Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród

Pobierz

Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.Tajemniczy ogród.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Dobrze trafiłeś!. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Ma miłą okrągłą twarz, pokrytą rumieńcem, i zadarty nosek.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąTajemniczy ogród.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł "Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.Test z lektury "Tajemniczy ogród" (Frances Hodgson Burnett)..

Sprawdzian z lektury inaczej.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. To z ciekawych opowieści, zorientowałam się, jak dokładnie uczniowie znają dzieje bohaterów.. Udostępnij.. Rozdział 9.. Zawiera 16 pytań.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.. Rozwiąż test!Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. Tajemniczy ogród - test .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Gdzie Mary urodziła się?SPRAWDZIAN Z LEKTURY 1. Podaj imię i nazwisko autora "Tajemniczego ogrodu" 2.. Mary zwróciła uwagę na ogromną ilość róż w ogrodzie - znajdowały się dosłownie wszędzie.. Milionerzy: Among Us!. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. 3) Marta to.. ( wybierz dwie odpowiedzi)Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3.Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Test: Tajemniczy ogródTajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi..

Quizy Os. ... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Jako rodzaj literacki jest to: a. opowiadanie b. epika c. film d. tragedia 4.. Niepotrzebny był żaden quiz lub sprawdzian z treści lektury.. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Zastanawiam się, jak na ten sposób pracy zareagowaliby siódmoklasiści.. Postanowiła obejść cały ogród.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika sujithkgeorge606 • Data dodania: 29 wrz 20171) kto jako pierwszy od 10 lat wszedł do ogrodu?. Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. Ma formę pytań otwartych.SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Najdziwniejszy dom.. Test składa się z 12 pytań.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Osobą przybywającą z Indii jest: a.Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Chyba nie zaryzykuję.Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Witaj na stronie Quizz.pl.. pytanie 1 z 10.. Gdzie wychowywała się Mary?. 2) Kto powiedział Mary o ogrodzie?. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Dlaczego Colin żyje w izolacji?. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Jednocześnie było tam niezwykle cicho.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Jako gatunek literacki jest to a. epopeja b. epika c. powieść d. tragedia 3.. Skomentuj.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Szukaj.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Rozwiąż test!Pasował.. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. Jest to najlepsza lektura z moich szkolnych książek :* Polecam..

... Charakterystyka postaci Tajemniczy ogród.

Dlaczego Mary Lennox trafiła do wuja, Archibalda Cravena?. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Czy nadajesz się na MORSA?. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. Załóż własny blog!Lektury; Jak napisać .. Dick Sowerby to dwunastoletni chłopiec, mieszkający z matką i licznym rodzeństwem w małej chacie na wrzosowisku.. Tajemniczy ogród Charakterystyka.. Charakterystyka bohaterów Tajemniczego ogrodu.Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Przy jednej z altan zauważyła kiełkujące rośliny.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Patixella 4 lata temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.