdrawiam.. I jeśli dziewczyny mogą, niech napiszą jaką mają długość cyklu.. wiec minął czas na odczytanie wyniku, potem wynik jest niewiargodny, gdyż zachopdzą inne reakcje fałszujące go.. Dopiero kilka dni później kreska była wyraźna.. Słaba druga kreska na teście ciążowym po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych .Test ciążowy może wskazywać błędny wynik, ale zdarza się to rzadko.. Postanowiłam odczekać jeszcze do 32 dnia cyklu - czyli dziś.Re: Plebiscyt-najwcześniejsze i najpóźniejsze 2 kreski.. Warto jednak wiedzieć, że jeżeli linia pozytywnego wyniku testu ciążowego jest widoczna, zwykle wskazuje to .Aby test ciążowy wyszedł wiarygodny, należy zrobić go najwcześniej ok. 10 dni po stosunku.. Dziewczyny, jestem jeszcze strasznie oszołomiona, bo wsumie to się nie spodziewałam, ale dziś rano zrobiłam test (29dc) i wyszły dwie kreski, choć ta różowa bardzo słaba.. Można również wykonać badanie poziomu beta hCG we krwi..

0.Test ciążowy - wynik negatywny.

Zrobiłam.W pierwszej ciąży miałam tkliwe piersi i nic więcej, w drugiej ciąży absolutnie żadnych objawów, więc to nie jest żaden wyznacznik.. Planowo okres powinnam mieć 31.07, test zrobiłam 2.08 negatywny, wiec myślałam, że to zwykłe opóźnienie.ale 10.08 to już była przesada i zrobiłam 2 test i wyraźne 2 kreski.. Obecnie okres mi się spóźnia 4 dzień, ale nie mam żadnych objawów ciążowych (może poza bolącymi sutkami, ale to może tez zwiastować zbliżający się okres).. Taka niejasna sytuacja.. W drugiej ciąży miałam bledziutką drugą kreskę, to też jest jak najbardziej normalne, zrób badanie krwi, albo i badanie krwi i testy płytkowe (jak ja, łącznie w obu ciążach zrobiłam ich ze 20 - testów, nie badań krwi ).Pierwszy test płytkowy wyszedł nijak, tzn. nie było ani jednej kreski.. Przez Gość monikkkk, Marzec 23, 2009 w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieciTest wyszedł pozytywny druga kreska, słaba ale jednak.. Jest to tak zwana kreska testowa.. Teraz mam przystojnego 11miesięcznego zdrowego synusia .. Dopiero druga kreska i informuje o obecności hormonu hCG w moczu.Wysłany: 1 marca 2015, 15:13.. Po 5 min również nic nie było.. Największą wątpliwością wielu kobiet jest pojawienie się bladej kreski na teście ciążowym.W kolejnym dniu cyklu kupiłam test ciążowy Pre Test płytkowy - wyszedł zarys drugiej kreski, ale bardzo słaby..

Na teście ciążowym zawsze pojawia się jedna kreska.

Dzisiaj zrobiłam kolejny test (z allegro) i kreska jest silniejsza, ale nadal słaba, ale już widoczniejsza bez kombinacji.mam pytanko czy też miałyście 2 kreski testu, a jedna z nich była słaba?. To też będzie jakimś drogowskazem.. Po wykonaniu testu rejestracja do ginekologa i okazalo sie ze to juz jest 4 tydzień.. Jeśli w polu kontrolnym (C) pojawiła się kreska, ale brakuje jej na obszarze testowym (T), taki wynik testu ciążowego uznaje się za negatywny.. Trzy dni później zrobiłam test płytkowy innej firmy, oczywiście jest jasna blada "niemalże niewidoczna druga kreska".. Bo byłam w takiej rok temu i dwa lata temu.. W ciaży byłam.. Moje pytanie: czy robiąc test po 48 h kreska n.Twoje słowa: Robiłam test ciążowy i z początku nie było ani jednej kreski nie wskazywał nic wyglądal jakby był rozlany.. Słaba kreska nie zawsze oznacza brak ciąży.Słaba druga kreska na teście ciążowym sprawia, że odpowiedź na pytanie "czy jestem w ciąży " nie jest oczywista.. Potem wziął mnie na usg i powiedział, że nic nie widać.Otóż w 17 dniu cyklu kochałam się, pięć dni po zrobiłam sobie test ciążowy - okazało się że jest tylko 1 kreseczka (ja wiem że tak wcześnie to bez sensu ale nie mogłam juz wytrzymać).. Odczekaj 1-2 tygodnie i powtórz test.Hej :) Miesiączki mam raczej nieregularne, zazwyczaj okres przychodzi kilka dni przed lub po od tego zaplanowanego przez kalendarzyk..

