Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania 1-5

Pobierz

Exercise 4 - przeczytaj tekst i zaznacz który komputer Emma kupiła.Posłuchaj nagrania i uzupełnij zdania.Przeczytaj historyjkę jeszcze raz, wykonaj pisemnie zadania: Zad.. 4 Zadanie.. Powodzenia!. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. 11 Zadanie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (2.1.-2.5.). Temat: Eistanz ist unser Leben.Przeczytaj na głos, posłuchaj jeszcze raz nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Proszę o przesłanie mi odpowiedzi do zadania: 3 i 5 z podręcznika oraz zadania 1 z zeszytu ćwiczeń do piątku.Ex 3 - Posłuchaj trzech dialogów Cd 3.6 3-06_Steps_Plus_Grade_6_Class_Audio.mp3i uzupełnij .Spójrz na zadanie 1.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj tekst jeszcze raz i ustal czy zdania w zadaniu nr 3 są prawdziwe czy fałszywe.3.2.. Następnie uzupełnij luki w zdaniach 1-4.Luki należy uzupełn…Przeczytaj jeszcze raz tekst (.). 9 Zadanie.. Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania właściwymi informacjami.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie przedmiotowym.Rozwiązania wszystkich zadań zapisuj na kartach odpowiedzi, pamiętając o podaniu numeru zadania.. Przeczytaj tekst 'Harlem Globetrotters' i odpowiedz w zeszycie na pytania 1-5..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania 1-5.Ex.

Wykonaj pisemnie zadaanie 2 str. 68 z podręcznika (uzupełnij zdania przymiotnikami z nawiasów w stopniu najwyższym i wtazem z ramki).- zad.. Exercise 2 - przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania pod tekstem.. >> Wyrazy wyróżnione WIELKIMI literami są już wpisane poprawnie .Przeczytaj przykłady zdań jeszcze raz.. Zakresl literę a b lub c 1 Zobacz odpowiedź krzysioklej krzysioklej Odpowiedź: 1A.. Przeczytaj podpunkty 1-5 i spróbuj je przetłumaczyć ustnie.. W razie wątliwości skorzystaj ze słownika.. Potem posłuchaj jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. 3 Uzupełnij zdania czasownikami w nawiasach w czasie Present continuous.przeczytaj tekst ponownie i uzupelnij zdania wpisujac jedno slowo.. 6 Wypowiedz się o swojej ulubionej formie sztuki w kilku zdaniach w zeszycie użyj zwrotów z ćw.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij plan muzeum w ćw.. Zadanie 5 - przepisz zdania i uzupełnij je przysłówkami częstotliwości tak, aby były zgodne z prawdą.. 1 Zadanie.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.1.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Do kogo lub czego odnoszą się podkreślone wyrazy?. Temat: Elena didn't sleep well Past Simple negative.1.Podręcznik str. 94; Zadanie 4 - posłuchaj piosenki i uzupełnij jej tekst wyrazami z ramki..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania.

Przekształć podane zdania 1-5, tak aby powstały zdania PRZYDAWKOWE.. Zapisz odp.w zeszycie.. Uwaga!. 2) Zadanie 2.. Przeczytaj tekst ( strony 84 - 85) i uzupełnij zdania, wpisując maksymalnie trzy słowa w każdą lukę.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.B.. Uwaga!. Przeczytaj tekst jeszcze raz i powiedz, które zdania są zgodne z jego treścią.. 5Postaraj się przeczytać zdania jeszcze raz z odpowiednią intonacją.. Wskazówka: Tekst na podstawie, którego należy uzupełnić zdania, znajduje się w zadaniu 8 stronach 87-88 w podręczniku !. Dam najjj zadanie w załączniku .Przeczytaj e-mail Kasi jeszcze raz i uzupełnij zdania 1-6 informacjami z tekstu.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (2.1.-2.5.). 4 - przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij w nim luki od 1-5 zdaniami od A-G (dwa zdania podane są dodatkowo)Przeczytaj tekst i powiedz, gdzie możesz znaleźć ten rodzaj tekstu.. 4) Zadanie 4.. Jeszcze raz spójrz na tekst, przeczytaj zdania w zadaniu 4.. Hejjj potrzebuje pomocy z angielskim.. ( do oceny).Przeczytaj tekst.. Napisz jak wyglądałeś kiedy byłeś mały w 5 zdaniach.1 Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników podanych w nawiasach w czasie.. 4.Przeczytaj teksty i uzupełnij zdania imionami Jan lub Eric.. Dobierz początki zdań 1-5 do zakończeń A-E..

przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełni przymiotniki.

Upewnij się, że sa dla ciebie zrozumiałe.. 3 Zadanie.. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów dodaj wszystkie niezbędne elementy odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wybierz właściwy tytuł do tekstu.. Napisz czy są one prawdziwe, czy fałszywe oraz przepisz fragment tekstu, który o tym mówi.. Uzupełnij poniższy tekst.. some revision .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w .Przeczytaj tekst.. Repetytorium Język polski.. Zad.5/54 przeczytaj tekst i uzupełnij luki(1-4) brakującymi zdaniami(a-e).Jedno zdanie jest podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej z luk.1.. lekcja 2 Popatrz na tabelki na stronie 54.1. .. Uzupełnione zdania: Odpowiedź na zadanie z Tak, zdam!. Przeczytaj teksty z ćwiczenia 2 jeszcze raz i odpowiedz na pytania 1-4.. Przeczytaj tekst w ćw.. Egzamin ósmoklasisty.. 2 Zadanie.. ], other students .Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36;Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania (1-5).

10 Zadanie.. Exercise 3-napisz czy zdania są prawdziwe czy fałszywe.. 4C {C chyba mam dobrze } Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Posłuchaj lub przeczytaj tekst jeszcze raz i dopasuj opisy 1-5 z zadania 3 do paragrafów A-E w tekście.. Zapisz zdania z przymiotnikami i przysłówkami we właściwym stopniu.. 3) Zadanie 3.. 4 Stosując podane wyrazy, 2 Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania czasownikami podanymi w nawiasach, stosując je w. Podpisz ilustracje wyrazami z ramki.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. Pogrupuj wyrazy w ćw.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.N Słuchając tekstu po raz pierwszy, wyłapuj najbardziej oczywiste informacje.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 1-5.. 3 - przeczytaj tekst kolejny raz i znajdź 6 zmian jakie wprowadził bohater tekstu w swoim życiu.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 83), przeczytaj tekst i uzupełnij go słowami z ramki.. Uzupełnij ustnie zdania wyrazami znalezionymi w tekście.Zad.4/54 Przeczytaj wskazówkę, następnie przeczytaj zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.