Jakie planety odwiedził mały książe i kogo tam spotkał przerysuj tabele

Pobierz

Galeria - okładka książki.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Jeszcze jedna planeta którą odwiedził Mały Książę 2009-11-25 16:54:37 pomocy Czego nauczył się Mały Książę na planetach które odwiedził 2010-10-14 18:38:45 Załóż nowy klubNa planecie 328 Mały Książę spotkał Bankiera.. Nieco zarozumiała róża planeta porośnięta baobabami ważne choć bardzo dziwaczne osobistości sprytny lis trzy baranki oraz jeden pilot Tyle spotkań wystarczy by zmienić swoje spojrzenie na świat i odkryć cudowny sekret.. -wykonuje pożyteczna pracę (gdy słońce wschodzi zapala lampe, a gdy zachodzi gasi ją)-według Małego Księcia.Mały Książę musiał dbać o swoje środowisko: codziennie czyścił zatem wulkany, a także wyrywał korzenie baobabów.. Mały Książe" mieszkał na planecie, która krążyła w okolicy siedmiu innych planet.. proszę na jutro 1 Zobacz odpowiedź .Mały Książe bardzo starannie o nią dbał.. Oryginalne rysunki .. Odwiedził takie planety: -planetę Króla -spotkał tam króla,który cały czas wydawał różne rozkazy, chociaż nie miał ani jednego poddanego.. Mały Książe spotkał m.in. Króla, który cały czas wydawał różne rozkazy, chociaż nie miał ani jednego poddanego.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Treść.. Był to bardzo pracowity człowiek, który nieustannie zapalał latarnie, ponieważ tam, gdzie żył, słońce zachodziło co kilka minut.Planeta 325 - zamieszkana przez króla; król prezentował żądzę władzy, krótka charakterystyka: Król kocha rozkazywać, każdy powinien wykonywać jego polecenia, chciałby rządzić zachodami słońca, ale dopasowuje się do sytuacji, bo zależy mu na autorytecie..

Jakie planety odwiedził Mały Książę i kogo na nich spotkał?

Najosobliwszą mieszkanką asteroidy była Róża, która pewnego dnia niespodziewanie pojawiła się w życiu Małego Księcia.Mały książe długo na niej nie przebywał.. Próbuje przekupić małego księcia.. Filmy.. Przerysuj tabelę do zeszytu i ją uzupełnij.. "Mały Książe" będąc tam dowiedział się, że król.. "Mały Książe" dziwił sie, dlaczego Latarnik co chwilę oświeca i gasi latarnię.. Całe dnie spędzał on na liczeniu gwiazd i zapisywaniu ich w poczet swojego bogactwa.. "Mały Książę" podróż po planetach.. Dowiedział się, że z roku na rok planeta obraca się szybciej i będąc na planecie 30 minut spędził tam miesiąc.. Książe przeprowadził z nim krótką rozmowę.. Dwiedział się tylko tyle, że ten człowiek jest bardzo zagubiony w swoim życiu.. Na Ziemi Mały Książe spotkał Żmiję, która obiecała mu pomóc w powrocie do domu, spotkał lisa, z którym rozmawiał o polowaniu, oswajaniu i wielu innych ważnych sprawach.. Róża jednak bywała niezadowolona, więc Książę postanowił ją opuścić.. Na planecie 328 spotkał Biznesmena, zajmującego się liczeniem gwiazd.Zacznijmy naszą podróż od planety zamieszkanej przez Małego Księcia, bohatera książki Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Poszedł dalej z wielkim zdziwieniem.. Kolejna planeta była zamieszkiwana przez Latarnika.. 1 Zobacz odpowiedź zosia12038 zosia12038 Odpowiedź: Charakterystyka mieszkańców planety: 1..

: 32 s. Kogo spotkał Mały Książę?

Na drugiej planecie mieszkał pijak.. Mały książę nie mógł ich zrozumieć, a już na pewno zostać jednym z nich.. Charakteryzacja mieszkańców planet odwiedzonych przez Małego Księcie: LATARNIK: -niedorzeczny.. Mały Książę mieszkał na nie większej od domu planecie, oznaczonej symbolem B-612.. Próżny wciąż przeglądał się w lustrze i chciał być podziwiany, a Pijak pił i wstydził się, że pije.. Książe bardzo chciał mu pomóc, lecz nie wiedział jak.Jakie planety odwiedził Mały Ksiąrze.. Napisz, kogo tam spotkał, jakie miał przemyślenia, jakie wnioski wyciągał z każdego spotkania.. Mały Książę nie miał zbyt wielu obowiązków.Wędrówki Małego Księcia po planetach.. Pierwsza planeta była zamieszkana przez Króla.. poleca 83% 1043 głosów.. ale w takiej kolejności jak je odwiedzał ale przed śmiercią Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-10-03 18:25:14Galeria postaci.. -planetę Pijaka-spotkał tampijaka, który pił, ponieważ wstydził się tego, że pije.Opisz krótko planety, które odwiedził Mały Książę.. Król-wydawał rozkazy.. Gdyby te ostanie zanadto urosły, mogłyby zniszczyć całą planetę.. Próżny-chciał słyszeć tylko oklaski i pochwały .Zadanie: jakie planety odwiedził mały książe i kogo tam Rozwiązanie: planeta 325 król, planeta 326 próżny, planeta 327 pijak, planeta 328 bankier, planeta 329MrNorbi69..

Podróżując odwiedzał różne planety.

Mały Książę sądził, że jego Róża jest jedyną Różą na świecie.. Chcąc się czegoś nauczyć zaczął zwiedzać te planety.. opisanie planety B- 612 .. - próżny - słyszy tylko pochwały, samolubny, nierób - pijak - pił, aby zapomnieć, że się wstydzi, tego że pije - bankier - bardzo zajęty, poważny, nie robi .Mały Książe spotkał .Jako ostatniego Książę odwiedził geografa, który doradził mu, aby zwiedził Ziemię..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.