Uznałam, jednak że coś nie tak.

dziś doszło plamienie.Wróciłam do tego testu za chwilę i pod kątem widzę, że jest lekko zauważalna kreska.. Pokazałam test a on stwierdził: test pozytywny jest wtedy gdy obydwie kreski są takiego samego odcienia.. Rano dziś powtórzyłam test,negatywny.. Pobiegłam po południu do lekarza.. :D:D Nie wiem, czy juz mogę się cieszyć.a tak bardzo bym chciała.test ciążowy należy odczytać do 10 minut po jego wykonaniu.. Pojawia się niepewność, ponieważ przyjmuje się, że oznaką ciąży są dwie grube kreski na teście.. Wydaje mi się że jeśli tyle testów pokazało cień kreski i brak okresu przy regularnym miesiączkowaniu to jednak jesteś w ciąży Trzymam kciuki.. Wiedząc jednak o przypadkach wystąpienie @ w pierwszym trymestrze ciąży zrobiłam sobie test ciążowy 16 .instrukcja testu mówi jasno, kreski mogą być różnych kolorów i natężenia, ale jesłi są 2, to wynik jest pozytywny.. Cytuj / Lubię / Zgłoś.. Test zrobiłam,ponieważ nie pojawił sie okres.. Ja zrobilam trzy testy w sumie.. Dzieje się tak, gdy przeprowadzimy test zbyt szybko, zanim poziom hormonu hCG będzie wystarczająco wysoki.. Pytam się bo wiem, że to wykrywa ciążę, ale się zastanawiam czy to normalna ciaża czy może pozamaciczna?.

Odp: Cień drugiej kreski na tescie ciazowym.

Blada kreska na teście ciążowym może wywołać zmieszanie wśród kobiet starających się o dziecko.. Należy się również umówić na wizytę do ginekologa.ja za pierwszym razem zrobłam test i wyszła jedna kreska, po tygodniu powtórzyłam test i wyszły dwie kreski , podekscytowana poleciałam zrobić beta hcg , które wykazało 1.20 mlU/ml, po dwóch kolejnych dniach zrobiłam test i wyszła jedna kreska, dziś test nie pokazał żadnej kreski a ja pomimo przeróżnych objawów ciąży nadal nie wiem.. 2 dni przed czasem dostałam @.. Według moich obliczeń jest to 5t 5 dc.. Taki rezultat mógł wskazać też test wykonany zbyt wcześnie.. Zarówno w jednym jak i w drugim jedna kreska była mocno gruba widoczna zaś druga była .U mnie pozytywny test wyszedł w dniu spodziewanej miesiączki, ale druga kreseczka była bardzo blada.. :)Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!. Po godzinie sięgnęłam po drugi (strumieniowy) i od razu pojawiły się 2 grube krechy.Test ciążowy - druga kreska jest niewyraźna - jestem w ciąży?. Zarówno w przypadku testów płytkowych, strumieniowych, jak i paskowych dwie kreski oznaczają, że na 99 proc. jesteś w ciąży .Domowe testy ciążowe dostępne w aptekach mają bardzo wiele zalet: są łatwo dostępne, tanie, pozwalają na szybkie sprawdzenie obecności ciąży.. Zmartwiło mnie to bo dwa dni wcześniej i 4 dni wcześniej testowałam i było na 100% negatywna.. Pozdrawiam.. Testy mylą się raczej w drugą stronę - mogą nie wykryć ciąży, mimo że ona jest (ale na przykład bardzo wczesna, a test nie jest czuły na tak niskie stężenie hormonu gonadtropiny kosmówkowej .Dzień dobry, 7 dni spóźnia mi się okres i sięgnęłam po domowy test ciążowy, który pokazał dwie kreski z czego jedna bardzo słaba, ale widoczna.. Najczęściej druga bardzo blada kreska oznacza ciążę.. Moje testy też pokazywały bladziusieńką drugą kreseczkę.. Neoplusadsltpnetpl moja bardzo słaba druga kreska też teraz właśnie rozrabia w łazience zaraz po zrobieniu testu i po tym jak zobaczyłam jego wynik pojechałam po 2 gi test.. Stwierdziła,że testy ciążowe są najczulsze, zrobiła mi USG dopochwowe i nie zobaczyła zarodka, natomiast kazała przyjść za tydzień, ponieważ prawdopodobnie jestem we wczesnej ciąży i usg po prostu zarodka nie .Test o czułości mniejszej niż 500 IU/I wskaże dobry wynik ok. 10 dnia po stosunku, test do 800 IU/I - po 14 dniach, a test o czułości 1000 IU/I poda wiarygodne wyniki dopiero po 3 tygodniach od zapłodnienia.. Poszłam do Pani ginekolog.. Nie będę pisać o sobie, bo jak na razie widziałam tylko jedną krechę, ale moja przyjaciółka z terminem na 7 lipca robiła test ciążowy na 2 dni przed terminem miesiączki.Wykonując test ciążowy możemy uzyskać wynik ujemny będąc w ciąży.. Pierwszy clearblue visual 25mlU/ml w 25dc, wynik negatywny, po 10 min pojawila sie druga kreseczka, a wlasciwie pol ( test pokazuje plus albo minus )test robiony popoludniu.Wiek: 27.. Dla upewnienia się proponuję powtórzenie testu w godzinach porannych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt