Sprawdzian z quo vadis z odpowiedziami

Pobierz

Proponuję sprawdzian znajomości "Quo vadis", jeśli dana klasa zdecydowała o opracowaniu tego dzieła.1.Petroniusz 2.Ursus (tu nie jestem pewny) 3.chrześcijanka 4.Akte 5.Winicjusza 6.Chilon 7.rybę 8.aby posłuchać nauk św. Piotra 9.aby pomógł jej w porwaniu Ligii 10.do Ancjum 11.dowiedział się że Rzym płonie 12.św.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 0 pkt - odpowiedź niepoprawna lub niepełna albo brak odpowiedzi.. Wyślij zgłoszenie.. Skomentuj.. Rozwiąż test!Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. "Gdy ty opuszczasz lud mój, do Rzymu idę, by mnie ukrzyżowano po raz wtóry" - miał odpowiedzieć Zbawiciel.. Quiz w Poczekalni.. Napisano 04-02-2006 12:29, przez me_and_my_mind.. Tytuł: sprawdzian z Quo Vadis: pn 03 sty, 2011 21:31 ** Rejestracja: pt 11 gru, 2009 19:13 Posty: 381 .. Jestem w 1 technikum, może ktoś z was miał i zna odpowiedzi?Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!. Kiedy rozgrywa się akcja powieści - jaka epoka?. Napisz do nas.. Za którą z postaci Alicja podąża w głąb nory?. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. W czasie panowania jakiego cesarza .Henryk Sienkiewicz, Quo vadis Zasady oceniania 1 pkt - poprawna odpowiedź.. Piotra 13.Chilon wraz z innymi Chrześcijanami 14.prosił go o przebaczenie 15.wyrwali mu język i powiesili na krzyżu 16.Ursus musiał uratować ligie która była .Sprawdź czy zdałeś sprawdzian ósmoklasisty już dzisiaj, po zakończonym egzaminie z polskiego..

Powtórz przed sprawdzianem.Quo vadis - test wiedzy.

Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Jednym z nich, ciągle powracającym jest sposób, w jaki pisarz umiejscowił w powieści Chrześcijan oraz ich życie.. 1. kto napisał Quo Vadis.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. #potop #henryksienkiewicz #lektury #lekturyszkolne #maturazpolskiego.Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis".. Wiele dowiedziałem się także o Rzymianach, ich barwnym życiu, domach urządzonych w przepychu, sposobach, w jakich się do siebie odnosili.Lekcje z lekturą "Quo vadis" - klucz odpowiedzi do testu, plik: lekcje-z-lektura-quo-vadis-klucz-odpowiedzi-do-testu.doc (application/msword) Opisać światPlik sprawdzian z quo vadis.pdf na koncie użytkownika bdendy • Data dodania: 1 kwi 2017"Quo vadis" Test wiedzy z lektury "Quo vadis".. "Quo vadis" najpierw ukazywało się w odcinkach w: a) Tygodniku Powszechnym b) Gazecie Polskiej c) Tygodniku Ilustrowanym d) Słowie Rozwiązanie - Petroniusz przez wiele lat zwiazany był z: a) Chrizotemis b) Eunice c) Popeą d) Akte Rozwiązanie - .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Quo Vadis, pytania.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Alicja w Krainie Czarów.. Do napisania .Próbny egzamin ósmoklasisty 2018 CKE: Język polski [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] Sprawdzian ósmoklasisty z języka polskiego 18 grudnia 2018 r. Próbny Egzamin ósmoklasisty CKE: POLSKI - ARKUSZ .Quo vadis?.

Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?"

Neron, ponieważ chciał dokończyć swoje pieśni.Test wiedzy z "Quo Vadis" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. Rozwiązanie PF 1 Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 sierpnia 2012 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnegoPróbny egzamin ósmoklasisty 2018 CKE: Język polski [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] Sprawdzian ósmoklasisty z języka polskiego 18 grudnia 2018 r. Redakcja 18.12.2018Gatunek: Fikcja historyczna.Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?. Była Ligami, a konkretniej ojciec wodzem Ligów, a matka jego żoną 4.. Neron, Petroniusz, Piotr Apostoł 2.. Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. Jak zginął św. Piotr a jak św.Podczas czytania "Quo vadis" nasunęło mi się kilka zastrzeżeń.. Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury.. Język Polski Arkusze i odpowiedzi - 16.06.2020Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Materiały powiązane z testem: Test: Potop - Henryk Sienkiewicz Test ze znajomości Potopu Henryka Sienkiewicza.. !Z przytoczonego fragmentu Quo vadis wynika, że inspiracją do spalenia Rzymu była dla Nerona rozmowa z Petroniuszem..

(0-1)Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.

1. kto napisał Quo Vadis 2.. Test składa się z 28 pytań.. Jestem w 1 technikum, może ktoś z was miał i zna odpowiedzi?. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Sprawdź się!. pytanie 1 z 15.. - Dokąd idziesz?. P F Sytuacja przedstawiona w przytoczonym fragmencie Quo vadis stanowi moment przełomowy w historii miłości Winicjusza i Ligii.. sprawdzian z fizyki podział na różne klasy zacznij już teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com, sprawdziany net .Nowa lista lektur dla klas 7 i 8 (dla klas VII-VIII) szkoły podstawowej .. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. W którym roku Quo Vadis napisane przez H. Sienkiewicza otrzymało nagrode nobla..

Odpowiedź na wielkie pytanie o ...Siema, miał ktoś z was sprawdzian z tej lektury?

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Takie pytanie zadał uciekający z Rzymu święty Piotr Chrystusowi, który mu się ukazał.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazka #lektura #quovadis #sienkiewicz # .W gimnazjum obowiązkowo należy omówić jedną z powieści Sienkiewicza.. 17 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #gimnazjum # .Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań.. P F Zadanie 2.. Kogo w drugiej kolejności spotyka Alicja podczas swej przygody?. Kogo oskarżono o śmierć córki Nerona?. Odpowiedź ta sprawiła, że apostoł powrócił i przyjął swoje przeznaczenie.Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lektury.. Co oznacza Quo Vadis?. Kim był Chilon Chilonides i co się z nim stało ?. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.