Podsumowanie pracy dydaktyczno wychowawczej w przedszkolu 3 latki

Pobierz

Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Bardziej szczegółowoPLAN PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ WRZESIEŃ Ogólne cele dydaktyczno-wychowawcze: Integrowanie się z grupą rówieśniczą.. Sprawozdanie z pracy w grupie 3-4-latków za rok szk.. Tematy dnia: 1.. 2011/2012 Przedszkole Gminne w Skawie 1.. Osiągnięcia: W tym krótkim czasie osiągnięciem jest zintegrowanie grupy, adaptacja nowych dzieci w przedszkolu.Grupa "Kotki" w roku szkolnym 2018/2019 liczy 29 dzieci: 12 dziewczynek i 17 chłopców.. Mają swobodę stosowania takich metodPraca wychowawczo-dydaktyczna w grupie obejmuje realizację treści zawartych w programie edukacji przedszkolnej "Nasze Przedszkole" M.Kwaśniewskiej, W.Żaby-Żabińskiej oraz podstawie programowej "Wychowanie w Przedszkolu".. Na ich miejsce przyjęto jednak inne osoby.sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".. Głównym celem mojej pracy było wspomaganie, ukierunkowywanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i .Podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej w II półroczu roku szkolnego 2005/2006 w grupie II Misie.Miesięczny plan pracy dydaktyczno wychowawczej w grupie I (3-latki) CZERWIEC 2018 r. Miesięczny plan pracy dydaktyczno wychowawczej w grupie I (3-latki) CZERWIEC 2018 r. I TYDZIEŃ 04.06.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Sprawozdanie z pracy wychowawczo - dydaktycznej PODSUMOWANIE PRACY WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNEJW PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2011/2012W GRUPIE "SŁONECZKA" Grupa "SŁONECZKA" liczy 24 dzieci w tym 15 chłopców i 9 dziewczynek..

Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Grupa złożona jest w całości z dzieci 6letnich.. W roku szkolnym 2013/2014 do grupy najmłodszych dzieci - 3,4 letnich uczęszcza 15 dzieci (w tym9 - dziewczynek, 6 - chłopców oraz siedmioro - 4-latków i ośmioro - 3-latków).Grupa w roku przedszkolnym 2017/2018 liczy obecnie 19 dzieci w tym 7 dziewczynek i 12 chłopców.. Większość dzieci uczęszcza do przedszkola drugi bądź trzeci rok, dla trójki dzieci jest to .Zaznaczę, że sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu nie jest dokumentem standaryzowanym, dlatego też w każdej placówce wygląda inaczej.. Czworo dzieci uczęszcza do przedszkola pierwszy rok.Frekwencja za I półrocze wynosi .Grupa jest bardzo żywa, wesoła, ruchliwa oraz głośna.…Praca dydaktyczno- wychowawcza obejmowała realizację treści programowych zawartych w programie "Nasze przedszkole" M. Kwaśniewskiej, W. Żaby-Żabińskiej, który jest zgodny z podstawą programową i koncentruje się wokół dwóch kluczowych procesów, a mianowicie: procesu adaptacji w przedszkolu i procesu osiągania gotowości szkolnej.Plik Sprawozdanie z I półrocza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc na koncie użytkownika Dorotea098 • Data dodania: 15 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, w umywalni..

Podsumowanie pracy z dziećmi w grupie 3,4-latków.

Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3-4-latków liczyła 21 osób (6 dziewczynek i 15 chłopców, a pod względem wieku 11 4-latków, 9 3-latków i 1 2-latka).. Podsumowanie diagnozy.ROCZNY PLAN PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 44 W ZIELONEJ GÓRZE NA ROK SZKOLNY 2017/2018 Adres Miejskie Przedszkole nr 44 ul. Zawada-Szkolna 24 66 - 001 Zielona Góra Tel.68 321 12 90 e-mail: psp.. Poznawanie zasad warunkujących bezpieczeństwo na terenie przedszkola (sala, ogród).Plik Podsumowanie pracy dydaktyczno.doc na koncie użytkownika k.r.j • folder różne • Data dodania: 25 wrz 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Praca wychowawczo - dydaktyczna w naszym przedszkolu planowana jest zgodnie z Nową Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego Nauczyciele samodzielnie podejmują decyzję w sprawie poszerzenia treści wskazanych w postawie programowej.. Godziny otwarcia: 6.00 - 16.00 Godziny realizacji podstawy programowej: 8.00 - 13.00Gmina SianówGrupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków..

4.Podsumowanie całorocznej pracy wychowawczo- dydaktycznej.

Jest to grupa bardzo żywa, ruchliwa i wesoła.. Praca wychowawczo- dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programową dla przedszkoli.Publiczne Przedszkole nr 10 Jastrzębie-Zdrój.. Liczymy zabawki.. Praca z dziećmi: zdolnymi, słabymi, zaniedbanymi wychowawczo .. Rozpoznają osoby pracujące w przedszkolu, nazywają członków rodziny, oraz osoby pracujące w różnych zawodach (,policjant, strażak, lekarz, fryzjerka, ekspedientka).Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 GRUPA "Bolka i Lolka" Grupa liczy 25 osób (18 dziewczynek i 7 chłopców, a pod względem wieku 7 - 4-latków, 18 - 5-latków).. Referat : "Cechy rozwojowe pięciolatka" 3.Podsumowanie pracy wychowawczo- dydaktycznej za I półrocze.. Chwalipięta.. Praca dydaktyczno- wychowawcza obejmowała realizację treści programowych zawartych w programie "Razem w przedszkolu"Jolanty Andrzejewskiej i Jolanty Wieruckiej, który jest zgodny z podstawą programową i koncentruje się wokół dwóch kluczowych procesów, a mianowicie: procesu adaptacji w przedszkolu i .Pobierz: podsumowanie obserwacji wstępnej w przedszkolu 6 latki.pdf..

Ustalenie i przestrzeganie zasad panujących w przedszkolu.

Poznawanie podstawowych zasad korzystania z placu zabaw.. 08.06.2018 r. Temat kompleksowy : Święto dzieci.. Poznawanie podstawowych zasad ruchu drogowego.2.Podsumowanie obserwacji.. Dbanie o wspólne sprzęty i zabawki oraz o zachowanie porządku w otoczeniu.. Rozpoznają osoby pracujące w przedszkolu, nazywają członków rodziny, oraz osoby pracujące w różnych zawodach (listonosz,policjant, strażak, lekarz, fryzjerka) Poznały godło i barwy narodowe.Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. Poznanie topografii przedszkola.. Rok szkolny 2013/2014.. w roku szkolnym 2013/14, w grupie sześciolatków.. W ciągu semestru 3 dzieci zrezygnowało z uczęszczania do naszej grupy.. PWNPLAN PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ - wrzesień MOJE PRZEDSZKOLE Cele główne: Rozumienie i przestrzeganie zasad dotyczących zgodnego współżycia w grupie.. Omówienie problemów, niepowodzeń dziecięcych.. Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w "Podstawie programowej wychowania .SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNEJ ZA I PÓŁROCZE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 GRUPA II- 3 LATKI We wrześniu grupa liczyła 30 dzieci.. Prowadzona jest przez Izabelę Woźniak, Martę Akus.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąSPRAWOZDANIE Z PRACY W GRUPIE 3-4 LATKÓW ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 W NIEPUBLICZNYM PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM "BAJKOWY ŚWIAT" W KOLNIE Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3, 4 latków liczyła 21 dzieci - 5 chłopców i 16 dziewczynek.Podsumowanie pracy wychowawczo- dydaktycznej w pierwszym półroczu , czyli co było zebraniu Obecnie do Naszego Przedszkola uczęszcza 50 dzieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt