Napisz e-mail po angielsku do kolegi

Pobierz

Odpowiedzi: 0 .Hello, Keira!. Podpisz się jako "xyn".. Wybierz odpowiedź A,B lub C, aby poprawnie uzupełnić luki (1-4).Odpowiedzi .Napisz e-mail po ANGIELSKU do kolegi w którym : -podziękujesz mu za prezent urodzinowy od niego -opiszesz przyjęcie urodzinowe -wyrazisz nadzieję że przyjedzie na następne urodziny.. Napisz e-mail, a w nim: -zaproś go do Polski,-zaproponuj sposoby wspólnego spędzania czasu,-wyraź nadzieję, że kolega będzie mógł przyjechać.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. taki81 taki81 Hi smsy mam present may is brother live may days Anna Kay DJ live do musi byc długie Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Chcesz zaprościć kolegę z Anglii, z którym korespondujesz, do polski w czasie wakacji.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 1 zapytaj jak się czuje kolega.. +3 głosów.. 2.E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Tłumacz:E mail nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki, w którym opisujesz: 1.Jak minęła podróż 2.Jak wygląda szkoła … poniżej.. Nie na tłumaczach!. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz e maila do kolegi po angielsku..

!Napisz e-mail po Angielsku do kolegi.

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz e-mail po Angielsku!Daje naj Wyobraź sobie, że jesteś w szkole za granica.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.E-mail do kolegi po angielsku 2008-09-22 16:53:24 gdzie byliscie na feriach zimowych ?. 2 jakie 2 rzeczy dobre spotkały cię ostatnio.. !Napisz email po angielsku do koleżanki lub kolegi o kursie języka hiszpańskiego.. 2010-07-19 12:25:44 Napisz e- mail do kolegi po Angielsku 2017-09-28 19:43:06Napisz e-mail do kolegi po Angielsku 2017-09-28 19:43:06 Napisz do kolegi e - mail do kolegi / koleżanki z kanady w którym opiszesz swój ulubiony zespół muzyczny z Polski 2015-11-16 16:37:56 Napisz e mail do kolegi w ktorym: 2016-04-18 21:07:51Napisz e-mail do kolegi w którym piszesz o ulubionej grze po angielsku!. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.List Po Angielsku Do Kolegi ;) Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Myszka258 7.6.2010 (21:54) Napisz list do angielskiego kolegi opisując jak ci minął dzień !. Zapytasz o ostatnie przygotowania przed przyjazdem i upewnisz się czy pamięta o ważnej przesyłce..

Pisanie e-maila po angielsku.

Przydatność 75% Twój kolega z USA chce przyjechać do Polski.. Odpowiedz.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.List do kolegi po angielsku to częste zadanie, na jakie napotyka się w szkole.. 50-100 słów.. 42,932 wizyt.. E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. NIE UŻYWAĆ ŻADNYCH TRANSLATORÓW !. Poproś o przywiezienie z USA pewnej książki i przeproś za dodatkowy kłopot.. W zadaniu Wykorzystaj te punkty!. Dlaczego właśnie ten język i jaki jest nauczyciel?. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 2.2.2020 (5:01) - przydatność: 75% - głosów: 6.. 3 jaki najlepszy prezent dostałeś na te urodziny.. Tutaj wiemy, że to e-mail do koleżanki / kolegi, są podane punkty, na których musimy się skupić, a długość to tak, jak przeważnie e-mail w takich zadaniach, ok. 100 słów.. 4 kiedy się odbyły twoje urodziny (miesiąc trzeba słownie) (i żeby w e mailu wpadło minimum 50 słów) + jeszcze przetłumaczenie na polski daje naj.Napisz email do kolegi ( po angielsku) 1 Zobacz odpowiedź O czym?.

Dodaj.Opis kolegi po angielsku - wzór.

Proszę o szybką odpowiedź daje NAJjNapisz e-mail z zaproszeniem.. - dlaczego chce przyjechać do Polski - zasugerujesz 2 miejsca, które powinien zwiedzić - zaproponujesz wspólną wyprawę rowerową i podasz przykładową trasę - zaporoponujesz pomoc w załatwieniu noclegu i napiszesz, że w następnym mailu wyślesz mu adresy .E-mail po angielsku do kolegi.. 2013-10-23 20:32:44 Napisz e - mail do kolegi po angielsku 2011-10-05 16:35:19 Napisz e - mail do kolegi po niemiecku .Napisz e-mail po angielsku do znajomego 80-100 słów o swoich wakacjach za granicą -kiedy i z kim tam byłeś -co robiłeś -nie fajne zdarzenie -Zadanie: napisz email po angielsku .. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz email po angielsku do kolegi o -zapytaj sie golegi co u niego slychac -opowiedz o swoim ulubionym nauczycielu -zapros kolege do siebie na wakacje prosze o szybka pomoc na dzis muszet… poniżej.. Napisz e-mail zapoznawczy do kolegi.. angielski; e-mail; kolega; zadanie dodane 23 października 2010 w Język angielski przez użytkownika pyszny1516 (-950) [Szkoła średnia] edycja 25 października 2010 przez użytkownika -KaI-Napisz email do kolegi.. Przeczytaj tekst i napisz odpowiedź na mail-a.. Im Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: mikosek8 27.9.2010 (16:14) Gra może być najlepiej akcji lub strzela linka..

Napisz do niego e-mail.

Pilnie potrzebuje pomocy!. !DYSKUSJA I ODPOWIEDZI..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.