Posłuchaj ponownie nagrania z podręcznika i uzupełnij tekst nieformalnymi określeniami godzin

Pobierz

Każdy kod ukrywa inną zawartość.. Następnie utwórz podobne pytania.. Pomogą Ci teraz w zrobieniu ćwiczeń.. Połącz ze sobą puzzle w ćw.. Teksty trzeba dopasować do zdań, które zawierają szczegółowe informacje.. Dla każdego, kto .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym .. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Na stronie znajdują się materiały, które powstały ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007−2013 oraz Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014−2020)3.. Jeśli ktoś zapomniał podstawowe zasady pisowni, bardzo proszę przeczytać reguły z podręcznika str.216 - 219.. PRZYKŁADOWY ARKUSZ EGZAMINACYJNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY: JĘZYK ANGIELSKI Instrukcja dla ucznia: 1.. CD • 27 Posłuchaj ponownie nagrania z podręcznika i uzupełnij tekst nieformalnymi określeniami godzin.. Zapoznaj się z określeniami czasu w ramce na str. 97.. W zeszycie ćwiczeń str. 114 - 119 są zadania do dzisiejszej lekcji.. Tydzień 5 - Moje ciało i higiena osobista.. *posłuchaj nagrania 1.45 i uzupełnij dialogi wyrazami i wyrażeniami z ramki - zad.1Najbardziej wiarygodny niemiecki słownik języków obcych.. Nauczcie się czytać czytankę z podręcznika ze strony 52, pamiętajcie, że tekst czytanki jest nagrany na płycie dołączonej do podręcznika ( numer nagrania zapisany jest na górze strony)..

Cd • 27 Posłuchaj ponownie nagrania z podręcznika i uzupełnij tekst nieformalnymi określeniami godzin.

CD • 27 Posłuchaj ponownie nagrania z podręcznika i uzupełnij tekst nieformalnymi określeniami godzin.. Jedno imię zostało podane dodatkowo.Science fiction 1.Przeczytaj i posłuchaj tekstu z podręcznika str. 78.. 2. str. 102 z zeszytu ćwiczeń.. Nauczycieli, którzy wspierali się materiałami znajdującymi się na tej stronie, zachęcamy do korzystania z treści publikowanych na stronie epodręczniki.pl, scholaris.pl czy lekcjewsieci.pl, a także na innych portalach, z których korzystaliśmy przy tworzeniu zdalnych lekcji.docwiczenia.pl - kodów szukaj w publikacjach Nowej Ery.. Tydzień 3 - Bezpieczeństwo na drodze.. 306 - Ilość materiałów w sumie.. 1, by powstały wyrazy poznane na dzisiejszej lekcji.. Mobilne dodatki do aplikacji Librus to funkcje zwiększające komfort korzystania z niej.. Wiadomości, Zadania domowe, widok Biurko to tylko część z udogodnień, z których możesz korzystać.. 3, 4 str. 56 oraz 5 str. 57. samodzielna praca następna lekcja.Dowiedz się więcej.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zadanie obowiązkowe 1: kliknij w "przejdź do zadania 1", aby wykonać zadanie 2 ze str. 78 z podręcznika w formie online.. Tydzień 7 - Ruch to zdrowie -gram .Utworzony za pomocą aplikacji PadletZmiany w Polityce Prywatności Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w .Wszystkie nagrania z podręcznika i ćwiczeń są dostępne w strefie ucznia na: ..

CD • 27 Posłuchaj ponownie nagrania z podręcznika i uzupełnij tekst nieformalnymi określeniami godzin.

Nagrania nr 3 i 4 do pobrania ze strony internetowej:Keep calm and learn EnglishPosłuchaj nagrania tekstów i zanotuj właściwe liczby w zeszycie - zadanie 3, str. 112.. Przepisz do zeszytu: LESSON TOPIC: INFORMACJE TURYSTYCZNE- ODGRYWANIE SCENEK.. Odpowiedz ustnie na pytania w zadaniu 4, str. 112, wykorzystując podane informacje.. C1 str/ 70 - uzupełnij luki w tekście.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Następnie posłuchaj nagrania, sprawdź swoje rozwiązanie i powtarzaj.. Ciesz się wygodą na smartfonie, tablecie i komputerze.JĘZYK ANGIELSKI - Szkoła Podstawowa w Karścinie.. Uzupełnij w ćwiczeniach ćw.. Tydzień 6 - Wiem co jem czyli dlaczego warto jeść warzywa i owoce.. Otwórz ćwiczenia na str. 104.. Wykonaj te, które nie sprawiają Tobie problemu.Proszę przeczytajcie temat z podręcznika ze str. 112-117(bez str.114 i 115) I jako notatkę proszę przepiszcie do zeszytu pkt.1,2,3 ze str.117 z podręcznika.. Zrób w zeszycie zad 7 i 8 str. 77 z podręcznika.. Link do nagrania: .. Obowiązkowa obecność na lekcji online lekcja online godz. 12.00 .. Kodów szukaj w publikacjach Nowej Ery!Oddział przedszkolny..

Przeczytaj tekst w zadaniu5, str. 113 i uzupełnij ustnie zdania właściwymi imionami.

JĘZYK ANGIELSKI.. Utrwalcie słownictwo opisujące elementy twarzy (podręcznik str. 51) KL.II.. Znajdziesz tu materiały do nauki, definicje, przykłady, wskazówki dotyczące wymowy i trener słownictwa.Na dzisiejszej lekcji utrwalimy pisownię wyrazów z rz, ż, ó, u, h, ch.. Zapraszamy Państwa do pobrania bezpłatnych materiałów uzupełniających do podręczników wydawnictwa Macmillan.. Domowe Ćwiczenia , str. 11 zad.. 2. str. 83 z podręcznika.. Przeczytaj tekst z podręcznika str. 82 i posłuchaj ponownie nagrania nr 2 - 24.04, następnie uzupełnij zdania właściwymi słowami z ramki.. Zadanie obowiązkowe 2: kliknij w "przejdź do zadania 2", aby wykonać zadanie 4 ze str. 78 z podręcznika w formie online.Szanowni Państwo, od marca nie będziemy już zamieszczać propozycji zdalnych lekcji.. 4 - Nowe materiały.. Przedszkole.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Uzupełnij tekst.. Tydzień 1 - Koniec wakacji, idę do szkoły.. Wpisz je przy odpowiednich zdjęciach.. Wypisz z dialogu zdania, które mówią o przyszłości, ale są w czasie teraźniejszym Present Continuous.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij luki w zdaniach 1-6 zgodnie z treścią tekstu ze str. 14. w podręczniku.1 Jack's new house is calle…Następnie posłuchaj nagrania, sprawdź swoje rozwiązanie i powtarzaj..

Posłuchaj ponownie nagrania nr 7 z CD3 i uzupełnij tekst wyrazami z ramki.Na koniec próbuj odczytywać samodzielnie tekst.

Link do filmu wyjaśniającego tworzenie pytań z czasownikiem have got.. Tydzień 2 - Ja i moi rówieśnicy.. Odczytaj zdania i wskaż odpowiednie obrazki.. Tydzień 4 - Powitanie jesieni.. 9.45 9.15 Es ist 1.Nie zamykaj zeszytu, ani podręcznika.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Strefa ucznia.. Materiały te stanowią wsparcie dla rodziców i opiekunów, którzy pragną pomóc dziecku w nauce języka angielskiego w domu.. Są one często są używane, gdy mówimy o tym, co wydarzy się w przyszłości.. Oglądaj, czytaj, rozwiązuj ćwiczenia, eksperymentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.