Opowiadanie o dobrym uczynku który sprawił komuś radość

Pobierz

może to być o zbieraniu warzyw na polach np. o zbieraniu pola ziemniaków albo cos zwiazanego z farma pls wielkie najlepsza naj 10 pktJak napisać opowiadanie o swoim dobrym czynie który sprawił komuś radość Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie o swym dobrym uczynku, który przyniósł komuś radoś 2 Zobacz odpowiedziNapisz opowiadanie o swym dobrym czynie , który przyniósł komuś radość.. napisz opowiadanie o swoim dobry, czynie który …Zadanie: napisz opowiadanie 12 zdan o swym dobrym uczynku , który pzyniosł komuś radość Rozwiązanie: wyszłam z psem na spacer po jakimś czasie w krzakach …opowiedz o swoim dobrym czynie, który sprawił komuś radość (pisemnie).. Napisz opowiadanie o swoim dobrym uczynku który sprawił komuś radość bardzo prosze o to opowiadanie i z góry wielkie dzieki Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz krótkie opowiadanie o swoim dobrym uczynku który sprawił komuś radosc najlepiej 10zdan proszę pilnie …Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opowiadanie o swoim dobrym uczynku.. Question from @Czwartoklasistka - Szkoła podstawowa - PolskiDobre opowiadanie powinno mieć ciekawy początek, budzące zainteresowanie rozwinięcie i przekonujące zakończenie.. Co najmniej 12 zdań.. Radość, którą przeżyłem, była.. Ptaki radośnie skakały z jednego …Plik opowiadanie o swoim dobrym uczynku ktory przyniosl komus radosc.zip na koncie użytkownika barlaswapna • Data dodania: 23 lut 2015Opisz swój dobry uczynek który sprawił komus wielką radość :) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 29.10.2014 (17:24) - przydatność: 25% - …Napisz opowiadanie o przyjaźni..

Opowiadanie o swoim dobrym uczynku.

Odpowiedź Guest Opowiadam o …Zadanie: napisz opowiadanie o swym dobrym czynie który Rozwiązanie:kiedyś miałam kolegę był on z domu dziecka często chodził nieschludnie ubrany, ale był miły …Mój dobry uczynek.. za ładne wypracowanie daje najlepszą odpowiedz To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli …Napisz opowiadanie o swoim dobrym czynie, który przyniósł komuś radość NA JUTRO PROSZE DAJE NAJ ZA NAJDŁUŻSZE I NAJLEPSZE 20P.. !… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Staram się codziennie pomagać rodzicom,ale dzisiaj w szczególności.Musiałam/ łem zaopiekować się młodszym rodzeństwem,co jest nie lada wyzwaniem.Zrobiłam/em im …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wymyśl dobry uczynek który sprawił komus radość minimum 10zdań daje na dla najlepszej odpowiedziPlik opowiadanie o dobrym uczynku ktory sprawil komus radosc.txt na koncie użytkownika constancehudson • Data dodania: 3 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i …Opowiadanie o twoim dobrym czynie który przyniósł komuś , radość (pomogła przyjaciółce) Odpowiedź Guest [akapit]Pewnego dnia ,rano , jak szłam do szkoły …Zadanie: napisz opowiadanie o swym dobrym czynie który przyniósł komuś radość Rozwiązanie: pewnego dnia kiedy wracałem ze szkoły zauważyłem,że naszej …Napisz opowiadanie o swym dobrym czynie który przyniósł komuś radość..

Takiej nietrudnej sztuki sprawiania komuś radości warto uczyć dzieci …Napisz opowiadanie o swoim uczynku który przyniósł komuć radość.

Pamiętaj o spójnym z całością zakończeniu.. Nie pamiętam, czy coś wywarło na mnie takie wrażenie, jak.Napisz o swoim dobrym czynie który przyniósł komuś radość.. Question from @Cysio1279 - Szkoła podstawowa - Polski Pewnego ciepłego letniego dnia wybrałem się na spacer do parku.. Przyjazn!. No czyli np.że dostałam 5 z matematyki i mama była bardzo z ciebie zadowolona bo wcześniej miałaś problemy …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Podsuniecie mi pomysł o czym napisać opowiadanie o dobrym uczynku który sprawił komus radość?Opowiadanie z opisem przeżyć wewnętrznych - radość, strach .. że ta wspaniała wiadomość dotyczyła również mnie.. pls pomóżcie.. Wczoraj był u niej wujek, który oznajmił, że na …Napisz długie opowiadanie o dobrym czynie,który przyniósł komuś radość.. Question from @justi0031 - Szkoła podstawowa - Polski8 zdań na temat dobry uczynek który sprawił komuś radość +0 pkt.. Odpowiedz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt