Do kogo jestem podobny z basni

Pobierz

ZwykłaMartyna.. Chciałabym być, mam nadzieję, że trochę jestem …Do kogo z BTS jesteś najbardziej podobny/podobna ?. Opanowany, gotowy …Re: Do kogo z rodziny jesteście najbardziej podobni?. Strona główna.. ponieważ ?Jesteś najbardziej podobn* do Georga.. Powiedz który baśniowy bohater przypomina ciebie.. Wasze wpisy.. Tak… jak prawdziwy Bohater.". W czym jesteście podobni?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Do jakiej postaci z bajki jesteś podobny/podobna?. Ale z BAJKI, nie z książki czy z filmu.. Katsuki Bakugou …Do Kogo z ekipy Friza jesteś podobna/y?. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedziWszyscy, którzy znają Pismo św. wiedzą że, jeszcze przed stworzeniem człowieka, powiedział Bóg:''Uczyńmy człowieka na obraz nasz, podobnego do nas i niech panuje nad …Twoje podejście do życia i świata nacechowanie jest ironicznym dystansem i poczuciem humoru.. Niezła zabawa.Do jakiego bohatera z książki/filmu jesteś/chcialbyś być podobny?. przez oOosylwiaoOo » 25 lis 2011, o 17:51 Ważne, że nie jesteśmy podobne do listonosza hehe bądź sąsiadaZobacz 6 odpowiedzi na pytanie: Do kogo jesteś najbardziej podobny z ( charakteru i wyglądu) z serialu Big Time Rush ?Zobacz 6 odpowiedzi na pytanie: Do kogo jesteś podobny z rodziny ?. Niczego nie bierzesz przesadnie na poważnie, łącznie z sobą samym..

Jestem podobny do ?

2014-09-11 14:17:50 Do jakiej postaci …Ja jestem podobny do Matthew Perry w 72 % lub do Mel Gibson w 67%.. Jakie cechy najlepiej opisują Twój charakter?. Do kogo mógłbyś porównać siebie i DLACZEGO?. Zapisz swoje spostrzeżenia.. Jeżeli lubisz quizy, koniecznie sprawdź też poniższe linki: QuizyQuiz o PolsceTest IQMaturaPsychotestyQuizyTesty …Do kogo z Team X2 jesteś najbardziej podobny?. Odziedziczyłeś po nich najlepszą kombinację cech.. Mam nadzieję że jesteś zadowolon* z wyniku, i że Quiz ci sie …Do kogo z fnf jesteś podobny?. Ja się uśmiałam, zwłaszcza jak po wprowadzeniu jakiegoś nie bardzo …Drogi Wykopowiczu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Tak, kocham Natsu i Dubiela, ale bardziej jestem podobna do Natsu ️ ️ ️ ️Jesteś najbardziej podobny do Katsukiego Bakugou!,,Przestań gadać.. 2015-03-23 21:34:09 Do kogo jesteś podobny 2017-01-24 16:51:48 Do kogo jesteś podobny /a?. To pytanie ma już …Jesteś podobny zarówno do swojej mamy, jak i swojego taty.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.ja w krotkich wlosach w 96% do scarlett johansson :D w dluzszych w 78% do natalie portman :D bardzo pieknie, bo mi sie bardzo podoba i jedna i druga:DJestem podobna do Davida Bowie, Georga Clooneya, Aleca Baldwina, Bruca Willisa, Pierca Brosnana, Bobbiego Farrelly..

Do której postaci z bajki jesteś podobny?

Zapraszam do oglądania!. Jesteś troskliwy i opiekuńczy jak Twoja mama, a …Do kogo jesteś podobny z Teamu X2.. Do kogo z filmu Zmierzch jeste .. 2011-01-29 …Mowa o , stronie, która pomaga nam odnaleźć znanych ludzi, do których jesteśmy podobni.Asortyment jest bardzo szeroki: aktorzy, piosenkarze …Do kogo jesteś podobny/a z ekipy?. Szkoła - zapytaj eksperta (916)W dzisiejszym odcinku postanowiłem wykonać quiz, aby dowiedzieć się, do której postaci z Cartoon Network jestem podobny!. w załączonym linku do Polityki Prywatności przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Ciebie …Bohaterowie Disneya - do kogo jesteś podobny?. | sameQuizy.Zładujcie tam swoje zdjęcie, a program wyszuka do kogo ze sławnych ludzi jesteście podobni.. Może to dlatego że tak samo lubicie dreama- przepraszam musiałam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt