Uzupełnij tabelę wyrazami z ramki użytymi w odpowiedniej formie gramatycznej

Pobierz

Uzupełnij …Uzupełnij poszczególne tekst y wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Określenia z …Uzupełnij teksty a i b wyrazami z ramki wpisz je w odpowiedniej formie gramatycznej Zastanów się kto mógł wypowiedzieć te słowa podpisz postacie …Uzupełnij związki frazeologiczne wyrazami wybranymi spośród podanych, użytymi w odpowiedniej formie.. Kartę wklej do zeszytu.. Monika.Wpisz w każdą lukę właściwy czasownik w odpowiedniej formie.. Zobacz odpowiedzi.. część !. Następnie ułóż z tych słów krzyżówkę.Uzupełnij związki frazeologiczne wyrazami wybranymi spośród podanych, użytymi w odpowiedniej formie.. Następnie ułóż z tych słów krzyżówkę.. Wyrazy w ramce: ciepło, przedramię, komórki węchowe,Uzupełnij zdania określeniami podanymi w ramce.. Pęcherz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Inne książki z tej serii: Autor rozwiązania.. czasownik !. WYRAZY::cukier,ciekły,woda,biały,gazowy,słodki,kwaśny,słony,bezbarwny,bez zapachu,bez .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. wykorzystaj ponizsze wyrazy w odpowiedniej formie gramatycznej 2011-12-15 11:35:24; Uzupełnij zdania czasownikami w odpowiedniej …Uzupełnij luki w zdaniach, wpisując wyrazy z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej..

bell …Uzupełnij tabelę wybranymi z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Uzupełnij zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Uzupełnij tekst , wpisując w odpowiednej formie gramatycznej wyrazy podane poniżej .. Wyrazy: Substancja,drobina materia Wszys… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij zdania określeniami z ramki, użytymi w odpowiedniej formie gramatycznej.. Uwaga, nie wszystkie określenia należy wykorzystać 2012-11-20 …Uzupełnij luki w zdaniach, wpisując wyrazy z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.. Wybierz w nich …Home / biologia / Uzupełnij zadanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Jeśli nie ma takiej możliwości postaraj …Pokoloruj na czerwono pola z wyrazami ó wymiennym na o, na żółto - z ó niewymiennym, na niebiesko - z u w końcówkach - uje, a na zielono - pola z pozostałymi …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Wir...Uzupełnij zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.

cukry* białka* tłuszcze* witaminy* sole mineralne* woda 1.Niewystarczające …Uzupełnij zdania określeniami z ramki, użytymi w odpowiedniej formie gramatycznej.. Następnie ułóz z tych …c)Uzupełnij wniosek wyrazami z ramki.. Uwaga, nie wszystkie określenia należy wykorzystać.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki - Zadanie 1: Tajemnice przyrody 5.Gateway 1 Workbook Zad.2/str.40 Uzupełnij zdania.. 2013-02-25 15:47:57; Uzupełnij …Uzupełnij zdania określeniami z ramki określenia Wpisz w odpowiedniej formie gramatycznej.. Question from @Jul484 - Szkoła podstawowa - PrzyrodaZadanie: zadanie 1uzupełnij zdania czasownikami z ramki, użytymi w odpowiedniej formie present contionuous look,tie,fix, swim, examine,try,come,see 1 no, it … Wyrazy: Substancja,drobina materia Wszystkie przedmioty, istoty zywe i obiekty …Plik uzupelnij zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.zip na koncie użytkownika puteraizzat1998 • Data dodania: 22 mar 2016Uzupelnij ponizszy teks.. wpisz w odpowiedniej formie gramatycznej wyrazy z ramki.. Pęcherz moczowy cewka moczowa nerka moczowód ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.